BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean ostatnia szansa to oblanie przez niego badań medycznych.....
1
@Safrani bez pożyczki bez szans raczej..... chyba że transfer typu Oriol. Obstawiam że Erica tam będzie wystawiał
0
@Arden idiotyczny tok rozumowania hahhahha. Zacznij czytać co piszesz.
O De Zerbiem z tobą debatować nie będę bo śmieszny w tym temacie jesteś, obserwuj jego projekt w Marsylii
0
@Arden a mnie bawi twoja radość z niszczenia klubu. Ten transfer to działanie na szkodę klubu, FAKT nie opinia
0
@supraomnes1 nie, to prawda. Tylko Mbappe ma 20mln premii co rok
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
0
@blakkudium za każdym razem tak piszą a wychodzi inaczej
0
@Arden i co miał już teraz odejść? Teraz pewnie już odpuści ale za rok może być gorzej
0
@Litman Perez się z nas śmieje teraz najpewniej
1
@don'T.R.I.P.e ty poczekaj ile będzie zarabiał.... i to progresywnie
0
@Rifek ja mam, ty nie masz. Sprzedać gracza poniżej kwoty amortyzacji xd
0
@lntrowertyk na długo przed Flickiem. To tylko i wyłącznie cel Laporty. Teraz pewnie się dogadają z Flickiem żeby go pochwalił na konferencji żeby się już do reszty nie skompromitować
0
@TR3YWAY przy każdym transferze zawsze to piszą
0
@Safrani bez sensu porównanie, tutaj nawet nie będzie drugim wyborem. Nawet w oficjalnym wywiadzie mówił że chce DM który umie bronić
1
@blakkudium akurat wtedy będzie zdrowy
0
@AduŚ07 z naszym szczęściem akurat wtedy będzie zdrowy
1
@kamiVeB napewno go nie chciał ale pewnie nie chciał iść na wojnę z Laporta już na starcie
1
@krol211 w najbliższym czasie wątpię, może kiedyś. Wsumie też Guardiola coś wspominał....... trzeba próbować przetrwać bo jest coraz gorzej
0
@krol211 z socios raczej napewno nie, może jeśli sprzedamy kiedyś część klubu
7
Już niszczą chłopaka w mediach
0
@krol211 a drugie pół w szpitalu przesiedzi. Nie mam pojęcia co musi się stać żeby grał w pierwszym składzie
0
@Arden da więcej od Pedriego hahahhahha
3
@ShawnC a co ma się im podobać że Laporta niszczy nam klub?
0
@kuz
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
Nie ma szans że to pomysł Flicka, pewnie nie chce iść od początku na wojnę z zarządem
0
@szymekdymek odejście Laporty jest równoznaczne z odejściem Deco, on jest tylko pionkiem i jego odejście nic nie zmieni jeśli Laporta nadal będzie u władzy
1
No i gg, wywalamy duże pieniądze na niepotrzebnego zawodnika. Laporta out
1
@nokia666 nie może zagrać w meczu przeciwko nam, jeśli Girona go wystawi to będą nam musieli zapłacić
0
@partymaker Doue to byłby mega transfer ale Laporta woli przepalić kasę na Olmo
0
@Rifek czyli sam nie rozumiesz
0
@Ziemny znaczy że nie wiadomo z jakiej przyczyny łapie co chwilę kontuzje.
U Pedriego każdy zna przyczynę a u Olmo nie wiadomo, poprostu łamie się od zawsze. Niektórzy poprostu są na to bardziej podatni
7
Brawo Raphinha! Nie daj się wypchnąć kosztem Olmo. Prawdziwy cule