BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rhaan hahhahha xd, same bzdury, nawet nie umiesz rozpoznać ustawienia w meczu towarzyskim a co dopiero stwierdzić jaka jest nominalna pozycja zawodnika xd.
Daruje Ci i kończę dyskusję bo się kompromitujesz
0
@Barcasub czyli polski redaktor przekręcał liczby i ilości trofeów indywidualnych? Nie kompromituj się
0
@Rhaan ty się nademna znęcasz hahhahhaha xd. Nie masz argumentów
0
@Rhaan gdzie to napisałem? Nie masz argumentów to będziesz kłamać. Jeśli go oglądasz i nie widzisz że to nie jest skrzydłowy to ja Ci nie pomogę
1
Olmo największą gwiazda zespołu xd.
Lipsk go sprzeda tylko najpierw obedrą nas z kasy bo wiedzą że Laporta da się ograć jak tylko chcą
0
@Rhaan opinia typowego kanapowego kibica który sprawdza na transfermarkt na jakiej pozycji gra zawodnik
0
@Barcasub bzdury, ta zrobię dyskusję wśród fanów Barcy i wielu hejterów Lewego kto lepszy Suarez czy Lewy hahhahahha.
Lewy nie umie meczu wygrać xd.
Suarez nie dawał więcej i ma to odzwierciedlenie w liczbach i nagrodach indywidualnych, brakuje tylko na dobicie złotej piłki z 2020r. kiedy okradli Lewego.
Kończę dyskusję bo nie masz argumentów
1
@Striker co 72min (;
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
2
@Rhaan bzdury
- umie bronić
- to nie jest skrzydłowy tylko ofensywny pomocnik/prawy pomocnik i dzisiaj zagrał właśnie jako ofensywny pomocnik
- nie sprawdziłby się na PO ale na wahadle już tak
0
@JarekS Faye też się bardzo dobrze zaprezentował, szkoda że nie grał więcej ale miał jakiś uraz w stawie skokowym
@normasubiektywna z tym wogóle to bym się wstrzymał. Bo czy gdybyśmy mieli kasę to byś nie chciał że klub kupił takiego cracka jak Musiala czy Wirtz?
3
@Pawlak1992 słaby pomysł, jeśli Ci się nie podoba komentarz to możesz odpisać albo sie takie osoby ignoruje, to kolejna pożywka dla trolli bez argumentów.
0
@Czarny_ck czyli co mogą połamać naszych graczy i czerwa nie będzie? Głupie myślenie.
Nawet patrząc na widowisko to czerwona kartka mogłaby spodować więcej emocji i bramek
0
@Barcasub podałem jako przykład a teraz robisz z siebie pajaca. Lewy wygrywa w liczbach i trofeach indywidualnych więc nie masz argumentów
1
@Barcasub co mnie obchodzi jakaś debata? Napastnika rozlicza się z liczb a nie że jest efektowny.
Lewy wygrywa pod względem liczb, nagród indywidualnych i trofeów klubowych, tu nie ma o czym dyskutować
0
@Patolodzi Pique to opcja na przyszłość, zdecydowanie zbyt wcześnie
1
@Barcasub
https://weszlo.com/2024/02/02/lewandowski-benzema-suarez-porownanie-napastnikow-analiza/
Nie był lepszy, oczywiście że ktoś może woleć Suareza bo woli jego styl gry ale Lewy był lepszy
0
@Barcasub kto lepszy słucham?
9
Mimo że to mecz towarzyski to taki faul to z automatu powinna być czerwona kartka, zdziwiłem się że Faye mógł grać dalej
1
@Arden asysta i asysta drogiego stopnia ale grał słabo xd
0
@patrykzmc2000 ta napewno 50mln xd, i wy w to wierzycie
5
@Barcasub no tak bo czego się może nauczyć od najlepszej ,,9" w tym wieku który pracował z najlepszymi trenerami świata
0
Victor to absolutny wygrany presezonu!
Świetnie wszedł w zespół, Roque nie ma szans żeby z nim rywalizować
0
@Herbert chodzi ci o to czy zawodnicy ze szkółki mogą grać w La Lidze? Mogą grać na licencji drużyny rezerw ale wtedy jest limit takich graczy na boisku jednocześnie
3
Oby nic z tego nie wyszło. Ten transfer do działanie na szkodę klubu
0
@Patolodzi głupie myślenie, pozostanie Laporty to upadek klubu. Trzeba go jak najszybciej zamienić ale boję się że beton z socios znowu go weźmie.
Ciria byłby idealny ale zbyt mądry wybór na socios
https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
1
@ShawnC no właśnie i dlatego zakup DM to powinien być priorytet
2
@ShawnC są za młodzi przede wszystkim, ta pozycja wymaga doświadczenia, nie można zakładać że młody będzie tam podstawowym graczem w ważnych meczach.
DM nie musi być szybki, dużo nadrabia ustawieniem
0
Jeszcze kontrakt chcą przedłużyć..... Laporta niszczy ten klub i zadłuża nas na kolejne lata
0
@kanver_ decyzja należy do Flicka hahahhha xd. On sam ostatnio apelował w wywiadzie że chce DM który umie bronić
0
@Patolodzi w jego miejsce przyjdzie kolejny, trzeba pozbyć się głównego szefa tego syfu