BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateuszDoniec w to można wierzyć bo Laporta będzie próbował odpowiedzieć na Mbappe i na przykładzie Xaviego pokazał że to on woli wybierać kogo kupić
0
@Hindus wykluczają się, nawet nie ma sensu dyskutować bo nas nie stać na jednego obecnie a co dopiero obydwu
0
@NeuroN tak czytam te komentarze i się za głowę tylko łapie xd, hajp na Nico na tej stronie jest ogromny
0
@Hindus zainteresowanie Frimpongiem wyklucza transfer Nico, wystarczy pomyśleć.
Chęć gry na wahadła ze strony Flicka wyklucza chęć zakupu skrzydłowego z jego strony
1
@Bajson będzie siedział do końca kontraktu i odejdzie za darmo.
Nie da się go sprzedać
1
@blakkudium teraz jeszcze przedłużyć jego kuzyna
0
@ViscaelBarca2007 zaraz cię zjedzą xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
MD chyba się nudzi i nie mają co pisać. Lenglet jest na wylocie i Inigo ma odejść a w jego miejsce Garcia.
Kounde i Faye mogą grać na bokach obrony
0
@Hindus już mi się nie chce rozpisywać to masz linka
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320
Kolega bardzo fajnie to opisał
0
@Hindus
https://www.instagram.com › barc...️ F. ROMANO: BARÇA ARE REALLY INTERESTED IN FRIMPONG! __ ???? " ...
https://www.google.com/url?q=https://www.instagram.com/barcaman.news/p/C8eNFAxg4_x/%3Flocale%3Dne_NP%26hl%3Dbn&sa=U&ved=2ahUKEwjrkdKExo2HAxU_SvEDHSq7BZsQFnoECCcQAQ&usg=AOvVaw3xDMqAy0J_MQzAyzjDE6A8
0
@Hindus pokaż mi informacje z poważnego żródła że Flick chce Nico a nie zarząd
0
@krol211 a miał wybór? Już zmienił ustawienie w obronie na 3ŚO ale w repce nie było nawet jednego wahadła.
Ale w meczu towarzyskim z Polską już zagrał bardzo nowocześnie z wahadłami (ale trochę szukane na siłę)
0
@Rosiu to akurat pewne bo Laporta chce odpowiedzieć na Mbappe i kibice chcą Nico ale ten transfer jest praktycznie nierealny
0
@Greenalley nie wierzę w żadne plotki oprócz Romano i Relevo.
Ludzie co wy macie z tym skrzydłem?!
Wyhajpowaliście tego Nico w niebiosa a nie jest żadnym topowym talentem.
Czy chce typowego LS? NIE. Trzeba w końcu unowocześnić schematy a gra na skrzydła nie ma z tym nic wspólnego.
Po tym co słyszałem to Flick chce Frimponga i pomocnika który umie bronić a nie żadne skrzydło
0
@krol211 nie mamy kadry żeby grał tak jak kiedyś i transfery Nico tego nie zmieni.
W kadrze już grał inaczej.
Po tym co się dowiedziałem to jestem prawie pewny że chce grać na wahadła ale wątpię że się doprosi o taki transfer jak np. Frimpong
0
@MateuszDoniec bo Sport tak napisał?
Nie mam powodu żeby w to wierzyć.
Romano i Relevo pisały o zainteresowaniu Frimpongiem czyli Flick chce wahadło
0
,,prezydent klubu Joan Laporta dał ostateczne zielone światło" czyli Flick nie ma nic do gadania przy transferach.
Chciał wahadło a chcą mu dać skrzydło (:
Na ten moment nie ma jak przeprowadzić takiego transferu więc polecam się nie ekscytować
0
Przecież u niego nie ma już problemów ze zdrowiem i kontuzjami. Tu jest problem psychiczny i mentalny (wręcz brak mentalu)
0
Świetna informacja (:
0
@chavez wszyscy powariowali chyba tutaj na jego punkcie
0
@sk13 tak grał ale to z innych powodów.
Z piłką nie jest wybitny ale jest mocny w defensywie i w dwójce DM byłby super.
0
@Mroziu no czytam i nie wiem o co ci chodzi
0
@sk13 Raphinha i De Jong nie odejdą i to jest pewne z wielu powodów.
Ndidi jest za darmo ale Deco jakoś nie chce spróbować go wziąć
0
@sk13 już dźwignie mamy zablokowane i Tebas zmienił przepisy (:
Bez dużych sprzedaży za gotówkę nikogo nie kupimy bez względu na kontrakt z Nike bo on da tylko powrót do zasady 1:1
1
@sk13 ja nie wierzę w żaden transfer, dużo czytałem o naszej sytuacji i poprostu nie widzę szans poza może opcjami budżetowymi albo rozłożenie na raty (ale i tak trzeba sprzedawać)
0
@sk13 mogę się najwyżej zgodzić że grał tak w Juve ale i tak to nadal odbiega o heatmap Frimponga.
Cancelo na Euro z każdą akcja idzie do środka.
0
@sk13 Cruyff już go dogadał wcześniej ale transfer nie doszedł do skutku i od tamtego momentu unika pytań o Barcelonie ale zmienił się trener..... tego nie wiemy.
Frimpong akurat przejawia chęć odejścia.
Mendes to jedyny powód dla którego wogóle staramy się o Cancelo i Felixa
0
@sk13 ale on tak gra całą karierę, to sa naturalne zachowania i tego nie zmienisz, trzeba szukać gracza po profilu
0
@sk13 klauzula chyba wygasła po starcie Euro.
A kogo sie bardziej opłaca kupić?
Cancelo (30lat) - 20-30mln
Frimpong (23lata) - 30-40mln
Wybór chyba jasny + chce go Flick