12

Kompromitacji ciąg dalszy

4

@Michas_13 Christensen nie chce odejść ale można go przesunąć na DM

0

@Emhyr jeszcze trzeba mieć miejsce na rejestrację nowego zawodnika

0

@xavi890 nie możemy, trzeba kogoś sprzedać

7

Oby bo to przyszłość. Patrząc na to jak wysoko ustawioną obroną gra Flick to Faye razem z Araujo najlepiej pasują profilem.
Mam nadzieję że zostanie i przedłuży kontrakt

0

@Greenalley napisałem ,,mega talent" a nie mega piłkarz, Xavi nie dałby grać nawet Cubarsiemy gdyby nie kontuzje. To nie jest argument.
,,Najważniejszy jest klub" acha czyli sposób na ratowanie klubu to sprzedawanie za bezcen młodych utalentowanych piłkarzy? Inigo ma 33lata i 9mln brutto pensji, lepiej się jego pozbyć.
Każdy wie że tą kasę Laporta przewali na wypożyczenie Felixa i Cancelo.

1

@KrychaFCB fajnie ale jak chcą sprzedać Faye to nie wiem po co jego chcą wykupić

1

Jeszcze cenę chcą obniżyć xd a i tak już jest promocja. Mam nadzieję że ktoś to zablokuje

1

Nie no Deco to naprawdę amator, chce się pozbyć mega talentu Faye za grosze, chce wywalić Roque po pół roku którego sam sprowadził i jeszcze chce kupić Pepe xd

1

@Kalin33 mamy kasę xd, skąd wy to wiecie? Każdy transfer bierzemy w kilku ratach i ciągle płacimy zaległe pensje graczom których tu już nie ma jak np. Messi.
Nie mamy kasy

0

@bbartekfcb są opcje:
- pozbyć się Inigo i przesunięcie Christensena na DM
- zmiana formacji na 3ŚO
- wstawianie go też na LO

1

@Kalin33 to tylko wymysły dziennikarzy, nie stać nas na żadnego z nich a tu mowa o obydwu

4

@Mavcin1980 do wywalenia jest Laporta bo to on zatrudnia takich ludzi jak Deco po znajomości

0

@kanver_ albo Faye sprzedadzą, wszystko na to wskazuje niestety

0

Xddd, przecież to zwykły clicbait sportu. Nie ma szans nawet na jeden taki transfer, musiałby odejść przynajmniej Araujo i prawie każdy z wypożyczeń żeby spróbować chociaż negocjować.

1

@Luciano99
@Reviven
I tak tej opcji odkupu nie wykorzystamy, nie będzie niższa niż 30-40mln

0

@sk13 to my chyba inne mecze oglądaliśmy. Nie ma szans żeby wybił kogoś z pierwszego składu

2

@sk13 Olmo to placek, nawet jak ktoś nie oglada Lipska to wystarczy zobaczyć go w kadrze, zwykły średniak z dużą pensja i drogi. Jak piszesz że jest lepszy od Raphinhi i Torresa to się zastanów, nawet Felix jest lepszy, a z tym że lepszy od Yamala to już przesada.
To nie jest młody talent tylko 26letni średniak

4

Tu chodzi tylko o sprzedaż Faye, to że jest też agentem Olmo nic nie znaczy bo Xaviego już nie ma a Flick napewno go chciał nie będzie (nie pasuje kompletnie do jego stylu i nawet jakbyśmy jakimś cudem go ściągnęli to Flick już nikogo innego nie dostanie).
Sprzedaż Faye to idiotyzm i mam nadzieję że ktoś to zablokuje bo niestety wszystko wskazuje na to że go sprzedamy za bezcen i nawet na presezon nie pojedzie

0

@cules100pro dobra super to wypożyczyć a nie sprzedać taki talent. To idiotyzm

1

@cules100pro no tak faktycznie sprzedawanie talentów zamiast niepotrzebnych graczy i wydawanie tej kasy na graczy typu Felix to super deal xd

0

@Lokusekpl narazie nawet nie jest zarejestrowany i zarabia około 9mln brutto, wystarczy się go pozbyć

0

@PatrykBarca zobacz jeszcze raz mecz.
Nie mówię o całej formacji tylko o jej części.

0

@krol211 to zależy od formacji i czy odejdzie Inigo

0

@Barca_Q każdy z tej trójki to inny profil więc napewno mogą grać razem

1

@Arczi87 tutaj nawet redaktorzy się cieszą....

0

@cracker tutaj nawet wystarczy mu dać presezon i mecz na początku sezonu i cena skacze do 25-30mln a już go chcą za 15mln oddać.... amatorzy

6

@Arczi87 sprzedanie takiego talentu za tak śmieszną cenę napewno nie pokaże że umiemy sprzedawać

0

@cracker tak będzie a tej opcji odkupu i tak nie wykorzystamy

0

@Michal4 50% praw.... gdzieś ty to wyczytał? Zaraz go oddamy za bezcen i już go nie odkupimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?