0

@krol211 leczenia a nie powrót do normalnego grania

0

@krol211 6-8 tygodni

0

@krol211 Araujo wypada tylko na początek. Wszystko zależy jak będzie chciał grać Flick

0

@Criss18Barca jeśli dla kogoś De Jong jest nietykalny to niech zacznie mecze oglądać, jest pierwszy do sprzedaży tylko on odejść nie chce

0

@Szklaner mało mnie to obchodzi, wtedy płacimy więcej za gorszej jakości piłkarza

0

@Hindus Porto chce dać 5-8mln. Za 15mln też bym nie sprzedał

0

@Szklaner Olmo też ma klauzulę i to wyższą a Diaz kosztuje dużo więcej

7

Jaki jest sens zatrzymywania go?
Oczywiście mocny solidny obrońca ale gość ma 33lata, 9mln brutto pensji i co chwilę ma kontuzje. Jego pozostanie może oznaczać sprzedaż Faye za grosze bo może zabraknąć miejsca

1

@Sonda25 Gavi w dwójce DM to dla niego najlepsza pozycja

5

Od kiedy plan B jest droższy od planu A?

0

@kanver_ nie wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kanver_ wszystko wymuszone kontuzjami.
No tak lepiej Inigo który pogra z rok niż Faye na lata

0

@Lokusekpl jeśli Inigo zostanie to Faye pewnie sprzedadzą za grosze.
Przy ustawieniu na 3ŚO spokojnie by grał, nie ma szans że będzie tak jak u Xaviego że taki sam skład cały sezon. Może też grać na LO, według jego byłego trenera bardzo dobrze tam się sprawdza.
Inigo zagra pewnie jeszcze tylko rok a Faye to gracz na kolejną dekadę, trzeba myśleć długoterminowo

0

@Lokusekpl wystarczy się przyjrzeć to można zauważyć że cały czas się rozwija i ma bardzo duży talent. Inigo dużo zarabia, często ma kontuzje i ma 33lata

0

@kanver_ Inigo który zarabia 9mln brutto, co chwilę łapie kontuzje i ma 33lata? Świetny pomysł

0

Nie wiem jaki jest sens zatrzymywania go kosztem Faye

0

@Barca_Big_Moment ,,Jeśli chce zagrać bezproduktywny paździeż to dzwoni do Michniewicza albo Deschampsa "
Nie trzeba być trenerem żeby rozumieć takie rzeczy

0

@krol211 no przez nie tracimy jeszcze Cubarsiego a Eric nie zagra w presezonie

0

@krol211 Fermin jedzie na IO

0

@krol211 ale Romeu najprawdopodobniej będzie grał też w podstawie, przypominam że w pierwszym meczu w pomocy mamy tylko Gundo, Casado, Bernala i Romeu.
Flick nie będzie jak Xavi grał tym samym składem, trzeba sporo rotować tym bardziej że znowu będzie więcej meczy przez Uefe.
Bernal będzie tylko rozpatrywany przy pewnym wyniku albo z drugo/trzecio ligowcami a Romeu tak jak mówię pewnie pierwszy skład co jakiś czas. No chyba że okaże się jakimś epokowym crackiem na DM (:

0

@krol211 jeśli jakimś cudem Laporta da radę zakontraktować Nico (w co wątpię) to nawet nie ma szans na cokolwiek innego, najwyżej wolni agenci (i tak wątpię), i to pewnie powód pozostania Romeu bo Flick wie że nic innego nie dostanie.
Tak Bernal jest za młody, pozycja DM jest zdecydowanie najtrudniejsza dla młodych i wymaga doświadczenia. Jedynie minuty raz na jakiś czas a na to Romeu nie będzie miał wpływu

0

@krol211 nie, wtedy i tak byśmy musieli kogoś kupić. Zapowiada się że Flick chce grać na dwóch DM i kto tam ma grać? Casado..... i kto? Według mediów Flick woli Christensena na ŚO, Bernal za młody, Gundo się tam marnuje, De Jong kontuzja, Gavi wróci dopiero zimą

0

@partymaker no tak oczywiście na tyle lat i bać się do ostatniej chwili czy da się ich zarejestrować.
Chelsea robi to np. żeby ominąć FFP a my bo nie mamy obecnie kasy

0

@Ryoumen cyrk i tyle. Zobaczymy co się stanie ale wątpię że to wygląda tak dobrze

0

@Ryoumen z tą umową to akurat trochę niewiadoma, na początku mogło się wydawać że ciągle znajdujemy firmy które wpłacają zaliczkę a potem się wycofują i znajdujemy kolejna i tak w kółko......

1

@Arczi87 nie śledziłem za bardzo wtedy tych spraw. W ostatnich wyborach chyba tylko Font miał jakieś szanse ale za nim też nie przepadam. Najlepszym kandydatem obecnie jest Ciria i brałbym go w ciemno ale beton z socios pewnie znowu się nie popisze

0

@Ryoumen z libero to chyba za dużo policzyłeś

0

@partymaker bzdury. To dlaczego bierzemy każdy transfer w ratach na kilka lat, dlaczego płacimy nadal pensje piłkarzom których tu już nie ma, dlaczego klub prosi piłkarzy o odroczenie wynagrodzenia, dlaczego wogóle mamy takie długi?

0

@Iniesta997 nie zdziwię się, socios od lat nie potrafią nikogo odpowiedniego wybrać

0

@Arden najpierw trzeba mieć za co wpłacić klauzulę (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?