BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley nie wierzę w żadne plotki oprócz Romano i Relevo.
Ludzie co wy macie z tym skrzydłem?!
Wyhajpowaliście tego Nico w niebiosa a nie jest żadnym topowym talentem.
Czy chce typowego LS? NIE. Trzeba w końcu unowocześnić schematy a gra na skrzydła nie ma z tym nic wspólnego.
Po tym co słyszałem to Flick chce Frimponga i pomocnika który umie bronić a nie żadne skrzydło
0
@krol211 nie mamy kadry żeby grał tak jak kiedyś i transfery Nico tego nie zmieni.
W kadrze już grał inaczej.
Po tym co się dowiedziałem to jestem prawie pewny że chce grać na wahadła ale wątpię że się doprosi o taki transfer jak np. Frimpong
0
@MateuszDoniec bo Sport tak napisał?
Nie mam powodu żeby w to wierzyć.
Romano i Relevo pisały o zainteresowaniu Frimpongiem czyli Flick chce wahadło
0
,,prezydent klubu Joan Laporta dał ostateczne zielone światło" czyli Flick nie ma nic do gadania przy transferach.
Chciał wahadło a chcą mu dać skrzydło (:
Na ten moment nie ma jak przeprowadzić takiego transferu więc polecam się nie ekscytować
0
Przecież u niego nie ma już problemów ze zdrowiem i kontuzjami. Tu jest problem psychiczny i mentalny (wręcz brak mentalu)
0
Świetna informacja (:
0
@chavez wszyscy powariowali chyba tutaj na jego punkcie
0
@sk13 tak grał ale to z innych powodów.
Z piłką nie jest wybitny ale jest mocny w defensywie i w dwójce DM byłby super.
0
@Mroziu no czytam i nie wiem o co ci chodzi
0
@sk13 Raphinha i De Jong nie odejdą i to jest pewne z wielu powodów.
Ndidi jest za darmo ale Deco jakoś nie chce spróbować go wziąć
0
@sk13 już dźwignie mamy zablokowane i Tebas zmienił przepisy (:
Bez dużych sprzedaży za gotówkę nikogo nie kupimy bez względu na kontrakt z Nike bo on da tylko powrót do zasady 1:1
1
@sk13 ja nie wierzę w żaden transfer, dużo czytałem o naszej sytuacji i poprostu nie widzę szans poza może opcjami budżetowymi albo rozłożenie na raty (ale i tak trzeba sprzedawać)
0
@sk13 mogę się najwyżej zgodzić że grał tak w Juve ale i tak to nadal odbiega o heatmap Frimponga.
Cancelo na Euro z każdą akcja idzie do środka.
0
@sk13 Cruyff już go dogadał wcześniej ale transfer nie doszedł do skutku i od tamtego momentu unika pytań o Barcelonie ale zmienił się trener..... tego nie wiemy.
Frimpong akurat przejawia chęć odejścia.
Mendes to jedyny powód dla którego wogóle staramy się o Cancelo i Felixa
0
@sk13 ale on tak gra całą karierę, to sa naturalne zachowania i tego nie zmienisz, trzeba szukać gracza po profilu
0
@sk13 klauzula chyba wygasła po starcie Euro.
A kogo sie bardziej opłaca kupić?
Cancelo (30lat) - 20-30mln
Frimpong (23lata) - 30-40mln
Wybór chyba jasny + chce go Flick
0
@sk13 zobacz sobie heatmapy obydwu.
Cancelo nie będzie biegał po całej szerokości boiska tylko łamał wszystko do środka i tu sie komplikuje wtedy rola wahadła. To tak najprościej mówiąc.
0
@sk13 Frimponga można dogadać w ratach i ma niższa pensję niż Cancelo
0
@karszun poziom przehajpowania Nico na tej stronie rośnie bardzo szybko jak widzę
0
@JarekS fajnie że Flick chce Frimponga i podoba mi się ten pomysł ale wątpię że Laporta ściągnie kogo chce Flick bo się na to nie zapowiada
0
@sk13 nie, wtedy Frimpong
0
@sk13 jeśli chodzi o Cancelo to może tylko od biedy razy na jakiś czas zagrać na wahadle ale napewno nie na stałe, to nie jest typowe wahadło.
Jeśli chcemy grać na wahadła to transfer typu Frimpong jest konieczny
0
@sk13 nawet nie wiemy jak chce grać, okaże się że chce na wahadła i co?
0
@sk13 ,,powinien być trzecim w kolejności transferem, po lewoskrzydłowym i defensywnym pomocniku" chłopie na jeden transfer nas nie stać a ty o trzech gadasz xd.
Cancelo nie przypomina Frimponga
3
@sk13 tak i Cancelo który wogóle nie potrafi bronić xd.
LO: Balde, Valle, Faye
PO: Kounde, Fort, J.Araujo
Takich zawodników mamy do dyspozycji i to w zupełności wystarcza, jeśli mamy kasę to trzeba ją przeznaczyć na pozycje które wymagają wzmocnień jak np. DM
3
W takim przypadku kończyć negocjacje, nie widzę sensu kupowania go bo boki obrony mamy dobrze obsadzone. Są inne pozycje do wzmocnienia
0
@waletpl nikt go rejestrował nie będzie a już napewno grał nie będzie. Lenglet chce odejść ale nie chce zejść z pensji czyli najpewniej kolejne wypożyczenie
0
@nuevojugador bez przesady. Flick nie da sobie sprzedać Araujo i nikt nie zostawi tutaj Lengleta
0
@Salchent 2 ligi angielskiej jak już.
Na Nico nas nie stać
0
@nuevojugador to już wiadomo od dawna