0

@Arekvip xd, wy chociaż oglądacie mecze? Raphinha to jeden z najważniejszych graczy i to styl Xaviego go ograniczał. Jeśli grałby w takim Arsenalu albo City to byłby jednym z najlepszych graczy

0

@wojopancer a co ma Lewy do reprezentacji Hiszpanii?

0

@danijacek chcesz wymienić Raphinhe na Olmo xd? Gratuluję pomysłu xd

0

@Arekvip Raphinha jest zbyt ważny więc nie odejdzie. Sam Raphinha nie chce odejść i nie ma agenta

2

Czyli będziemy niby kupować graczy bez możliwości rejestracji?
Żeby kogoś kupić musimy sprzedawać.
Chyba nikt nie będzie czekał też z pozbyciem się np. Lengleta?

0

To zależy kto przyjdzie ale z obecnych graczy to bym widział tak:
2 - Fort
5 - Faye
10 - Yamal/Gundogan
12 - Valle
17 - Fati
20 - Casado
24 - Eric
Ansu powinna być odebrana ,,dziesiątka" według mnie, nie opłaca się marketingowo i zdjęcie trochę presji się przyda

0

@Arekvip 11 należy do Raphinhi a Balde już wybrał sobie ,,trójkę" na stałe

0

@barteq nie da się być gorszym.
Laporta też nie ma takich możliwości ale jasne gorszy nie jest ale sytuacji wogóle nie poprawia, wręcz pogarsza

0

@speed1 Laporta wyprzedaje wszystko co może i nie patrzy na to co będzie później

1

@korn234 Lewego wina że Fati zapomniał jak się gra po kontuzji? Hejterzy Lewego naprawdę są żałośni

0

@barteq bo Laporta nie poprawia sytuacji

0

@szymekdymek Grimaldo to bardzo ofensywne wahadło i nie nadaje się na bocznego obrońcę w takim meczu i wogóle nie gra na prawej stronie

0

@barteq kontrakt Fatiemu dał akurat Laporta (:

0

@JarekS Romano pisał że klauzula Frimponga 40mln jest aktywna i ma korzystne warunki płatności, może się uda jeśli Flick się postawi

3

@Arden oficjalnie nie ale jest przy podejmowaniu ważnych decyzji

6

@blakkudium ale ekipę Laporta zmontował xd.
Nie wiem jak w takim klubie można zatrudniać ludzi po znajomości bez kompetencji na takie stanowiska

5

Nie ma sensu go wypożyczać jak i tak byśmy płacili prawie cała pensję. Albo zostawić i liczyć na cud albo spróbować sprzedać

0

@Rewolucja123 tak Raphinha daje więcej ale wątpię że u Flicka będzie wystawiany na skrzydle. Napewno Yamal nie spadnie do rangi rezerwowego, nie ma szans przez poziom jaki prezentuje ale może go częściej rotować.
Według mnie Raphinha u Flicka będzie grał jako ofensywny pomocnik albo ,,10" i okazjonalnie skrzydłowy.
Ale ja bym się nie nastawiał na transfer Nico bo bez sprzedaży nie ma szans

1

@revolution33 już raz kogoś sprzedaliśmy za bardzo dużą kasę i wiadomo jak się to skończyło.
Chyba nie myślisz że Laporta będzie za to spłacał długi? Nakupuje jakiś Olmo i tyle będzie

1

@Reviven pewnie w ratach

1

@Rewolucja123 ponieważ? To jasne że nie będzie grał tyle co u Xaviego bo ten bardzo ryzykował jego zdrowiem ale bez przesady. Nico na LS, Yamal na PS a Raphinha ŚPO i mogą grać razem na spokojnie ale będą też rotacje

0

@Reviven bez sprzedaży nie ma szans

0

@BulaKG wystarczy prześledzić jego karierę i oglądać mecze a nie wejść w skład meczowy i sugerować się że wuefista wystawia go na PS gdzie grał słabo

0

@BulaKG Raphinha to nie jest skrzydłowy a już tym bardziej nie LS.

0

@BulaKG Raphinha może grać jako ofensywny pomocnik, prawy pomocnik i wahadło więc mogliby grać też razem

0

@Lucyfffer Raphinha w takim Arsenalu byłby jedna z gwiazd ligi bo styl drużyny by go nie ograniczał. Oczywiście oferta śmieszna ale już się można przyzwyczaić

0

@krol211 teraz ok. Ale też nie wiadomo jak to wygląda, to że Flick chce Frimponga to pewne ale widać musi się dostosować (:
Wymaga to zmiany pomysłu ale zobaczymy, presezon dużo pokaże

0

@Hindus tak tak xd. Podaje argumenty ale ty nawet nie potrafisz tego zrozumieć i się do tego odnieść xd

0

@Faro ty tak serio?

1

@blakkudium jest już pełnoprawnym członkiem pierwszego zespołu. Napewno dostanie szansę a nawet będzie pewnie podstawowym graczem biorąc pod uwagę braki kadrowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?