BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheMazixX a kto zapłaci?
1
@BoRoWieC ogromny talent, sporo większy od Nico. Bardzo przypomina Neymara i Ronaldinho. Niestety PSG go praktycznie już podpisało
0
@kondzix2115 Jonathan David będzie wtedy za darmo, można też liczyć że Torres i Victor odpalą
0
@doc mamy bardzo dobrych skautów i propozycje są ciekawe, zwłaszcza Doue ale tutaj za późno. Ale Laporta będzie celował w duże nazwisko po fiasku Nico
0
@HypeR zapomniałem dopisać Balde na LO
0
@Pawel13sz Yamal w La Massi grał jako ofensywny pomocnik, fałszywa ,,9" i ,,10". Na skrzydle gra bo ta pozycja wybacza małe doświadczenie i młodość, wraz z wiekiem zmieni pozycję
1
@Messibestplayerintheworld w presezonie nie graliśmy skrzydłami
1
@AlexDark00 to słaby ten żart
0
@Arcybiskup a faktycznie, pomylił mi się z Ferminem
0
@Arcybiskup nie zauważyłem ale to nie oznacza że ma grać odrazu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro powaliło mi się xd
0
@HypeR Cubarsi wróci później po IO
-------------------Ter Stegen
-----------Kounde---Inigo---Faye
------------Christensen---Casado
----------Yamal---Gundo---Raphinha
----------------------Lewy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 dla nas świetna informacja
0
@Pawel13sz ta trójka to dwóch ofensywnych pomocników i ,,10" między nimi, zresztą w trakcie meczu formacja jest czasami zmieniana
0
@AlexDark00 Roque zabrali 19, ma dostać inny numer jeśli zostanie.
Masz jakąś informację że Ansu zabierają numer? W Pucharze Gampera jest z 10 na liście
0
@Pawel13sz ofensywny pomocnik a nie LS
0
@AlexDark00 Ansu go ma
2
@Gaucho Leao xd, ciekawe czym zapłacimy (:
0
@mekston napisałem że już pewnie za późno
1
@doc Doue jest do wzięcia za podobna kasę i można rozłożyć na raty, ale pomarzyć można z tym zarządem. Ale już pewnie zapóźno
0
@Derean była mowa w mediach że jeśli pójdziemy po Nico to trzeba zaciągnąć kredyt bo kasy nie mamy.
Sprawa z Nike się przeciaga i nie wiadomo kiedy będzie gotowe
0
@Derean dlatego żeby wpłacić klauzulę za Nico potrzebny jest kredyt? Ludzie tu są naprawdę zaślepienie propagandą
0
@Pawel13sz w trakcie meczu jest zmieniana formacja, momentami gramy jednym wahadałem a później dwoma. Valle świetnie to pokazał
1
@KrychaFCB bo tak jest. Po transferze Olmo bez dużych sprzedaży nie ma szans na ten transfer a nikt nie chce odejść. Nawet nie stać nas na wpłacenie klauzuli tylko potrzebny jest kredyt. Już po tym filmiku z Nico temat jest praktycznie zamknięty
1
@Pawel13sz po zakupie Olmo już praktycznie pewne jest że przechodzimy na nowoczesne schematy i nie będziemy grać skrzydłami tylko tak jak w presezonie ofensywnymi pomocnikami i wahadłami
2
@Sergio_Devils tak
4
Komentarz usunięty
0
@ziomal88 teraz będzie za mną łaził bo jesteś wyjaśniany na każdym kroku xd. Zero argumentów tylko obraża każdego w komentarzach xd