0

@gukwa polecam zajrzeć do słownika.
Nie potrafisz uzasadnić swojej nieuzasadnionej obrony Laporty więc obrażasz, Bartomeu też tak broniłeś?

0

@gukwa inaczej się nie dało zareagować

0

@kanver_ oczywiście że tak

0

@ViscaelBarca2007 Flick to nie jest trener do typowo rozwijania zespołu, on przede wszystkim będzie miał zrobić wyniki bo tego chce Laporta

0

@gukwa xd

0

@gukwa ale argument xd. To proszę bardzo wymień co zrobił żeby naprawić sytuację?

0

@gukwa tak popierajmy Laporte gdy ten działa na szkodę klubu

0

@Lokusekpl albo już teraz próbować się dogadać z kimś innym

0

@Lokusekpl Nike robi wszystko żeby nas wydumać, nie widzę sensu żeby się z nimi dogadywać

0

@Hindus liczba wylewów się sukcesywnie zmniejszała i na spokojnie się tego problemu pozbędzie w najbliższym czasie

0

@Lokusekpl teraz jest zainteresowana tylko Puma bo mamy ważny kontrakt z Nike, sytuacja będzie kompletnie inna jak będziemy wolni

0

@Lokusekpl nie skończy się, będą chętne kluby bo to mocny interes ale muszą zaproponować odpowiednie warunki do rynku

0

@Hindus odkąd gra, gdybyś oglądał mecze rezerw w poprzednim sezonie to byś wiedział że potrafił i robił w tym duże postępy. Jak na obrońcę to super gra nogami i tego mu odmówić nie można

0

@Lokusekpl ostatnio jako klub zarobiliśmy najwiecej na sprzedaży koszulek. Napewno będą chętni bo obie strony na tym zarabiają

0

@Lokusekpl zmiana prezydenta dużo zmieni, Puma już teraz dawała więcej od Nike

0

@Veysel i kosztował tyle co Olmo :D

0

@Lokusekpl mój błąd, kontrakt z Nike jest ważny do 2028r.
Ale i tak lepiej poczekać tym bardziej że z informacji medialnych wynika że Nike nas poprostu wydyma

0

@mekston tak można brać pod uwagę ale tu jest zbyt duża różnica żeby zwalić to na ligę. Zobacz też że Lewy i Suarez to inne typy ,,9", Lewy bardziej pasował do Bayernu niż Suarez a Suarez bardziej pasował do Barcelony niż Lewy

0

@Hindus przecież Faye bardzo dobrze gra nogami i wyprowadza piłkę

0

@mekston mało to zmienia, fakty są takie że Lewy wypadł poprostu lepiej

0

@Messibestplayerintheworld to do następnego meczu. Ale akurat Nico to jedno z mniejszych naszych zmartwień w tym sezonie

0

@Hindus no jakich braków? Ma problemy z koncentracja co skutkuje wylewami w obronie ale to jest łatwe do naprawienia.
Teraz trafił do jednego z najlepszych klubów na świecie pod względem szkolenia zawodników więc zobaczysz efekty za rok czy dwa jak zaczną o niego zabiegać największe kluby

1

@JarekS marzenie ale raczej nie ma szans żeby wygrał, pewnie się zakończy starciem Laporta-Font

0

@Messibestplayerintheworld no i co na Nico wystawisz młodego Forta?

0

@Hindus to zawodnik do rozwoju z bardzo dużym potencjałem, w presezonie jak grał to był jednym z najlepszych na boisku. Oczywiście nie grałby w pierwszym składzie ale teraz by się bardzo przydał jako zmiennik

0

No to jeszcze sprzedamy Erica i tyle będzie z bogactwa w obronie. Teraz zostaje Inigo, Cubarsi i..... Lenglet xd. Dobrze że jest jeszcze Faye.... a nie czekaj.

0

@nuevojugador koniec umowy z Nike chyba się zbiega z końcem kadencji Laporty więc jest szansa że ktoś poważny by mógł negocjować

0

@Gaz bo Lewy ma lepszą karierę. Więcej nagród indywidualnych, więcej trofeów klubowych i lepsze liczby

3

Ja bym przeczekał ten kontrakt i podpisał z kimś nowym np. Puma albo Adidas

0

@Pawel13sz super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?