BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@milek9722 jak to nie? Grając pod wodzą tak słabego trenera wygrywali mecze indywidualnie i to Xavi blokował ich potencjał.
Torres największy progres zaliczał jak grał na ,,9" i prawie wszystkie bramki strzela u nas z tej pozycji tylko Xavi sobie go na skrzydle uwidział mimo że tam się kompletnie nie sprawdza. To co mamy kupować kolejna ,,9" i wywalić Roque bez dania szansy?! Chłopie wiesz ile kasy na niego poszło?
Tak nie mamy DM i chociaż jeden mógłby zostać dokupiony ale mamy alternatywy w szkółce jak np. Casado i Bernal, ten pierwszy już na stałe będzie w pierwszym zespole a drugi tylko do szerokiego składu raczej bo zbyt młody.
Boki obrony mamy bardzo dobrze obsadzone.
LO: Balde, Valle, Faye
PO: Kounde, Fort, J.Araujo
1
@milek9722 nawet bez transferów mamy mocna kadrę z dużym potencjałem na rozwój.
Mamy zmienników Lewego (Torres, Roque).
Nie musimy grać na skrzydła, jedynym graczem którego można nazwać skrzydłowym w kadrze jest Yamal
0
Talent chłopak ma ale kontuzje go niszczą i bardzo hamują rozwój.
Jeśli chodzi o skrzydłowych to jeszcze szansę powinien dostać Dani Rodriguez
0
@Pawwwweeeell do rotacji idealnie, nie jest za słaby na ławkę. Nikt go odrazu nie będzie wystawiał do podstawy. Flick napewno nie będzie robił tego samego co Xavi który grał cały czas tym samym składem.
Nikt go nie wypożyczy, albo zostanie albo go oddadzą za grosze
0
@Destroyer_of_Worlds nie wiadomo, ja obstawiam że będzie chciał grać 3ŚO
1
@jamal00 albo Flick chce grać 3ŚO a wtedy Faye jest potrzebny
6
,,Zgodnie z tymi doniesieniami Deco i Hansi Flick nie chcieli rozstawać się z Senegalczykiem" czyli tak jak pisałem Flick musiał interweniować żeby nie sprzedali mu tak dobrze pasującego profilem obrońcy.
Bardzo dobra informacja i oby się potwierdziła
0
@Mroziu nie stać nas na jeden transfer bez dużej sprzedaży a o takich dwóch to możemy pomarzyć
2
@Riguelme po pierwsze Raphinha to nie skrzydłowy tylko prawy pomocnik/ofensywny pomocnik.
Po drugie Raphinha nie chce odchodzić i sam jest swoim agentem
0
@szymekdymek to zależy jak będzie chciał grać Flick. Romano i Relevo pisali o dużym zainteresowaniem Frimpongiem więc Flick może nie chce grać na skrzydła tylko unowocześnić schematy a mamy do tego świetna kadrę.
Polecam poczytać bo kolega bardzo fajnie to rozpisał:
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320
3
Ta napewno. Obydwaj będą kluczowi dla Flicka przez swoje profile i nie ma szans żeby chciał ich odejścia. Do końca okienka będzie pełno takich clicbaitów.
Też można dodać że nie ma szans na odejście Raphinhi bo nie ma agenta i mówił że nie ma szans że odejdzie, jest bardzo zaangażowany i oddany klubowi a takich zawodników się nie pozbywa. Sytuacja Araujo jest inna bo dalsze negocjacje kontraktu będą dopiero jak wróci z Copa America więc tutaj można mieć wątpliwości ale wątpię że Flick tak poprostu da sobie sprzedać najlepszego obrońcę, też ostatnio przycichł temat Faye.
0
To że jesteśmy jego priorytetem nic nie zmienia bo nas nie stać a Bilbao nie chce rozłożyć transferu na raty.
Jedyna szansa to duża sprzedaż ale na to się nie zapowiada
8
@Who_you_mam na LO wraca Valle i to on powinien być zmiennikiem Balde a Forta dać do rotacji z Kounde. Nie wiemy też jak będzie chciał grać Flick bo może być 4 obrońców albo 3ŚO
0
@normasubiektywna i na dodatek dostał dużą pensje
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/" target="_blank" rel="nofollow">https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
5
To akurat oczywiste. Eric ma niższa pensję, praktycznie nie łapie kontuzji w przeciwieństwie do Inigo, może zagrać na 3 pozycjach i jest dużo młodszy. Ma za sobą bardzo dobry sezon w Gironie, byłbym zdziwiony gdyby Flick wolał Inigo.
Jeszcze tylko liczyć żeby Flick zablokował transfer Faye albo chociaż wypróbuje go w presezonie
0
@Meskalina Fernandez jeśli chodzi o talent jest obok Yamal największą perłą La Massi na ten moment i musi zostać ale będzie to pewnie kosztować....
0
Niestety Mendes ma bardzo mocna kartę przetargową jaką jest Fernandez więc pewnie będziemy musieli zatrzymać Felixa i Cancelo żeby Mendes nie utrudnił przedłużenia diamentu La Massi
0
@JarekS to raczej Laporta usprawiedliwia brak transferu Nico za pomocą mediów. Teraz trochę ma sens zainteresowanie Jadenem
0
@Arden Laporta sam jest sobie winny, stworzył chorą drabinkę płac dla młodych. Teraz tylko czekać jak wysoki kontrakt dostanie Yamal
0
@JohnnySilverhand z tym Olmo cię pogięło. Zakup Frimponga już daje nam duże możliwości unowocześnienia schematów i na więcej nas nie stać
0
@krol211 a jeśli by odemnie zależało to byśmy wogóle nie grali na skrzydła. Trzeba unowocześnić schematy tak jak np. City bo każdy topowy klub do tego zmierza.
0
@Pawel13sz mamy mocny skład z dużym potencjałem na rozwój. Xavi bardzo marnował potencjał kadry i mam nadzieję że Flick to zmieni. Real kadrowo jest lepszy ale to jeszcze nie oznacza że będą bezkonkurencyjni
1
@AduŚ07 nie stać nas na Nico ani Olmo. Laporta już używa mediów żeby usprawiedliwić brak transferu Nico
0
@Michas_13 najpierw napisałeś że Wirtz nie jest nam potrzebny i nie jest żadną gwarancją a potem piszesz żeby kupić Nico
2
@Michas_13 jeśli według ciebie Nico jest lepszy niż Wirtz to polecam zacząć oglądać mecze
0
@creativeopinion przecież Laporta wypełnił klub niekompetentnymi ludźmi. On nie jest żadnym rozwiązaniem, czekam tylko na kolejne wybory prezydenckie
0
@dariooo Chelsea nie stać na wpłacenie klauzuli, też chcieli na raty. Mają problemy z FFP
5
@MOLESTA Wirtz to też kibic Barcy (:
Nie mamy szans na żadnego z nich
1
Nie ma szans, jedyna szansa byłby gdyby przeczekał kontrakt i przyszedł za darmo. Myślę że zmieni klub razem z Alonso
1
@yoli to akurat realne w przeciwieństwie do Nico. Niska pensja i wykup za rok jeśli spełni uwarunkowania. Tylko trzeba się jeszcze kogoś pozbyć