BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner mało mnie to obchodzi, wtedy płacimy więcej za gorszej jakości piłkarza
0
@Hindus Porto chce dać 5-8mln. Za 15mln też bym nie sprzedał
0
@Szklaner Olmo też ma klauzulę i to wyższą a Diaz kosztuje dużo więcej
7
Jaki jest sens zatrzymywania go?
Oczywiście mocny solidny obrońca ale gość ma 33lata, 9mln brutto pensji i co chwilę ma kontuzje. Jego pozostanie może oznaczać sprzedaż Faye za grosze bo może zabraknąć miejsca
1
@Sonda25 Gavi w dwójce DM to dla niego najlepsza pozycja
5
Od kiedy plan B jest droższy od planu A?
0
@kanver_ nie wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kanver_ wszystko wymuszone kontuzjami.
No tak lepiej Inigo który pogra z rok niż Faye na lata
0
@Lokusekpl jeśli Inigo zostanie to Faye pewnie sprzedadzą za grosze.
Przy ustawieniu na 3ŚO spokojnie by grał, nie ma szans że będzie tak jak u Xaviego że taki sam skład cały sezon. Może też grać na LO, według jego byłego trenera bardzo dobrze tam się sprawdza.
Inigo zagra pewnie jeszcze tylko rok a Faye to gracz na kolejną dekadę, trzeba myśleć długoterminowo
0
@Lokusekpl wystarczy się przyjrzeć to można zauważyć że cały czas się rozwija i ma bardzo duży talent. Inigo dużo zarabia, często ma kontuzje i ma 33lata
0
@kanver_ Inigo który zarabia 9mln brutto, co chwilę łapie kontuzje i ma 33lata? Świetny pomysł
0
Nie wiem jaki jest sens zatrzymywania go kosztem Faye
0
@Barca_Big_Moment ,,Jeśli chce zagrać bezproduktywny paździeż to dzwoni do Michniewicza albo Deschampsa "
Nie trzeba być trenerem żeby rozumieć takie rzeczy
0
@krol211 no przez nie tracimy jeszcze Cubarsiego a Eric nie zagra w presezonie
0
@krol211 Fermin jedzie na IO
0
@krol211 ale Romeu najprawdopodobniej będzie grał też w podstawie, przypominam że w pierwszym meczu w pomocy mamy tylko Gundo, Casado, Bernala i Romeu.
Flick nie będzie jak Xavi grał tym samym składem, trzeba sporo rotować tym bardziej że znowu będzie więcej meczy przez Uefe.
Bernal będzie tylko rozpatrywany przy pewnym wyniku albo z drugo/trzecio ligowcami a Romeu tak jak mówię pewnie pierwszy skład co jakiś czas. No chyba że okaże się jakimś epokowym crackiem na DM (:
0
@krol211 jeśli jakimś cudem Laporta da radę zakontraktować Nico (w co wątpię) to nawet nie ma szans na cokolwiek innego, najwyżej wolni agenci (i tak wątpię), i to pewnie powód pozostania Romeu bo Flick wie że nic innego nie dostanie.
Tak Bernal jest za młody, pozycja DM jest zdecydowanie najtrudniejsza dla młodych i wymaga doświadczenia. Jedynie minuty raz na jakiś czas a na to Romeu nie będzie miał wpływu
0
@krol211 nie, wtedy i tak byśmy musieli kogoś kupić. Zapowiada się że Flick chce grać na dwóch DM i kto tam ma grać? Casado..... i kto? Według mediów Flick woli Christensena na ŚO, Bernal za młody, Gundo się tam marnuje, De Jong kontuzja, Gavi wróci dopiero zimą
0
@partymaker no tak oczywiście na tyle lat i bać się do ostatniej chwili czy da się ich zarejestrować.
Chelsea robi to np. żeby ominąć FFP a my bo nie mamy obecnie kasy
0
@Ryoumen cyrk i tyle. Zobaczymy co się stanie ale wątpię że to wygląda tak dobrze
0
@Ryoumen z tą umową to akurat trochę niewiadoma, na początku mogło się wydawać że ciągle znajdujemy firmy które wpłacają zaliczkę a potem się wycofują i znajdujemy kolejna i tak w kółko......
1
@Arczi87 nie śledziłem za bardzo wtedy tych spraw. W ostatnich wyborach chyba tylko Font miał jakieś szanse ale za nim też nie przepadam. Najlepszym kandydatem obecnie jest Ciria i brałbym go w ciemno ale beton z socios pewnie znowu się nie popisze
0
@Ryoumen z libero to chyba za dużo policzyłeś
0
@partymaker bzdury. To dlaczego bierzemy każdy transfer w ratach na kilka lat, dlaczego płacimy nadal pensje piłkarzom których tu już nie ma, dlaczego klub prosi piłkarzy o odroczenie wynagrodzenia, dlaczego wogóle mamy takie długi?
0
@Iniesta997 nie zdziwię się, socios od lat nie potrafią nikogo odpowiedniego wybrać
0
@Arden najpierw trzeba mieć za co wpłacić klauzulę (:
1
Trzeba dotrwać do kolejnych wyborów i mieć nadzieję że w końcu zostanie wybrany ktoś porządny
15
W Gironie wyglądał dobrze i na starcie u nas też tylko z czasem było coraz gorzej..... ale prawie z każdym zawodnikiem za Xaviego tak było. Jako tania opcja do rotacji będzie ok jeśli Flick ma na niego plan bo raczej napewno nie kupimy nikogo lepszego
7
@Majkosz super że masz nadzieję ale żadnym faworytem do wygrania ligi nie jesteśmy. Też nie polecam zakładać że Mbappe to jedyne wzmocnienie Realu.
0
@Who_you_mam Merino jest wyceniany na 50mln tylko przypomnę. To też nie jest tak że jak zawodnik ma rok kontraktu to jest za darmo zwłaszcza jak interesuje się nim więcej klubów