0

@MateuszDoniec w to można wierzyć bo Laporta będzie próbował odpowiedzieć na Mbappe i na przykładzie Xaviego pokazał że to on woli wybierać kogo kupić

0

@Hindus wykluczają się, nawet nie ma sensu dyskutować bo nas nie stać na jednego obecnie a co dopiero obydwu

0

@NeuroN tak czytam te komentarze i się za głowę tylko łapie xd, hajp na Nico na tej stronie jest ogromny

0

@Hindus zainteresowanie Frimpongiem wyklucza transfer Nico, wystarczy pomyśleć.
Chęć gry na wahadła ze strony Flicka wyklucza chęć zakupu skrzydłowego z jego strony

1

@Bajson będzie siedział do końca kontraktu i odejdzie za darmo.
Nie da się go sprzedać

1

@blakkudium teraz jeszcze przedłużyć jego kuzyna

0

@ViscaelBarca2007 zaraz cię zjedzą xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

MD chyba się nudzi i nie mają co pisać. Lenglet jest na wylocie i Inigo ma odejść a w jego miejsce Garcia.
Kounde i Faye mogą grać na bokach obrony

0

0

@Hindus pokaż mi informacje z poważnego żródła że Flick chce Nico a nie zarząd

0

@krol211 a miał wybór? Już zmienił ustawienie w obronie na 3ŚO ale w repce nie było nawet jednego wahadła.
Ale w meczu towarzyskim z Polską już zagrał bardzo nowocześnie z wahadłami (ale trochę szukane na siłę)

0

@Rosiu to akurat pewne bo Laporta chce odpowiedzieć na Mbappe i kibice chcą Nico ale ten transfer jest praktycznie nierealny

0

@Greenalley nie wierzę w żadne plotki oprócz Romano i Relevo.
Ludzie co wy macie z tym skrzydłem?!
Wyhajpowaliście tego Nico w niebiosa a nie jest żadnym topowym talentem.
Czy chce typowego LS? NIE. Trzeba w końcu unowocześnić schematy a gra na skrzydła nie ma z tym nic wspólnego.
Po tym co słyszałem to Flick chce Frimponga i pomocnika który umie bronić a nie żadne skrzydło

0

@krol211 nie mamy kadry żeby grał tak jak kiedyś i transfery Nico tego nie zmieni.
W kadrze już grał inaczej.
Po tym co się dowiedziałem to jestem prawie pewny że chce grać na wahadła ale wątpię że się doprosi o taki transfer jak np. Frimpong

0

@MateuszDoniec bo Sport tak napisał?
Nie mam powodu żeby w to wierzyć.
Romano i Relevo pisały o zainteresowaniu Frimpongiem czyli Flick chce wahadło

0

,,prezydent klubu Joan Laporta dał ostateczne zielone światło" czyli Flick nie ma nic do gadania przy transferach.
Chciał wahadło a chcą mu dać skrzydło (:
Na ten moment nie ma jak przeprowadzić takiego transferu więc polecam się nie ekscytować

0

Przecież u niego nie ma już problemów ze zdrowiem i kontuzjami. Tu jest problem psychiczny i mentalny (wręcz brak mentalu)

0

Świetna informacja (:

0

@chavez wszyscy powariowali chyba tutaj na jego punkcie

0

@sk13 tak grał ale to z innych powodów.
Z piłką nie jest wybitny ale jest mocny w defensywie i w dwójce DM byłby super.

0

@Mroziu no czytam i nie wiem o co ci chodzi

0

@sk13 Raphinha i De Jong nie odejdą i to jest pewne z wielu powodów.
Ndidi jest za darmo ale Deco jakoś nie chce spróbować go wziąć

0

@sk13 już dźwignie mamy zablokowane i Tebas zmienił przepisy (:
Bez dużych sprzedaży za gotówkę nikogo nie kupimy bez względu na kontrakt z Nike bo on da tylko powrót do zasady 1:1

1

@sk13 ja nie wierzę w żaden transfer, dużo czytałem o naszej sytuacji i poprostu nie widzę szans poza może opcjami budżetowymi albo rozłożenie na raty (ale i tak trzeba sprzedawać)

0

@sk13 mogę się najwyżej zgodzić że grał tak w Juve ale i tak to nadal odbiega o heatmap Frimponga.
Cancelo na Euro z każdą akcja idzie do środka.

0

@sk13 Cruyff już go dogadał wcześniej ale transfer nie doszedł do skutku i od tamtego momentu unika pytań o Barcelonie ale zmienił się trener..... tego nie wiemy.
Frimpong akurat przejawia chęć odejścia.
Mendes to jedyny powód dla którego wogóle staramy się o Cancelo i Felixa

0

@sk13 ale on tak gra całą karierę, to sa naturalne zachowania i tego nie zmienisz, trzeba szukać gracza po profilu

0

@sk13 klauzula chyba wygasła po starcie Euro.
A kogo sie bardziej opłaca kupić?
Cancelo (30lat) - 20-30mln
Frimpong (23lata) - 30-40mln
Wybór chyba jasny + chce go Flick

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?