BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PIOTR76BARCA bo zakup Olmo to działanie na szkodę klubu
0
@matirix20 najlepszy dziennikarz sportowy obecnie więc nie ma co się dziwić
0
@ikar34 Olmo jest nam kompletnie niepotrzebny. Mamy na jego miejsce dużo graczy i jego zakup nie podniesie poziomu zespołu, to działanie na szkodę klubu. Nawet Torre może sobie wywalczyć miejsce w składzie bo zagrał świetny mecz
1
@626 po co nam Felix?! Będziemy i tak musieli sporo dopłacić
2
Nie dość że prawdopodobnie przewalimy kasę na Olmo to jeszcze chcą Cancelo, ten zarząd to mem. Valle zaliczył świetny występ na prawym wahadle, do tego jeszcze Fort i J.Araujo więc po co ten Cancelo?! Nawet na lewej nie jest potrzebny bo jest Balde, Valle, Faye i Martin
3
Oby to był fejk bo to działania na szkodę klubu. Mamy bardzo dużo graczy na tą pozycję i Olmo wogóle nie podniesie poziomu zespółu... nawet Torre może sobie wywalczyć miejsce w składzie bo był dzisiaj jednym z najlepszych na boisku
0
@Barcasub to nie jest jednorazowy sezon tylko tak będzie do końca kontraktu a jeśli go przedłużymy to będzie tak jeszcze kolejne lata bo kasa jaką mu wisimy jest duża
0
@Barcasub ale my mówimy o tym co teraz musimy mu płacić i ile zajmuje w FFP, co nas obchodzi ile zarabiał wcześniej?
0
@Barcasub https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
De Jong ma ogromną pensje
0
@jeronimofrancisco nie mamy kadry żeby skopiować Bayern Flicka
9
Albo kolejny farmazon albo zaczyna się gra żeby go za jakieś pieniądze sprzedać
0
@borys1990 stwierdzam fakty a nie swoją opinię w tym temacie
0
@KibicBarcy84 hahhahaha xd
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
Według liczb Lewy jest najlepszy pod względem udziału przy bramkach. Felix nie ma podjazdu
0
@malicinho powołania na presezon, cele transferowe, ustawienie na Olot..... prawie wszystko wskazuje że Flick nie chce grać na skrzydła ale kibice wiedzą lepiej od trenera jak widać
0
@Rewolucja123 Olmo to żadna konkurencja dla Gundo
0
@macio_944 nie ma szans. Było info że Flick widzi Ferrana na ,,9" a nikt nie da jego kwoty amortyzacji więc nie ma szans, najwyżej za rok.
Gundo nie odejdzie, niby po co ma iść do Arabii już teraz? Flick też napewno nie będzie chciał jego odejścia bo będzie bardzo ważną częścią zespołu
1
@patrykzmc2000 Frimpong jest do wyjęcia za dobrą cenę i jego profil by nam się dużo bardziej przydał
0
@kondziu88 dużo lepsza opcja od Nico ale już PSG go prawie zaklepało
1
@blakkudium Olmo xd
1
@Nazio_87 chodzi o to że nie ma pewności że da radę zarejestrować kontrakt Roberto a co dopiero Nico
0
@Nazio_87 Oriol jest przecież zarejestrowany. Na ten moment nie możemy dać gwarancji rejestracji Roberto
0
@BoRoWieC
@patrykzmc2000
Nie stać nas na zmieszczenie kontraktu Nico bo nikt nie chce odejść więc na ten moment to prawda
11
@David_Martin nie no gdzie, jeśli chodzi o czysto talent to Pedri bezwątpliwie wygrywa w tej trójce. Poza Yamalem od Messiego nie było tutaj takiego talentu jak Pedri ale to jak nim zarządzano kompletnie zahamowało jego rozwój
0
@KibicBarcy84 Lewy to nasz zawodnik a Felix nie. Gość ma kompletnie wywalone, wogóle nie widać zaangażowania. Twoje porówanie nie ma nawet sensu bo Felix to wogóle inna pozycja
0
@kanver_ bez sensu porównanie, Barca Femeni dominuje wszystkich i to liga kobieca
0
@FloroFloro ty najpierw zobacz jak gra w klubie i jakie liczby notuje
6
@umtiti nie ma podjazdu do Raphinhi
0
@szymekdymek Lewy
0
@MesQueUnClub_87 Araujo się nie nadaje na kapitana
2
@BARCELONISTAnr1 proszę bardzo:
- jest za drogi (kwota transferu+pensja)
- nie byłby nawet drugim wyborem do składu bo mamy lepszych graczy
- jest strasznie nieregularny
- co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości
- słabe liczby