BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 nie lekceważę Nico ale to co tutaj ludzie piszą to przesada
0
@JarekS no wszystko przemawia za Doue, młodszy, lepszy i cena powinna być niższa ale pomarzyć pewnie można bo wątpię że Deco spróbuje go ściągnąć
0
@ViscaelBarca2007 dla mnie Doue jest poprostu lepszy a w Rennes ma bardzo dobre warunki do rozwoju
0
@Czarny_ck zależy, jakby poszukać to są bramkarze z małą pensja blisko końca kariery
0
@JarekS Nico to dla mnie zawodnik do gry z kontry.
Niektórzy tu piszą że razem z Yamalem są najlepszymi skrzydłami w Europie (;
1
@krol211 to mówią media a działania klubu wyglądają inaczej
1
Valle powinien dostać szansę bo zasłużył.
Pena powinien odejść, jest za słaby na ten poziom i dla siebie powinien też odejść żeby zacząć grać. Na ławce powinien być jakiś doświadczony bramkarz
0
@JarekS Nico też spoko ale tak jak mówisz Doue dużo lepszy, trochę dziwi mnie robienie z Nico niewiadomo kogo.
0
@JarekS trochę mnie zaciekawiłeś jak o nim napisałeś to się trochę przyjrzałem i powiem że to będzie kocur, bardziej mnie przekonał niż Nico
0
@JarekS widziałem gdzieś ostatnio plotkę że Deco sprawdzał możliwość sprowadzenia Doue z Rennes o którym mówiłeś, wiesz coś o tym?
0
@LatajacyHolender wtedy trzeba zmienić formacje
4
Widzę że już kilka tych transferów priorytetowych (:
,,Flick nie widzi w kadrze Raphinhi" co za bzdury xd, Raphinha będzie bardzo dobrze pasował do jego schematów i potrzebuje takich graczy, nie ma szans żeby go skreślił.
Zakup Frimponga to potwierdzenie przejścia na wahadła. W kadrze razem z wypożyczonymi mamy więcej profili na wahadła niż na skrzydła, skrzydłowym można nazwać tylko Yamala
0
@cules100pro i co z tego że popełnia błędy? Od tego jest szkółka żeby się rozwijać, zobacz sobie jaki zrobił mega progres u Marqueza.
0
@cules100pro kogo obchodzi narodowość tutaj? On nie gra już w tamtych ligach. Tutaj nie płacą za to jakim jest teraz zawodnikiem tylko jakim może być.
To oddajmy jedenego z bardziej utalentowanych obrońców świata za grosze i potem będzie płacz co myśmy zrobili
0
@maroon bo jakiś dziennikarz sobie napisał że będzie wcześniej, to nie pierwsza taka kontuzja i wiadomo jak długo się ją leczy
0
@maroon ,,później niż zakładano" na jakiej podstawie? Po kontuzji już się mówiło o około 10miesiącach leczenia a co dopiero powrót do normalnej gry
0
@Erik0 nie stać nas na Nico i Merino. Zakup chociaż jednego z nich jest uzależniony od sprzedaży
0
@cules100pro to nie jest argument.
Dla przykładu Messinho dopiero awansował do pierwszej drużyny Palmerias a już Chealsea dała za niego ponad 60mln.
Faye dobrze się prezentował w presezonie i jest już praktycznie podstawowym graczem reprezentacji Senegalu
0
7mln+2mln w zmiennych...... wszyscy wiedzą że jesteśmy frajerami w negocjacjach.
15mln to śmieszna cena a nawet pewnie tego nie dostaniemy. Oby został
1
@ViscaelBarca2007 pasuje świetnie do nowoczesnego futbolu jaki pokazuje właśnie Nagelsmann. Marzenie ale chyba nierealne
0
@Michau98 chyba było widać jak postępowali z takimi zawodnikami a Musiala może nie chce konfliktować się z Bayernem?
0
@Encore talent większy ma Pedri ale był bardzo źle prowadzony i kontuzje nie pomagają
1
@ViscaelBarca2007 teoretycznie ma kontakt już tylko rok i mógłby trafić do nas za darmo, jest też naszym kibicem więc pomarzyć można (:
Ale wątpię że Bayern na to pozwoli
1
@Pressinho teoretycznie ma kontakt już tylko rok i mógłby trafić do nas za darmo, jest też naszym kibicem więc pomarzyć można (:
Ale wątpię że Bayern na to pozwoli
0
@Messibestplayerintheworld zbyt długo jest grzany ten temat. Tylko brak kasy powoduje że do nas nie trafił.
Raczej nie ma szans żeby nas było stać.
Jeśli Flick da go sobie wcisnąć tak jak już dał sobie wcisną Felixa i Cancelo to traci autorytet i nic do gadania przy transferach miał nie będzie
0
Obydwaj nie pasują do stylu Flicka więc nie widzę sensu żeby obciążać FFP zostawiając ich. Na dodatek nie zostają na stałe tylko na wypożyczenie przez co blokują miejsce naszym wychowankom
0
@Messibestplayerintheworld to nie lepiej dać szansę jakiemuś młodemu który nie kosztuje 60mln+duża pensja jak np. Unai Hernandez?
0
@Messibestplayerintheworld Deco nie ma nic do gadania co pokazała akcja z Xavim
1
@zaky274 na ławce
2
Jak my mamy wyjść na prostą jeśli chcemy sprzedawać talenty za grosze i kupować takich placków za grube miliony