1

I bardzo dobrze, jak najdalej z tym gościem od nas

0

@JohnnySilverhand w miejsce Olmo/Nico można za tą cenę mieć Frimponga i Baene jeśli się dobrze wynegocjuje

1

@Midast a ty się zastanów co ty piszesz bo widzę że wiesz lepiej od Ferrana czy potrzebuje odpocząć

0

@Lionel_Messi10 przecież to masz w funtach, czyli i tak wychodzi 70mln+20mln euro

0

@Lionel_Messi10 źródło?

0

@Lionel_Messi10 tyle za niego chcą

0

@Lionel_Messi10 70mln+20mln zmiennych to nie 60mln

0

@Eto'o9 R10 spokojnie nie chodzi mi żeby grał na PO, o niego bardzo zabiegał Flick bo dużo wskazuje na to że chce grać na wahadła

0

@lucca87 Frimpong który jest jednym z najważniejszych elementów maszyny Xabiego Alonso.
14 goli i 10 asyst w poprzednim sezonie jako wahadłowy.
To że nie gra w Holandii nic nie znaczy, poprostu Koeman woli profil Dumpriesa

0

@FloroFloro co ty za głupoty piszesz ciągle?

1

Nie chciałem transferu Nico więc się nie przejmuje że raczej nie przyjdzie ale ludzie kto jest taki głupi żeby wywalić kasę na Olmo? Oczywiście Laporta. W cenie Olmo można kupić Merino+Frimpong co rozwiązałoby dużo problemów kadrowych a zakup Olmo nie daje nic

0

@JarekS Nico też mógł być podpisany za darmo

0

@JarekS dla mnie bardzo dziwne że nie chcą Simonsa, dużo lepszy od Olmo, ta sama pozycja i wychowanek który odszedł.
Można by było mieć wątpliwości że coś musiało się stać gdy odchodził ale przecież Olmo zrobił to samo a Laporta bardzo o niego zabiega

0

@JarekS wiem że Guiu jest lepszy od Roque, gdyby nie transfer Brazylijczyka to może by nie odszedł..... trudno trzeba liczyć na Oscara Gistau albo spróbować za rok zakontraktować Davida za darmo.
Też może Torres odżyje jeśli w końcu będzie grał na ,,9"

0

@homeins bo jest za drogi, przereklamowany i nie chce u nas grać

0

@JarekS nie no akurat poważne źródła piszą o Olmo a jak nie kupimy Nico to coraz bardziej grozi nam jego zakup.
Bardzo liczę że ruszymy po Frimponga ale nic na to nie wskazuje

0

@Midast czyli branie udziału w treningach to odpoczynek? Powtarzam: jeśli piłkarz czuje że musi odpocząć to niech odpoczywa

0

@Barcasub i na lotnisko odwiozą xd

0

@JarekS ale Laporta i tak wtedy pójdzie po Olmo xd, Frimpong i Merino są do wyjęcia za dobrą cenę

0

@Gaz a ty wiesz ile za niego chcą?

0

@Emerald czyli nic nie wiesz xd

0

@Emerald xd, przeczytaj chociaż parę artykułów o naszej sytuacji to już wszystko będziesz wiedział a ja nie będę Ci wymieniał oczywistych rzeczy bo miałeś na to wywalone i teraz opowiadasz bajki że Laporta to nasz zbawiciel xd

0

@Midast rozumiem że jak ktoś chce wziąć wolne to ogląda się na kolegów czy oni też chcą? Nie, jeśli Ferran czuje że potrzebuje odpocząć to niech odpoczywa

0

@Emerald ja panikuje czy ty uciekasz z dyskusji bo nie masz o niczym pojęcia?
Spokojnie, nie ma szans że masz rację bo wszystko jest jasne (;

0

@kanver_ i znowu upychanie na siłę gracza na nieswojej pozycji. Jeśli nie kupimy Nico to najpiewniej nie będziemy grać na skrzydła

0

@ViscaelBarca2007 przecież wtedy na 99% Laporta pójdzie po Olmo xd

2

@JohnnySilverhand Baena ok, Frimponga też super ale dajcie sobie spokój z tym Olmo

0

@kanver_ na presezon nie pojechał żaden skrzydłowy z La Massi

0

@Gall czyli będą ich ignorować tak?

1

@MesQueUnClub96
@Arden
Akurat Deco ma najmniej do gadania, zwykły figurant i przytakiwacz Laporty. Ja tylko czekam aż Laporta coś odwali i wtedy zrobi z Deco kozła ofiarnego i w jego miejsce przyjdzie następny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?