1

@blakkudium ale żeby zamienić Gundo na Olmo xd. Nie ma szans że odejdzie teraz, to najprawdopodobniej jego ostatni sezon u nas i pewnie odejdzie za rok.
Niech powie De Jongowi że na niego nie liczy i spróbować się go pozbyć

0

@krzakov ty chyba sobie żarty robisz. Simons jest lepszy i młodszy. Olmo miał turniej życia i wszyscy się dają nabrać

0

@Dominiczek1704 niby po co? Wtedy upada sprzedaż Faye

0

@Arden United się nie liczy xd, oni zawsze przepłacają i to dużo

0

@Arden czyli teraz też mają przepłacić?
Arsenal i Chelsea wachają się czy opłaca się klauzulę wpłacać

0

@BulaKG nie ma szans

0

@Arden nikt za niego nie da ponad 100mln. 80mln albo 90mln to maks

0

@rogal478 Faye wtedy musi raczej zostać, Christensen też ma problemy z urazami a dla Cubarsiego to będzie bardzo trudny sezon, Kounde średnio wygląda na ŚO.....

0

Słabo się zaczyna, tracimy najlepszego obrońcę. To już napewno koniec tematu sprzedaży Araujo i być może Faye.
Lepiej żeby poddał się operacji i w pełni wyzdrowiał niż wracać jak najszybciej i znowu się połamać gdy przyjdą ważniejsze mecze

0

@blakkudium lepiej żeby przeszedł operacje i wrócił w pełni sił niż wracać jak najszybciej i znowu się połamać na ważniejsze mecze

0

@Kapitan9 nie wiadomo, trzeba poczekać bo według mediów priorytetem jest Nico i jeśli kupimy jego to na Merino nie ma szans (sam nie wiem jakim cudem możemy kupić Nico i nie uwierze do oficjalki)

1

@Arden nie jest i nie będzie

0

@Skila_nie_kupisz tak super ale to nie zmienia rzeczywistości

0

@Skila_nie_kupisz na Euro bardzo dużo graczy zawiodło i sugerowanie się tym jest bez sensu

6

@MatiSh Nico nie ma podjazdu do Mbappe

1

@YoungMan Nico odkąd jest łączony z Barcelona jest hajpowany na potęgę i nawet tutaj ludzie pisali że jest lepszy niż Mbappe (:
Oczywiście Nico ma talent i nie ujmuje mu umiejętności ale to co jest o nim pisane to przesada, są większe talenty i u Nico widać naturalne ograniczania i sufit

1

@Arden dla nas to bardzo dobra informacja

0

@TR3YWAY nie sprzedaje się najlepszego obrońcy! W lepszym klubie byłby topem.
Tym sposobem napewno nie wrócimy na szczyt

0

@Criss18Barca Pedri jest lepszy to po pierwsze.
Po drugie transfer Olmo to głupota i marnowanie kasy

0

@TR3YWAY widzę że ludzie mają krótką pamięć i zapominają ile razy nas ratował. To nasz najlepszy ŚO i musi zostać.

2

Pep nas ratuje xd

2

Nie ma szans, jedynie jeśliby przyszedł jako wolny agent za rok

0

Bardzo liczę na Valle i jak najszybciej powinniśmy przedłużyć ten kontrakt.
Przecież i tak by mało zarabiał a koszty kupienia innego LO sporo to przerosną

0

@Mavcin1980 ja to wiem ale Laporta dalej to robi

1

@JarekS jakoś jestem sceptycznie nastawiony do wypożyczenia ale nie ma tematu bo Curry już mówił że nie ma takiej opcji a tutaj jeszcze mowa o nieobowiązkowym wykupie za kwotę która nie pokryje amortyzacji.

4

Pozbycie się go to idiotyzm. Jeśli już ktoś wpadł na pomysł żeby wydać tyle kasy na bezsensowny transfer to powinien chociaż dostać czas na adaptacje i minuty na boisku. Vini w Realu 3 lata odpalał, niemal każdy gracz z ligi brazylijskiej długo się adaptuje.
Odszedł Guiu to Roque musi zostać żeby mieć zmiennika Lewego. A nad tą śmieszna oferta nawet nie ma sensu się zastanawiać bo nie pokryje to amortyzacji transferu, Roque i Curry nie akceptują też wypożyczenia

0

@kanver_ trzeba wymienić sztab medyczny

0

@Hindus teraz się zgadzam

0

@krol211 leczenia a nie powrót do normalnego grania

0

@krol211 6-8 tygodni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?