0

@ViscaelBarca2007 a potem to zdziwienie jak tylu trenerów nie daje sobie rady (:
Transfer Nico to zmuszenie Flicka do ulepszania tego co grał Xavi a wszystko wskazuje że Flick chce całkowicie zmienić schematy ale transfer Nico to niszczy

0

@ViscaelBarca2007 może grać na ŚPO ale według mnie to skrzydłowy.
Tak to trochę inny profil niż Nico ale jakiś powód braku jego powołania jest.
Jeśli zostanie powołana tak duża liczba ofensywnych pomocników to nie wyobrażam sobie że gramy na skrzydła

0

@Ronad10 ??????

0

@kacperFCB_ co za bzdury. Skoro mamy kasę to dlaczego wszystko bierzemy w ratach na kilka lat i dalej płacimy pensje piłkarzom których już tu dawno nie ma jak np. Messiemu?
Mamy też gigantyczne długi więc gdyby była kasa to byśmy chyba ich nie mieli?

0

@Greenalley teraz to ty przesadzasz. Chciałbym transfer Nico gdyby chciał go trener, nigdy nie lubię jak transfery nie są ustalane z trenerem. Wszystko wskazuje na to że Flick chce grać na wahadła więc jeśli przykładowo nie stać nas na Frimponga to szukamy tańszej alternatywy dla niego a nie kupujemy skrzydłowego, przecież to jest niepoważne. A potem będzie zdzwienie jak nie będzie wyników

0

@szymonekk Balde, Valle. Faye też tam dobrze gra i od biedy może tam zagrać Fort

0

@Azrik Cubarsi jedzie na IO, to równie dobrze można dopisać Yamala bo też jest zarejestrowany w rezerwach

0

Jeśli się to potwierdzi to kolejny dowód na to że Flick nie chce grać na skrzydła i nie chce transferu Nico. Jeśli chciałby Nico to powołałby Daniego Rodrigueza żeby przećwiczyć w presezonie grę skrzydłowymi ale tego nie robi, w artykule jest podana duża liczba ofensywnych pomocników więc Flick chce grać bardziej nowoczesnymi schematami, brakuje tylko jeszcze jakiegoś wahadła bo mało...... tylko pewnie nie doprosi się o Frimponga

0

@LinekMichal dalsza dyskusja nie ma sensu bo nie masz argumentów i odleciałeś na punkcie Nico

0

@VeB_Maciek_12 no tak 26letni talent.
To tylko mógłby być transfer do szerokiego składu a kupienie go przy naszej sytuacji i pozycjach które trzeba wzmocnić to kryminał i sabotaż

0

@LinekMichal no jakoś Chelsea nie chce nawet tego wpłacić.
To ty chyba nie wiesz co to talent epokowy. Prawie wszyscy przestają racjonalnie myśleć jak tylko zobaczą skrzydłowego z dryblingiem.
Większy tańszy talent? Doue z Rennes.

0

Ta napewno xd. Ciekawe niby jak (:
Nie wiem po co takie rzeczy gada, może to jakaś karta przetargowa w innych negocjacjach albo poprostu chce udobruchać kibiców którzy sobie wymarzyli tego Nico

0

@Albatros De Jonga to my już dawno chcemy sprzedać tylko on nie chce odejść

0

@LinekMichal jaki talent?! Im więcej czytam tu komentarzy o Nico tym bardziej mam pewność że jest mega przehajpowany. Ma talent i jest mocnym zawodnikiem ale to żaden talent epokowy. Np. między nim a Yamalem jest przepaść. To jest poprostu trochę lepsza i zdrowsza wersja Comana/Dembele, są większe talenty na rynku i nawet tańsze.
Okazja rynkowa to jest dla klubów w stabilnej sytuacji finansowej które mogą sobie pozwolić na jednorazowe wpłacenie klauzuli. Laporta już wciska bajki że stać nas na Nico a nie ma na to szans, albo to jakaś zagrywka w negocjacjach albo próba udobruchania kibiców

0

@LinekMichal Flick chce wahadło więc powinien dostać Frimponga.
Nico to jest cel zarządu i kibiców a nie Flicka

0

@LinekMichal nie zdziwiłbym się ale nie stać nas na klauzulę i jego pensje

0

Nie wiem kto byłby taki głupi żeby go kupić

0

@MateuszDoniec bo Cancelo jest tańszy i jego agentem jest Mendes. No to tak poprostu ceni Frimponga ale nie chce go kupić ale jak nic nie mówi o Nico to już Flick go chce?
Flick napewno zdaje sobie sprawę że nie stać nas na obydwu a jak woli wahadło to powinien dostać Frimponga ale wszystko wskazuje na to że będzie miał mało do powiedzenia przy transferach

0

@Lokusekpl nie wiem czy to się liczy do FFP ale wiem że potencjalne wypłacenie pensji z reszty kontraktu się nie liczy do FFP

0

@JarekS chodzi mi o szansę w presezonie i jakieś minuty na początku sezonu. Nikt go nie wystawi do podstawy

0

@MateuszDoniec a Romano powiedział że chce Nico?
Jeśli chcesz Frimponga to chyba oczywiste że chce grać wahadłami

8

@panczo przecież tu chodzi o imię

1

@Herato nie kwalifikuje się

0

@Lokusekpl tak ale nie w tym przypadku.
On i np. Roque są zarejestrowani tylko na ten sezon (Inigo w miejsce Garcii a Roque w miejsce Gaviego), były o tym artykuły.
Lenglet jest na stałe zarejestrowany.
Nie można wyrejestrować gracza ale on jest zarejestrowany tylko na ten sezon

0

@gaviypedri68 nie odejdzie bo nikt nie da jego kwoty amortyzacji

0

@Lokusekpl został zarejestrowany tylko na ten sezon w miejsce Garcii, albo go sprzedamy (bardzo małe szanse) albo płacimy pensje i tyle

3

@Herato jest głównym faworytem, nie ma szans żeby nie wygrał

0

@blakkudium też go nie oglądam ale statystyki bardzo fajne i młody jest.
Wątpię żeby akceptowali wymianę gdy są inne zainteresowane kluby i jakoś nie wiem kto wogóle mógłby być do wymiany.
Ale myślę że na 15/20mln w ratach nas stać

0

@blakkudium zależy czy się na niego zdecydujemy. Myślę że i tak jakiegoś pomocnika który umie bronić musimy kupić bo Flick bez tego będzie miał problem

0

@Lokusekpl nie będzie żadnej kary, wtedy pewnie będzie trzeba zapłacić mu kasę z kontraktu jeśli nie zgodzi się na rozwiązanie kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?