1

@Dejmet chyba lepiej że zszedł niż miał złapać poważniejszy uraz? To początek sezonu i lepiej nie ryzykować tym bardziej że prowadziliśmy

0

@mightyanaldevastator xd, czyli nadal nie masz argumentów

0

@mightyanaldevastator tak pozbądźmy się wszystkich liderów w szatni i grajmy samymi młodymi, co może pójść nie tak?
Już nie wspomnę że to nasz najlepszy pomocnik

1

@Derean Balde miał wczoraj dwa udane dryblingi (skuteczność 67%), nie wiem skąd u was te przekonanie że nie umie. Nie każdy ma drybling jak Neymar

0

@MalanFCB wiesz o Casado to byłem spokojny ale nie myślałem że tak dobrze się zaprezentuje bardzo młody Bernal (:

0

@Nazio_87 to zależy od pensji ale jeśli by mało zarabiał to tak

2

@626 Guido i Ndidi np., bardzo by pasowali, zwłaszcza Nigeryjczyk

0

@Pedri16Future wtedy sprzedać Pene ale Wojtek raczej za drogi na rezerwowego

1

Teraz się obudził xd, jak już praktycznie wszystkie opcje w naszym zasięgu się skończyły. Teraz już nie ma szans bo nawet byśmy go nie zarejestrowali, na ten moment nie ma jak zarejestrować Olmo

2

Bernal to ogromny talent i za kilka lat jeśli nie przytrafią mu się poważne kontuzje to będzie topem na swojej pozycji

0

@krzakov nadal nie odniosłeś się do odpowiedzi na pytanie tylko obrażasz. Do każdego się rzucasz że nic nie wie ale sam nic mądrego nie piszesz tylko cały czas obrażasz

0

@inFamous Gundo zdementował te informacje

0

@Mistrzgry1 nie wiem czy się z ciebie śmiać czy Ci współczuć.
,,Haha teraz hit piszesz o małych pensjach a jako przykłady piłkarzy ktorzy mogą przyjść za darmo podajesz Muani, Thuram, Ndicka??? Myślisz że oni by przyszli do nas za przysłowiowy worek gruszek" sam żeś się chłopie wyjaśnił, pomysł chwilę kto przyszedł zamiast ich i ile zarabiają a za darmo nie przyszli
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Zachowujesz się jak typowy beton wyborczy i będziesz wiecznie zadowolony mimo że zarząd niszczy klub

0

@krzakov nawet czytać nie potrafisz a o myśleniu nie wspomnę. Nadal się nie odniosłeś do odpowiedzi ale to było wiadome bo nie masz nic mądrego do powiedzenia

0

@Mistrzgry1 totalne bzdury, zachowujesz się jak typowy wyborczy beton.
W tej lidze jest taka konkurencja że gra w pucharach jest niezagrożona, było dużo opcji do wzmocnienia składy za darmo jak Thuram, Kolo Muani, Ndicka itp. a my woleliśmy ciężkie pieniądze przewalać a wyników i tak nie ma.
Te twoje gadanie o 7-8 miejscu jest śmieszne i bezpodstawne.
Twoja logiką to lepiej teraz udawać potęgę a później mieć ogromne problemy bo to właśnie robi Laporta, wszystko pod swoją kadencję a potem to już nie jego sprawa

0

@krzakov śmieszny jesteś xd, wpisz sobie w neta co to znaczy sezonowiec bo już się kompromitujesz.
,,Alcantara grał kiedyś w FCB" hahhhahahha xd, ta nie wiedziałem xd.
Nadal nie odniosłeś się do odpowiedzi na twoje głupie pytanie ale wsumie nigdy tego nie robisz tylko zaczynasz wyzywać bo nie masz o niczym pojęcia

4

@Pawel13sz ten zarząd to mem. Oby Gundo twardo się trzymał swojej decyzji

0

@David_Martin to już raczej sytuacja awaryjna

0

@HypeR bardzo wątpliwe że Flick przy tylu kontuzjach tak zaryzykuje na początku. Nie bez powodu tak naciskał na rejestrację Inigo już teraz. Najpewniej wyjdzie Christensen z Casado

0

@ShawnC ta a potem problem w połowie sezonu bo nie może grać. Zarząd najpierw kupuje a potem się zastanawia jak go zarejestrować

0

2

Jeśli to próba wypchnięcia Gundo to niech ten zarząd poda się do dymisji bo to kompromitacja

2

@Jorginho po pierwsze skład będzie jasny przed meczem.
Po drugie przeczytaj jeszcze raz ten skład

0

@FcPortoFan1999 jak podwyższy klauzulę to nie

1

@Ronin47 ma wolne po Euro i IO

0

@Pawel13sz nawet nie strasz

0

@lntrowertyk nie jest zarejestrowany

0

@FcPortoFan1999 i tak nie będzie nasz

0

@priest9999 nie jest zarejestrowany

0

@ShawnC Flick powiedział na konferencji że nie jest gotowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?