0

@Emhyr czyli o co? A no tak bo Ty nadal chcesz grać to co 20 lat temu zamiast zacząć grać nowocześnie jak inne topowe kluby

4

@FcPortoFan1999 odda za kilkanaście milionów do Anglii. Dla was to mega interes a dla nas głupota

0

@FcPortoFan1999 jakby to odemnie zależało to niebyłoby wogóle negocjacji.
Nie sprzedałbym takiego talentu bez dania szansy

0

@FcPortoFan1999 oby nie

0

@FcPortoFan1999 nie stać was = nie kupujesz

0

@Emhyr no tak bo pomyliłem się w nazwie i zamiast Relevo napisałem Revello to wielka tragedia

0

@Emhyr ty naprawdę masz kompleksy

0

Romano i Revello podawali że celem Flicka jest Frimpong (wahadło) a sport teraz poleciał że Nico (skrzydłowy).
Nie umniejszam Nico ale wolę transfer Frimponga bo daje nam dużo możliwości w tym grania nowocześnie a Nico nie, nawet jego transfer nie rozwiązuje problemu ze skrzydłami bo wtedy mamy tylko dwóch skrzydłowych w tym 17latka a upychanie tam na siłę Torresa i Raphinhi nie wyjdzie dobrze

0

@Murazor ok spoko ale Laporta nie wyciąga nas z bagna tylko ciągnie nas dalej w dół

0

,,Barcelonę czeka rywalizacja również z angielskimi gigantami o podpis 22-latka"
,,do walki o podpis 22-latka włączył się Bayern"
Napewno nie mamy szans

0

@Murazor tak sukcesy.... tylko Laporta zawsze grał pod wyniki a nie dobro klubu i robi to też teraz zadłużając i wyprzedając klub żeby zrobić transfery.
Nie ma szans żeby Mourinho zrobił coś takiego jak Pep i gdyby nie Cruyff to nawet by nie doszło do ery Guardioli

0

@Rewolucja123 poczekaj zaraz im dopłacimy żeby go wzięli

0

@Litman na Olmo zbierają tylko jeszcze parę talentów trzeba opchnąć

0

@Murazor nie porównuj Mourinho z Guardiolą.
,,Większość osób jest na tym forum dzięki działaniom Laporty" ?????

0

@Wiktor91 możliwe ale to nie jest dobra informacja

0

5mln hahhaha amatorzy

2

Porto coraz bardziej obniża cenę i jeszcze Deco tam leci.... nie widzę tego dobrze i będziemy tego żałować

0

@Tatazolwinia no tak wszystko dobrze.... dlatego każdy profesjonalista odchodzi bo nie chce wiązać swojego nazwiska z tym cyrkiem Laporty.
Z tą poprzednia jego kadencja nie przesadzaj bo już wtedy sobie nie radził i chcieli go wywalić tylko uratował go Guardiola (gdyby nie Cruyff to by Laporta nie dał mu szansy tylko byłby Mourinho)

0

@Albatros dlatego nie chce żadnego z nich

3

@45 dobrze diagnozuje ale nie podaje sposobów jak to naprawić albo nie chce ich podać

0

@Who_you_mam gra na nie swojej pozycji. Praktycznie wszystkie gole strzela z pozycji ,,9" gdzie praktycznie nie gra

0

@Albatros nie chce Fonta. Co miał zrobić jak nie jest u władzy?

1

@krol211 tak ale wątpię że beton z socios weźmie kogoś poważnego bo przez ostatnie lata nie potrafią wybrać nikogo dobrego

0

@Albatros Font dobrze diagnozuje ale nie daje jansych pomysłów jak naprawić sytuacje. Nie chcę Laporty ani Fonta ale bronienie tego pierwszego jest bez sensu

0

@Albatros w kwestii trenera ok ale Laporta nie naprawia sytuacji tylko ją pogarsza, Font ładnie to skomentował

0

@Cule czekaj kogo?

0

Font bardzo mądrze mówi w kwestiach zarządzania i finansowych ale za każdym razem jak zaczyna mówić o Xavim to nie przekonuje żeby na niego głosować. Lepszy od Laporty ale nie chciałbym żeby decydował o takich kwestiach jak trener skoro chce mimo tego wszystkiego zostawić Xaviego i nie rozumie jego zwolnienia

0

@sevs Ferran właśnie odmówił xd, Yamal to samo. Klub nie może odmówić ale zawodnik już tak

2

@Fake69 w presezonie nie zagra i nie będzie wypoczęty co będzie miało znaczenie przy ustalaniu składu na starcie sezonu

0

@Messiasz2 a skąd wiesz że u Flicka nie będzie grał w podstawie? Bo jak myślę że tak może być. Nie powinien tam jechać bo nie będzie miał wogóle wakacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?