0

@ViscaelBarca2007 na ten moment lepszy, widać to chociażby w liczbach

0

@normasubiektywna Garcia ma za sobą świetny sezon w Gironie i 15mln to absolutne minimum a za rok będzie warty więcej jak utrzyma formę ale jakbym miał wybierać teraz kogo sprzedać to wolę sprzedać Erica niż Faye

0

@Emhyr kto ci zakłada że będzie grał 4-2-3-1? To tylko na podstawie tego jak grał wcześniej media robią clicbaity a ty to łykasz jak pelikan.
Frimpong nie jest gorszy sportowo, na ten moment jest lepszy sportowo i cenowo

0

@Emhyr ty jesteś normalny? Cały czas gadam że nie musimy grać na skrzydła a ten dalej swoje.
Zmiennikiem Balde powinien być Valle jakbyś chciał wiedzieć a po drugiej stronie byśmy mieli Raphinha/Frimpong i jakby przedłużyli Cancelo to może rotować obie strony

0

@Hindus a widzisz żeby Flick miał coś do gadania? Na początku było info że ma być testowany w presezonie a teraz nagle chcą go sprzedać

0

@KrwawiaceoczyVEB prawonożny ale nie widzę go kompletnie w wysoko ustawionej obronie, bardziej w dwójce DM ale wolę żeby jego sprzedali niż Faye

1

@KrwawiaceoczyVEB wiem ale te chłopki są w niższych sekcjach i nie oglądam ich za zbytnio żeby stwierdzić jaki mają potencjał, tutaj by trzeba zapytać @ViscaBarca123
Tylko Martinez jest lewnożnym obrońcą w kadrze a ma już swoje lata i jest kontuzjogenny. Wszystko wskazuje na to że Flick chce grać 3ŚO więc Faye powinien wejść w miejsce Martineza i sprzedać Garcię za 15/20mln

0

@KrwawiaceoczyVEB Exposito to inny profil obrońcy grający bliżej prawej strony a Cuenca już bliżej ale gorsze warunki fizyczne.

0

@AxelF jak Guardiola prowadził rezerwy w czwartej lidze to mieliśmy wysyp talentów bo można było rozwijać ich w bardzo młodym wieku.
Rezerwy powinny być zawsze maksymalnie w trzeciej lidze

0

@AxelF prędzej bym chciał żebyśmy spadli do czwartej ligi niż awansowali do drugiej

9

Świetna informacja, najlepszy trener rezerw od czasów Guardioli

0

0

@Emhyr super czyli gramy ciągle dwoma skrzydłowymi w tym 17latkiem xd.
Na uj ci lewe skrzydło się jeszcze raz zapytam bo wszystko wskazuje na to że Flick nie chce tak grać?

0

@Hindus a ja widzę że dadzą mniej niż 15mln. Skąd wiesz co ma grać Flick? A jak zagramy 3ŚO na co wskazuje chęć zakupu Frimponga to Faye bardzo by się przydał

0

@KrwawiaceoczyVEB chyba tylko przejrzałeś kto ma podobne warunki

0

@626 czyli wrzucasz już wszystkich do jednego worka xd, to tak nie działa.
Tak Rodriguez to spory talent ale inna pozycja. Z tym drugim to Ci chodzi o Unaia Hernandeza czy Guille Fernandeza?

0

@Emhyr xd, tyle czasu broniłeś wybór Flicka a teraz się okazuje że nic o nim nie wiesz.
Bayern Flicka głównie grał skrzydłami a w kadrze skrzydłowym można nazwać tylko Yamala (a i tak w przyszłości tam grał raczej nie będzie) więc samo kupienie Nico nic nie zmienia.
Ciągle pisałeś żeby odejść od DNA i Flick napewno to zrobi a jak się naprawdę okazuje że do tego zmierza to już Ci się nie podoba

0

@Pawlak1992 no tak Arsenal i Bayern tylko się przyglądali xd, tylko Faye tam by nie poszedł bo byłaby identyczna sytuacja jak u nas

0

@Pawlak1992 Palmerias sprzedało Messinho za 60mln kiedy dopiero awansował do pierwszej drużyny, zaraz powiesz że to Brazylia itp ale u nas masz to samo tylko z faktu że Faye to obrońca kosztuje mniej

0

@JarekS w porównaniu z talentem jaki ma to dla mnie grosze.
Wystarczy pozbyć się Inigo i sprzedać Garcię za 15/20mln i mamy lepszy rezultat

0

@Pawlak1992 nie ma bo do tej pory nie sprzedawaliśmy takich talentów.
To nie jest argument

0

@626 ciekawe na jakiej podstawie to stwierdzasz

2

@JarekS teraz jeszcze sprzedamy Faye za grosze żeby uzbierać na Felixa i Cancelo a Flick nie dostanie Frimponga

0

@Pawlak1992 to z jakiej racji piszesz że mamy większe talenty jak nikogo nie znasz? Nie masz argumentów.
Liczy się talent a nie popularność i cena jest śmieszna

0

@jondeca czyli lepiej sprzedać perspektywicznych graczy i wywalić kasę na wypożyczenie Cancelo i Felixa? Gratuluję pomysłu

0

@Emhyr nie jest i takie są fakty

0

@Pawlak1992 wymień. W rezerwach nie ma napewno takich talentów w obronie jak Natali i Mokio. Faye to jedyny obrońca w rezerwach o takim profilu z wielkim potencjałem. Guiu można przeboleć ale to jak go wypuściliśmy to porażka zarządu

0

Tracimy Nataliego, przegrywamy walkę o Mokio, sprzedajemy Faye za grosze, Guiu odchodzi za grosze...... zamiast pozbyć się szrotu to tracimy talenty za bezcen

0

@Emhyr xddd czyli Flick będzie grał tak jak wcześniej mimo tego że nie mamy profili graczy jak w Bayernie (((((:
I kto tu jest odklejony xd.
Żeby grać jak jego Bayern byśmy musieli dokonać minimum 3-4 drogich transferów.
Żadne skrzydło nam niepotrzebne.
Każdy mocny trener ewoluuje i dostosowuje się do kadry jaką ma, zobacz że w kadrze już chciał grać inaczej

0

@Emhyr wystarczy pomyśleć. Poważne źródła jak Romano i Revello piszą o poważnym zainteresowaniu Frimpongiem ze strony Flicka a o Nico jest pisane tylko w kontekście że chciał go Xavi i Laporta a nic o Flicku.
Można by się długo rozpisywać bo mamy idealną kadrę do gry w nowoczesnym stylu a zakup Frimponga już tylko by to przypieczętował a zakup Nico nie daje nam takiej możliwości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?