0

@lucca87 nie wiadomo jaką formacją będziemy grać

0

@xavi890 typowy defensywny pomocnik to byłby potrzebny gdybyśmy grali jednym DM, Merino bardzo dobrze broni i jest czołowym zawodnikiem pod względem wygranych pojedynków, świetnie pasuje

4

@Wiking88 na Euro bardzo dobrze się pokazał. Według mnie powinien być jak najszybciej zaklepany bo można go wyrwać za promocje przez wygasający kontrakt

11

@Wiking88 po co? Może to bardzo mocny zawodnik świetnie pasujący do gry w dwójce DM którą preferuje Flick?

18

I bardzo dobrze. Lamine ma pewne miejsce w kadrze więc nie ma sensu żeby tam jechał.
Gra zdecydowanie zbyt dużo jak na swój wiek i musi odpocząć

0

@Skila_nie_kupisz ale odkrycie xd

0

@Kgorecki2500 bez Kounde i Araujo mamy pięciu ŚO

0

@Skila_nie_kupisz co ma być? Jak widzę jak ludzie tutaj negują Mbappe to tylko się śmieje bo później już tak wam do śmiechu nie będzie. A jak słyszę że Nico lepszy od Mbappe to już jestem pewny że macie kompleks Realu

0

@Kgorecki2500 no tak dokupmy graczy na dobrze obsadzoną pozycje mimo że nie mamy kasy bo kibice mają zachciankę

0

@Kgorecki2500 gdzie napisałem że Fort ma grać w podstawie? Kounde będzie dalej grać na PO a jak dla ciebie w roli zmiennika Fort jest za słaby to spójrz na inne pozycje bo tym tokiem myślenia to prawie każda pozycja wymaga wzmocnienia.
ŚO: Araujo, Cubarsi, Christensen, Garcia, Inigo, Faye i potencjalnie Kounde
PO: Kounde, Fort, J. Araujo
LO: Balde, Valle, Faye
Nie potrzeba nam więcej obrońców

7

@wacha93 po co nam Dovbyk?

0

@Kgorecki2500 Martinez i Cubarsi to ŚO a ty mówisz żeby kupić PO.
Fort to niewiadoma? To wywalmy pół składu bo są niewiadomą

0

@Kgorecki2500 na PO mamy Kounde, Forta i J.Araujo, niby po co mamy kogoś kupować?

0

@Lokusekpl ciekawe skąd to wyliczyłeś. Razem ze zmiennymi, podatkami i prowizjami transfer miał wynieść maks 80mln a żadnych zmiennych nie zrealizowaliśmy a transfer wynosił 35mln+30mln zmiennych.
40mln powinno wystarczyć żeby w FFP wyjść na zero, nikt nie wie ile poszło pod stołem, możemy tylko liczyć jak to będzie wyglądać w FFP

1

@Kondziubarca bardzo by się przydał

0

@DzizuSS na ten moment nie możemy zarejestrować obecnej kadry (:

0

@Jvstin09 zawodnicy po zakończonym turnieju mieli dostać 3tyg wolnego jak się nie mylę

1

@Lokusekpl zapłaciliśmy 35mln kwoty stałej a żadnych zmiennych nie spełniliśmy. Wystarczy ok. 40mln

2

@Stinger_ Nico nie zbliży się do poziomu umiejętności Neymara, nie ma szans, to nie ta skala talentu

0

@Skila_nie_kupisz dobra bo ta dyskusja nie ma sensu, efekty zobaczysz w trakcie sezonu

0

@krzakov sezonowcami xd

0

@krzakov piszesz bzdury na mój temat a sam piszesz takie farmazony to pozostaje mi się z tego śmiać

0

@korn234 xdddddd

3

@Michalekek jak chcesz sprzedać kogoś kto nie chce odejść?

0

@Destroyer_of_Worlds bardzo przesadzasz.
Pedri jest wyceniany na 90mln i nie ma szans żeby odszedł za mniej niż 70/60mln.
Araujo jest wyceniany na 80/70mln i sprzedaż w tym momencie odpada.
Kounde też za mniej niż 60mln by nie poszedł

0

@krzakov uśmiałem się xd

@ziomal88 a ty wogóle śledzisz jak gra w klubie?

@Sonda25 zarówno w statystykach jak i w grze

1

@Faro nie ma tam dla niego miejsca obecnie

0

@krzakov a ty czasami czytasz jakie farmazony piszesz?

1

@blakkudium ale żeby zamienić Gundo na Olmo xd. Nie ma szans że odejdzie teraz, to najprawdopodobniej jego ostatni sezon u nas i pewnie odejdzie za rok.
Niech powie De Jongowi że na niego nie liczy i spróbować się go pozbyć

0

@krzakov ty chyba sobie żarty robisz. Simons jest lepszy i młodszy. Olmo miał turniej życia i wszyscy się dają nabrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?