0

@Arden już nie bawmy się tak w szczegóły, chyba każdy wie że gra tylu meczów praktycznie bez żadnej przerwy między sezonami nie skończy się dobrze. Gdyby nie zagrał na IO mógłby być zawodnikiem na zupełnie innym poziomie

1

@Arden wiem ale to czy czuł się dobrze to nie można brać na poważnie jego słów

0

@Hindus teraz będzie za plecami obgadywał bo w dyskusji rady nie daje xd, typowe.

2

@Arden Pedriemu nic by nie było gdyby go nie zajechali i byłby leczony przez profesjonalistów

0

@Hindus xddddd. Najpierw się doedukuj a potem dyskutuj

0

@Hindus może w twoim świecie masz rację xd. To rzeczywistość i podaję fakty ale nie potrafisz myśleć jak widzę.

0

@Iniesta997 Flick z niego napewno nie zrezygnuje.
Raphinha już wielokrotnie mówił że nie odejdzie, nawet mówił że będzie chciał przedłużyć kontrakt. Już jak do nas przychodził to odrzucił oferty Chelsea i Arsenalu, potem interesowało się nim City i Liverpool ale nie reaguje na to

0

@Barcasub to Barcelona i od lat to nie trener decyduje o transferach i najpewniej to samo będzie też za Flicka

0

@Hindus ta dyskusja nie ma sensu bo nie potrafisz przetworzyć informacji i pomyśleć

0

@Barcasub
- najpoważniejsze źródło pisze o zainteresowaniu wahadłowym
- na presezon pojedzie dużo ofensywnych pomocników i żaden skrzydłowy
Te dwie informacje się ze sobą łączą, jakby się przyczepić to można więcej znaleźć

0

@Barcasub mówię ogólnie o Sporcie, nie tylko o informacjach o Nico

0

@ViscaelBarca2007 z kim pierwszy mecz?

0

@Barcasub xdd. Łykacie wszystko jak pelikany a te źródła typu Sport walą żałosne clicbaity

0

@Barcasub czyli Sport lepszy xd.
Czyli według ciebie Nico i Frimpong to ten sam profil i pozycja tak?
Jeden to skrzydłowy a drugi to wahadło i to jest duża różnica

0

@Iniesta997 Raphinha to nie skrzydłowy.
Jak chcesz sprzedać kogoś kto nie chce odejść i nie ma agenta?

0

@Hindus nawet czytać nie umiesz.
Jeśli według ciebie chęć zakupu Frimponga to nie jest chęć gry na wahadła to niby co sugerujesz xd?
Nawet już nie wiem jak z tobą rozmawiać bo nie potrafisz przetworzyć informacji

0

@Barcasub no tak bo Romano nie ma podjazdu do Sportu xd

0

@blakkudium to nic nie da, musi odejść ktoś mocniejszy

0

@Kazragore Sportu xd

0

@Barcasub nie ma żadnej poważnej informacji że Flick chce skrzydłowego.
https://www.instagram.com › barc...️ F. ROMANO: BARÇA ARE REALLY INTERESTED IN FRIMPONG! __ ???? " ...
https://www.google.com/url?q=https://www.instagram.com/barcaman.news/p/C8eNFAxg4_x/%3Flocale%3Dne_NP%26hl%3Dbn&sa=U&ved=2ahUKEwjrkdKExo2HAxU_SvEDHSq7BZsQFnoECCcQAQ&usg=AOvVaw3xDMqAy0J_MQzAyzjDE6A8
Flick chce Frimponga więc proste że nie chce skrzydła tylko wahadło

0

@Hindus xdddd.
Romano podawał że Frimpong podoba się Flickowi i jest nim zainteresowany więc proste że chce grać na wahadła ale tłumaczę jak dziecku...... no chyba że ty myślisz żeby Frimponga wystawić na PO albo PS to gratuluję xd.
Nie ma żadnej poważnej informacji że to Flick chce Nico więc mnie nie irytuj jak takich prostych rzeczy nie rozumiesz

0

@Kazragore to Laporta chce Nico a nie Flick. Deco to figurant Laporty i nie ma nic do gadania

0

@blakkudium to że jesteśmy zainteresowani Nico (konkretnie Laporta) to już wiadomo od dawna ale nie ma na ten moment szans na ten transfer.
Kogo poświęcić? Raphinha nie odejdzie bo jest zbyt ważny i sam nie chce odejść oraz nie ma agenta.
Araujo ma kontuzje i po Copa America powinien spokojnie przedłużyć kontrakt bo Flick nie da go sprzedać.
De Jong...... wiadomo jego nie da się sprzedać.
Lewy też nie odejdzie.

0

@blakkudium media się nakręciły po słowach Laporty xd. Bez sprzedaży nie ma szans

2

0

@Greenalley jeśli przechodzimy na wahadła to po lewej stronie mogliby grać Balde i Valle (ten drugi wymaga jeszcze przetestowania na wahadle ale profilem pasuje) a po prawej wtedy Frimpong/Raphinha

0

@Ronad10 napisałeś niewyraźnie, nie chce się odnosić do komentarza jeśli nie jestem pewnien o co Ci chodzi.
Napisz dokładnie i możemy rozmawiać

0

@Hindus nie udowadniam xd, podawałem już informacje które to dobitnie potwierdzają a to że ty nie masz argumentów to już nie moja wina.
Kończę dyskusję bo nie masz argumentów

3

Ta napewno uda się bez sprzedaży xd, żeby przyszedł Nico musi odejść np. Araujo albo Raphinha a na to nie ma szans

0

@Hindus weź chłopie.
Dani Rodriguez ma talent ale czy wypali bo to nie wiem ale do bycia plackiem to mu daleko.
Weź trochę pomysł, Flick chce wahadło i bierze dużo ofensywnych pomocników czyli chce grać nowoczesnymi schematami więc zakup za taką kasę skrzydłowego zmusza go do zmiany koncepcji i ulepszania tego co grał Xavi a wszystko wskazuje że chce całkowicie zmienić schematy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?