BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinni mu powiedzieć żeby odmówił i tyle
7
@maciekofcb udział w treningach to nie jest odpoczynek, nie pojedzie też na presezon
0
@Who_you_mam nie wiem co tu śmiesznego
1
@D10SLEO bo był niepotrzebny, w to miejsce byłby Guiu za darmo
3
Mamy już w zastępstwie Ferrana i Roque, a w rezerwach jest jeszcze Oscar Gistau
0
@FcPortoFan1999 a ja widzę że chcecie dać maks 10mln ze zmiennymi..... ja bym odrazu zerwał negocjacje bo nie musimy go sprzedawać a dla mnie sprzedaż takiego talentu to głupota.
Porto nie jest głupie i już nieraz tak wyrywało piłkarzy i potem sprzedawali z dużym zyskiem
4
Pep nas ratuje xd
0
@AnalnaGrawitacja ich informacje się poprostu sprawdzają
0
@Hindus oni nie dadzą więcej, dla mnie 15mln to mało ale wiedziałem że i tak tyle nie dadzą bo każdy wie jak nam idą negocjacje.
Flick chce Frimponga więc chce grać na wahadła więc będziemy grać na 3ŚO i wtedy potrzebujemy 5-6 obrońców a Faye idealnie pasuje na półlewego obrońcę.
Zaraz się ktoś pewnie przyczepi ale według mnie Faye będzie więcej znaczył u Flicka niż Cubarsi bo przy wysoko ustawionej obronie Mika wygląda świetnie a Pau ma duże problemy
0
@FcPortoFan1999 u nas też pusto w kasie
3
@AnalnaGrawitacja tam są bonusy (:
Jedno z najbardziej legitnych źródeł
3
@MOLESTA znowu głupoty piszesz
https://www.capology.com/club/real-madrid/salaries/
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
2
Jeśli odejdzie Araujo i Faye to Flick ma prawo być bardzo zdenerwowany
12
,,Més que un club"......
0
@slayer polska piłka leży we wszystkich strukturach
0
@pioz123 nie ma szans na dwa takie transfery, wątpię że stać nas na samego Frimponga a co dopiero obydwaj. To koszt 100mln
1
@pioz123 Frimpong to wahadło więc jak dostanie Nico (skrzydłowy) to dla mnie jest naplucie mu w twarz bo niszczą mu całą koncepcję taktyczną. Można poszukać najwyżej tańszej alternatywy na wahadło
2
@pioz123
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320
Polecam poczytać bo kolega fajnie opisał.
Dla mnie Frimpong to powinien być priorytet bo daje nam bardzo dużo możliwość i chce go Flick a nie dyrekcja sportowa i Laporta
0
Oby Fermin nie pojechał
2
@xavi890 Yamal w La Massi grał jako ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9" ,nie jako skrzydłowy.
0
Może Flick w końcu postawi na swoim i nie da sobie wcisnąć niechcianych transferów
1
Brawo Ferran! Mam nadzieję że to samo zrobi Fermin
14
Oni chcą dać 5-8mln?! W takim przypadku powinny być odrazu zerwane negocjacje.
Nie zdziwię się jak Flick będzie musiał interweniować bo może stracić zaraz bardzo dobrze pasującego obrońcę do jego schematów
0
@lucca87 to decyzja Koemana.
Frimpong to jeden z najważniejszych elementów machiny Xaviego Alonso jakbyś nie wiedział.
W statystykach sporo lepszy jest Frimpong więc to chyba jasne że na ten moment jest lepszy
0
@partymaker tak wiem ale chłopak zaraz będzie bez kontraktu i jakoś się nie wypowiadał że chce zostać
0
@JarekS jeszcze mam nadzieję na cud że zostanie ale raczej nie ma już szans. Jeśli Flick będzie grał na 3ŚO to może być zdenerwowany że sprzedali mu tak dobrze pasującego profilem zawodnika
0
@Emhyr nie masz argumentów to w zaczepki się bawisz, typowe wsumie dla ciebie
0
@normasubiektywna bez przesady
0
@Hindus już dał sobie wepchnąć Felixa i Cancelo. Na ten moment nie widać żeby miał coś do powiedzenia
0
@Emhyr hahahha xd, to ja tu nie muszę dyskutować bo sam się wyjaśniasz.
Znowu masz kompleks JarekS'a? Idź płacz do niego a nie do mnie. Akurat masz okazję bo fajnie opisywał tą sprawę
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320