1

@TheMazixX a kto zapłaci?

1

@BoRoWieC ogromny talent, sporo większy od Nico. Bardzo przypomina Neymara i Ronaldinho. Niestety PSG go praktycznie już podpisało

0

@kondzix2115 Jonathan David będzie wtedy za darmo, można też liczyć że Torres i Victor odpalą

0

@doc mamy bardzo dobrych skautów i propozycje są ciekawe, zwłaszcza Doue ale tutaj za późno. Ale Laporta będzie celował w duże nazwisko po fiasku Nico

0

@HypeR zapomniałem dopisać Balde na LO

0

@Pawel13sz Yamal w La Massi grał jako ofensywny pomocnik, fałszywa ,,9" i ,,10". Na skrzydle gra bo ta pozycja wybacza małe doświadczenie i młodość, wraz z wiekiem zmieni pozycję

1

@Messibestplayerintheworld w presezonie nie graliśmy skrzydłami

1

@AlexDark00 to słaby ten żart

0

@Arcybiskup a faktycznie, pomylił mi się z Ferminem

0

@Arcybiskup nie zauważyłem ale to nie oznacza że ma grać odrazu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cules100pro powaliło mi się xd

0

@HypeR Cubarsi wróci później po IO

-------------------Ter Stegen
-----------Kounde---Inigo---Faye
------------Christensen---Casado
----------Yamal---Gundo---Raphinha
----------------------Lewy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 dla nas świetna informacja

0

@Pawel13sz ta trójka to dwóch ofensywnych pomocników i ,,10" między nimi, zresztą w trakcie meczu formacja jest czasami zmieniana

0

@AlexDark00 Roque zabrali 19, ma dostać inny numer jeśli zostanie.
Masz jakąś informację że Ansu zabierają numer? W Pucharze Gampera jest z 10 na liście

0

@Pawel13sz ofensywny pomocnik a nie LS

0

@AlexDark00 Ansu go ma

2

@Gaucho Leao xd, ciekawe czym zapłacimy (:

0

@mekston napisałem że już pewnie za późno

1

@doc Doue jest do wzięcia za podobna kasę i można rozłożyć na raty, ale pomarzyć można z tym zarządem. Ale już pewnie zapóźno

0

@Derean była mowa w mediach że jeśli pójdziemy po Nico to trzeba zaciągnąć kredyt bo kasy nie mamy.
Sprawa z Nike się przeciaga i nie wiadomo kiedy będzie gotowe

0

@Derean dlatego żeby wpłacić klauzulę za Nico potrzebny jest kredyt? Ludzie tu są naprawdę zaślepienie propagandą

0

@Pawel13sz w trakcie meczu jest zmieniana formacja, momentami gramy jednym wahadałem a później dwoma. Valle świetnie to pokazał

1

@KrychaFCB bo tak jest. Po transferze Olmo bez dużych sprzedaży nie ma szans na ten transfer a nikt nie chce odejść. Nawet nie stać nas na wpłacenie klauzuli tylko potrzebny jest kredyt. Już po tym filmiku z Nico temat jest praktycznie zamknięty

1

@Pawel13sz po zakupie Olmo już praktycznie pewne jest że przechodzimy na nowoczesne schematy i nie będziemy grać skrzydłami tylko tak jak w presezonie ofensywnymi pomocnikami i wahadłami

2

4

Komentarz usunięty

0

@ziomal88 teraz będzie za mną łaził bo jesteś wyjaśniany na każdym kroku xd. Zero argumentów tylko obraża każdego w komentarzach xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?