0

@CPuyol poczytaj sobie tutaj komentarze a będziesz wiedział o co chodzi, ludzie tu myślą że powrót do zasady 1:1 pozwoli nam kupić Nico+DM bez sprzedaży.
Raphinha nie chce odchodzić ani Flick z niego nie zrezygnuje a De Jong będzie siedział do końca kontraktu.
Oczywiście że ta operacja to alternatywa dla Nico.

1

@AlphaNumeric nie stać nas na Nico

0

@ACMaldini3 a może wam kiedyś dojdzie do głowy że nie stać nas na Nico?

1

Nie znam wogóle gościa ale to powinno pokazać osobom na tej stronie że na żadnego Nico nas nie stać

0

@jeronimofrancisco napewno nie zostanie w Atletico. Zobacz jak tam na niego reagują kibice i sam Simeone nie chce o nim rozmawiać i nie traktuje go jako swojego zawodnika

0

@Firestone nie pasuje do żadnej koncepcji taktycznej Flicka. Albo sport wrzucił clicbait albo Flick musi podporządkować się Laporcie i nie będzie decydował o transferach co sugeruje fakt że celem Flicka jest Frimpong a celem zarządu Nico

2

W końcu coś załatwione bez przecieków xd.
Wielka szkoda że złapał kontuzje bo byśmy mieli 10mln w kieszeni a tak odchodzi za darmo..... chociaż odpada duża pensja. Jeszcze pozbyć się Lengleta

0

@CPuyol to proszę podaj fragmenty bo ja przeczytałem dokładnie

0

@CPuyol fajny artykuł ale ty wiesz że on potwierdza to co ja piszę?

1

@czarnatom to media wrzucają clicbaity bo mamy nowego trenera. Flick nawet treningu nie poprowadził a ma postawić na zawodnika który nie pasuje do jego stylu

0

@jeronimofrancisco są pod ścianą, nie mają wyjścia jak Felix zrobi to samo co ostatnio

0

@insp1re większość tak

0

@CPuyol czekaj co? Ty naprawdę masz wyprany mózg. Sytuacja się nie poprawia, Laporta wyprzedał wszystko co mógł i sytuacja jest poprawiona chwilowo i może być tylko gorzej. Mamy ogromne długi i nadal płacimy zaległe pensje np. Messiemu. Za kadencji Laporty dług się nie zmniejszył a wyprzedał praktycznie wszystko.
Na ten moment może nas uratować tylko inwestor albo SuperLiga

1

@ShawnC u Xaviego każdy tracił formę.
To nasz najlepszy obrońca i przy wysoko ustawionej obronie jest potrzebny taki szybki fizyczny obrońca więc Flick napewno nie da go sprzedać

0

@Faro Araujo broni się sportowo i musi zostać ale De Jong wogóle się nie broni a jego fanboye bronią go jednym sezonem w Ajaxie

0

@LioNey99 tak a Laporta wyda tą kasę na Felixa, Cancelo i Olmo. Takie rzeczy napewno nie za jego kadencji.
Takich graczy się nie sprzedaje

0

@Faro wystarczy sprzedać De Jonga i masa problemów rozwiązana tylko on chce przeczekać kontrakt

1

Hiszpania albo Niemcy bym powiedział.
Kadrowo powinna wygrać Anglia albo Francja ale to co oni grają to wstyd. Deschamp jeszcze się broni bo miał mocne wyniki w ostatnich latach ale nie wiem co jeszcze w Anglii robi Southgate, w porównaniu z kadra jaka ma to wyniki i styl nie są do zaakceptowania

0

@Murazor kupujemy zawodników bo Laporta wyprzedał już praktycznie wszystko co mógł i nie zmniejszył zadłużenia.
Kończę dyskusję bo nie masz argumentów, dajesz się zaślepić propagandzie sukcesu Laporty

0

@Murazor weź chłopie on wyprzedał już prawie wszystko i nie zmniejszył zadłużenia a gracze którzy odeszli poszli na grosze albo zapłaciliśmy im kasę z kontraktu.
Ciągnie nas w dół i następny prezydent będzie duży problem co zrobić

0

@CPuyol dajecie sobie oczy mydlić tą opcja odkupu której i tak nie wykorzystamy bo nas stać nie będzie

0

@Emhyr bo ich nie masz

0

@Adam065 tak będzie do końca okienka

0

@Faro jakie przecieki że się nie przykłada?
O Fatim to mówił niejednokrotnie sam De Zerbi i widać to na boisku.
Odejście Fatiego nie ma nic wspólnego z formą Balde

1

@Faro czekaj co? Kolegę mu zabrali i przez to spadek formy? Weź chłopie, też cenie talent Fatiego ale z dystansem, talent to nie wszytko. Fati to leń bez żadnego mentalu w przeciwieństwie do Balde który powinien się u Flicka odbudować

1

@Faro przecież u nas prawie Fati nie grał w przeciwieństwie do Balde. Jego spadek formy to nic dziwnego bo u Xaviego każdy ją stracił po dłuższym czasie

1

@Faro Fati to niech się weźmie do roboty i do psychologa niech się przejdzie. Mental zerowy

0

@Emhyr typowy Ehmyr kiedy nie ma argumentów, wsumie nigdy ich nie ma xd

0

@Emhyr my nie mamy tyle szczęścia i pomocy co Real (;
A Nico to nie jeździec bez głowy xd?
Nie kompromituj się.
Kończę dyskusję bo nie ma o czym z tobą dyskutować

0

@Emhyr Real nie ale City już tak (:
Już kilka razy o tym pisałem, twój ulubieniec też (:
Nie mam Cię zamiaru przekonywać bo nie ma sensu.
Nico nie daje nic więcej niż Frimpong, to holender daje więcej i nie kompromituj się pisząc że Nico obskoczy dwa skrzydła to już jest lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?