0

@Szklaner mało mnie to obchodzi, wtedy płacimy więcej za gorszej jakości piłkarza

0

@Hindus Porto chce dać 5-8mln. Za 15mln też bym nie sprzedał

0

@Szklaner Olmo też ma klauzulę i to wyższą a Diaz kosztuje dużo więcej

7

Jaki jest sens zatrzymywania go?
Oczywiście mocny solidny obrońca ale gość ma 33lata, 9mln brutto pensji i co chwilę ma kontuzje. Jego pozostanie może oznaczać sprzedaż Faye za grosze bo może zabraknąć miejsca

1

@Sonda25 Gavi w dwójce DM to dla niego najlepsza pozycja

5

Od kiedy plan B jest droższy od planu A?

0

@kanver_ nie wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kanver_ wszystko wymuszone kontuzjami.
No tak lepiej Inigo który pogra z rok niż Faye na lata

0

@Lokusekpl jeśli Inigo zostanie to Faye pewnie sprzedadzą za grosze.
Przy ustawieniu na 3ŚO spokojnie by grał, nie ma szans że będzie tak jak u Xaviego że taki sam skład cały sezon. Może też grać na LO, według jego byłego trenera bardzo dobrze tam się sprawdza.
Inigo zagra pewnie jeszcze tylko rok a Faye to gracz na kolejną dekadę, trzeba myśleć długoterminowo

0

@Lokusekpl wystarczy się przyjrzeć to można zauważyć że cały czas się rozwija i ma bardzo duży talent. Inigo dużo zarabia, często ma kontuzje i ma 33lata

0

@kanver_ Inigo który zarabia 9mln brutto, co chwilę łapie kontuzje i ma 33lata? Świetny pomysł

0

Nie wiem jaki jest sens zatrzymywania go kosztem Faye

0

@Barca_Big_Moment ,,Jeśli chce zagrać bezproduktywny paździeż to dzwoni do Michniewicza albo Deschampsa "
Nie trzeba być trenerem żeby rozumieć takie rzeczy

0

@krol211 no przez nie tracimy jeszcze Cubarsiego a Eric nie zagra w presezonie

0

@krol211 Fermin jedzie na IO

0

@krol211 ale Romeu najprawdopodobniej będzie grał też w podstawie, przypominam że w pierwszym meczu w pomocy mamy tylko Gundo, Casado, Bernala i Romeu.
Flick nie będzie jak Xavi grał tym samym składem, trzeba sporo rotować tym bardziej że znowu będzie więcej meczy przez Uefe.
Bernal będzie tylko rozpatrywany przy pewnym wyniku albo z drugo/trzecio ligowcami a Romeu tak jak mówię pewnie pierwszy skład co jakiś czas. No chyba że okaże się jakimś epokowym crackiem na DM (:

0

@krol211 jeśli jakimś cudem Laporta da radę zakontraktować Nico (w co wątpię) to nawet nie ma szans na cokolwiek innego, najwyżej wolni agenci (i tak wątpię), i to pewnie powód pozostania Romeu bo Flick wie że nic innego nie dostanie.
Tak Bernal jest za młody, pozycja DM jest zdecydowanie najtrudniejsza dla młodych i wymaga doświadczenia. Jedynie minuty raz na jakiś czas a na to Romeu nie będzie miał wpływu

0

@krol211 nie, wtedy i tak byśmy musieli kogoś kupić. Zapowiada się że Flick chce grać na dwóch DM i kto tam ma grać? Casado..... i kto? Według mediów Flick woli Christensena na ŚO, Bernal za młody, Gundo się tam marnuje, De Jong kontuzja, Gavi wróci dopiero zimą

0

@partymaker no tak oczywiście na tyle lat i bać się do ostatniej chwili czy da się ich zarejestrować.
Chelsea robi to np. żeby ominąć FFP a my bo nie mamy obecnie kasy

0

@Ryoumen cyrk i tyle. Zobaczymy co się stanie ale wątpię że to wygląda tak dobrze

0

@Ryoumen z tą umową to akurat trochę niewiadoma, na początku mogło się wydawać że ciągle znajdujemy firmy które wpłacają zaliczkę a potem się wycofują i znajdujemy kolejna i tak w kółko......

1

@Arczi87 nie śledziłem za bardzo wtedy tych spraw. W ostatnich wyborach chyba tylko Font miał jakieś szanse ale za nim też nie przepadam. Najlepszym kandydatem obecnie jest Ciria i brałbym go w ciemno ale beton z socios pewnie znowu się nie popisze

0

@Ryoumen z libero to chyba za dużo policzyłeś

0

@partymaker bzdury. To dlaczego bierzemy każdy transfer w ratach na kilka lat, dlaczego płacimy nadal pensje piłkarzom których tu już nie ma, dlaczego klub prosi piłkarzy o odroczenie wynagrodzenia, dlaczego wogóle mamy takie długi?

0

@Iniesta997 nie zdziwię się, socios od lat nie potrafią nikogo odpowiedniego wybrać

0

@Arden najpierw trzeba mieć za co wpłacić klauzulę (:

1

Trzeba dotrwać do kolejnych wyborów i mieć nadzieję że w końcu zostanie wybrany ktoś porządny

15

W Gironie wyglądał dobrze i na starcie u nas też tylko z czasem było coraz gorzej..... ale prawie z każdym zawodnikiem za Xaviego tak było. Jako tania opcja do rotacji będzie ok jeśli Flick ma na niego plan bo raczej napewno nie kupimy nikogo lepszego

7

@Majkosz super że masz nadzieję ale żadnym faworytem do wygrania ligi nie jesteśmy. Też nie polecam zakładać że Mbappe to jedyne wzmocnienie Realu.

0

@Who_you_mam Merino jest wyceniany na 50mln tylko przypomnę. To też nie jest tak że jak zawodnik ma rok kontraktu to jest za darmo zwłaszcza jak interesuje się nim więcej klubów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?