BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kejdzi na ten moment nie jest nawet zarejestrowany i w to miejsce będzie pewnie Garcia. Wątpię że będą próbować zatrzymać Inigo biorąc pod uwagę jego pensje, wiek i fakt że nie pasuje do systemu z wysoko ustawioną obroną
0
@JarekS szczęście w nieszczęściu może Faye dostanie szansę
0
@ViscaelBarca2007 chyba w to miejsce ten asystent z młodzieżówki Niemiec będzie
0
@MateuszDoniec czyli porównujesz doniesienia Sportu, który co chwilę zmienia zdanie i Fabrizio Romano?
0
@MateuszDoniec a skąd teza że chce skrzydło?
Frimpong to wahadło więc jak Flick zabiega o jego transfer to chyba nie chce skrzydła? Wtedy by chciał Nico a jest inaczej i jeśli go kupimy to będzie transfer na życzenie zarządu a nie Flicka
0
@partymaker bez problemu mogliby grać razem
0
@Jackazz ich pozycję są podobne ale bez problemu mogą grać razem.
Yamal może grać jako skrzydłowy, ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9", Guler ma podobne pozycje
0
@Jackazz byłoby miejsce
0
@Bogan to nie rozwiąże problemów, nie da się w pełni uniknąć kontuzji bo może być tak jak teraz po faulu rywala. Metody leczenia i przyśpieszanie powrotów naszych graczy to kuriozum i mam nadzieję że jednak wymienia ten sztab
0
@Bogan narazie nie ma informacji o zmianie sztabu medycznego
0
@Greenalley bo u nas jest problem z wyborem trenerów o wielu lat, raz na jakiś czas się trafi dobry. Nie ma też często cierpliwości do trenera ale żeby zbudować projekt długoterminowy potrzeba odpowiedniego trenera, wątpię że Flickowi uda się zbudować projekt na lata ale może mnie zaskoczy
0
@Greenalley w skrócie bardzo dużo pomocników, mocny pressing, wymienność pozycji i przechodzenie między formacjami.
Zobacz na City, nie grają na dwa szarpiące skrzydła i Bayern też unowocześnia schematy.
Co do Frimponga to masz link bo lepiej nie wytłumaczę niż kolega
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320
O zainteresowaniu Frimpongiem ze strony Flicka pisał Romano i Relevo, który trener Ci powie w mediach kogo chce kupić? O Nico żaden poważny dziennikarz nie napisał że chce go Flick, z wiarygodnych informacji wynika że Flick chce wahadło a nie skrzydło, to dyrekcja sportowa że mu wcisnąć Nico i tym samym burzy mu koncepcje na grę a potem będzie zdziwienie że nie ma wyników
0
@priest9999 nie ma sensu dyskutować, to fanboy Xaviego
0
@Gaz nie byłem za zatrudnieniem Flicka ale gorzej nie będzie
3
@Gaz a ten dalej swoje xd
0
@Sebolinho tam kilku zawodników prosiło o mocniejsze treningi
0
@wlodek54 bo skończyło się wypożyczenie
0
@Sebolinho tak ale jak można było wyczytać metody leczenia były kuriozalne, najbardziej to że zawodnicy dostawali przedwczesne pozwolenia na grę ze względu na ,,odczucia" albo grali na mocnych środkach przeciwbólowych, kontuzji się nie uniknie bo różnie to bywa ale można je zredukować
2
@Ziemny Ansu to akurat miał poważniejsze kontuzje ale w przeciwieństwie do Pedriego nie ma mentalu i jest leniem.
0
@Sebolinho i się nie zapowiada żeby go zmienili bo Laporta tnie koszty tam gdzie nie powinien
4
@Ziemny w klubie który zatrudnia fachowców byłby zdrowy. Trzeba zmienić sztab a nie sprzedawać takich graczy!
0
@Barca_Q sztab medyczny nie został zmieniony na ten moment
0
@Sebolinho sztab medyczny nie został zmieniony
59
Ludzie już sprzedaja Pedriego a kontuzja jest wywołana faulem rywala. Pedri ma ogromny talent i jego sprzedaż to idiotyzm, tym bardziej że teraz dostaniemy za niego grosze w porównaniu jaki talent posiada. Został zajechany i musi wrócić do siebie ale nie da się jak mamy niekompetentny sztab medyczny i do tej pory to samo było ze sztabem od przygotowania fizycznego.
Trzeba zatrudnić kompetentynch ludzi a nie po znajomości albo jak najtaniej a potem mamy konsekwencje.
0
Ludzie już sprzedaja Pedriego a kontuzja jest wywołana faulem rywala. Pedri ma ogromny talent i jego sprzedaż to idiotyzm, tym bardziej że teraz dostaniemy za niego grosze w porównaniu jaki talent posiada. Został zajechany i musi wrócić do siebie ale nie da się jak mamy niekompetentny sztab medyczny i do tej pory to samo było ze sztabem od przygotowania fizycznego.
Trzeba zatrudnić kompetentynch ludzi a nie po znajomości albo jak najtaniej a potem mamy konsekwencje.
4
@Metalowy14 przecież to kontuzja wywołana faulem przeciwnika.
Tak ogromnego talentu się nie sprzedaje tym bardziej że prawie nic za niego teraz nie dostaniemy. Trzeba szanować jego zdrowie i zatrudnić kompetentny sztab medyczny a nie sprzedawać taki talent
0
@Hindus i to się kłuci z nowoczesnymj schematami.
Mogłoby to wyglądać różnie np.
3-2-2-2-1
3-1-2-3-1
3-2-1-3-1
Występuje bardzo duża wymienność pozycji i każda zmiana przeprowadzona w trakcie meczu może zmienić ustawienie i przechodzić między różnymi formacjami
0
@Hindus skrzydła nie mają nic wspólnego z nowoczesnymi schematami.
Jestem ciekaw jakbyś wystawił równocześnie skrzydła i wahadła.
Wtedy w grę wchodzi duża liczba ofensywnych pomocników
0
@MateuszDoniec a może dlatego że jak chce wahadło to nie chce grać na skrzydła a nasza sytuacja napewno nie pozwoli na zakup obydwu?
0
@Hindus wykluczają