BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 ta sprzedaż to idiotyzm i kontrolę tracimy niezależnie od tego czy będziemy mieć opcje odkupu. Kupią za 15mln a opcja odkupu napewno nie będzie niższa niż 30mln i nie ma szans że go odkupimy
1
Jak tak bardzo Laporta potrzebuje kasy żeby zatrzymać Joaos to lepiej sprzedać innych graczy a nie tak dobrze rozwijającego się obrońcę. Lepiej pozbyć się Inigo, który często łapie kontuzje i młody nie jest a nie sprzedawać jeden z największych talentów ze szkółki
0
Jeśli dobrze się zaprezentuje i Flick będzie go chciał w kadrze to może zaczniemy grać bardziej nowocześnie. Mamy profile żeby zagrać trójką ofensywnych pomocników, bardzo fajnie to pokazał Nagelsmann w repce w ustawieniu Wirtz-Gundo-Musiala.
U nas mogłoby to wyglądać tak:
Fermin-Gundo-Yamal i Darvich do rotacji
0
@QuQ to jest pewne po tym jak Laporta za każdym razem mówi że chce ich zatrzymać.
Jeśli przejdziemy na 3ŚO to napewno będzie grał. Inigo nawet nie jest zarejestrowany na następny sezon a Garcia może grać w dwójce DM.
Patrząc na to jak grał Flick w Bayernie i w reprezentacji to Faye oprócz Araujo najbardziej pasuje profilem do jego stylu, w presezonie napewno musi być testowany i mam nadzieję że Flick będzie go chciał
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 ale Guiu bardziej przydałoby by się wypożyczenie
3
@Patry10 przecież mu kontrakt wygasa
0
@QuQ przy odejściu Roberto, Alonso i Inigo oraz przesunięciu Christensena na DM napewno będzie grał bo bardzo dobrze pasuje do stylu Flicka, nawet zaryzykuje stwierdzeniem że w dłuższej perspektywie Flick będzie wolał jego niż Cubarsiego.
Ale ty wiesz że jak go sprzedamy to ta kasa pójdzie na opłacenie rocznego pobytu Joaos?
0
@ViscaBarca123 nie. Pozbyć się Inigo a Christensena przerzucić na DM i jest miejsce a Faye może grać też na LO.
Sprzedanie takiego talentu za taką cenę to żart.
Jak go sprzedamy to już nie wróci a w Porto tylko zwiększy się jego cena.
Nawet jakbyśmy musieli go sprzedać to wystarczy wysłać go na presezon i dać na początku sezonu zagrać z dwa mecze w seniorach i cena podskakuje na 25mln a nie 15mln
0
@QuQ czyli wywalamy kasę na graczy typu Felix i sprzedajemy nasze talenty za grosze bo kasy mało?
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 miał się uczyć od Lewego.
Jakbym miał wybierać z Roque/Guiu kogo wypożyczyć to byłby to Guiu
0
@Hadim nadal czekam na argument
0
@LatajacyHolender to my chyba inne mecze oglądaliśmy.
Na ,,9" robił największy proges u Guardioli a u nas prawie wszystkie gole strzela z tej pozycji, takie są fakty.
0
@Hadim fanboy xd. Nie masz żadnych argumentów, tylko się ośmieszasz
0
@Hadim biorąc pod uwagę pozycję na boisku to Ferran powinien mieć więcej niż jedną bramkę przewagi.
Nie kompromituj się, nie masz argumentów to nieudolnie go porównujesz z innymi graczami
1
@19Macio93 do niego to akurat pasuje.
Jeśli nie odejdzie przykładowo Martinez to można się martwić. Mam nadzieję że zagra w presezonie i Flick da mu szansę
0
@Barcasub i tak wiadomo że go nie odkupimy później
0
@Maker0 komentarz chyba pomyliłeś
0
@19Macio93 akurat to z Faye się często powtarza więc zaczynam się niepokoić
0
@MOLESTA xdddddd
2
@MateuszDoniec bardzo słaby pomysł.
Marne 15mln za tak dobrze rozwijającego się obrońcę to żart. Lepiej się pozbyć Inigo a Christensen najpewniej będzie grał jako DM
21
Jeśli sprzedamy Faye to kolejna kompromitacja
0
@Hadim no co? Raphinha ma wyraźnie lepsze liczby
0
@LatajacyHolender sorry ale to jedyna pozycja na którą się nadaje żeby tu grać.
Wystawianie go na skrzydle to nieporozumienie.
Ma to coś do szukania miejsca i strzela gole z tej pozycji
0
@Greenalley nie, chłopak kocha klub i ma ambicje a ty tu piszesz że jakby mu dali lepszą ofertę z Anglii to by poszedł
0
@Greenalley tylko że nie mamy profili żeby odtworzyć Bayern Flicka i będzie musiał coś zmienić
6
,,Flick i Deco biorą pod uwagę, że Hiszpan może grać na „9” " przecież on tak powinien grać odkąd tu przyszedł. Mam nadzieję że Flick go lepiej wykorzysta
0
@Hadim
Raphinha: 9 goli i 11 asyst
Torres: 10 goli i 3 asysty
0
@Hadim widzę że dyskusja tutaj nie ma sensu bo nie znasz podstawowych rzeczy
0
@Czarny_ck jestem zdania że takich zawodników się nie sprzedaje.
Powiedział że zostaje i sam jest swoim agentem
0
@Emerald nie znam się za bardzo na sprawach finansowych ale to co się dzieje w Hiszpanii to przesada