BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gukwa polecam zajrzeć do słownika.
Nie potrafisz uzasadnić swojej nieuzasadnionej obrony Laporty więc obrażasz, Bartomeu też tak broniłeś?
0
@gukwa inaczej się nie dało zareagować
0
@kanver_ oczywiście że tak
0
@ViscaelBarca2007 Flick to nie jest trener do typowo rozwijania zespołu, on przede wszystkim będzie miał zrobić wyniki bo tego chce Laporta
0
@gukwa xd
0
@gukwa ale argument xd. To proszę bardzo wymień co zrobił żeby naprawić sytuację?
0
@gukwa tak popierajmy Laporte gdy ten działa na szkodę klubu
0
@Lokusekpl albo już teraz próbować się dogadać z kimś innym
0
@Lokusekpl Nike robi wszystko żeby nas wydumać, nie widzę sensu żeby się z nimi dogadywać
0
@Hindus liczba wylewów się sukcesywnie zmniejszała i na spokojnie się tego problemu pozbędzie w najbliższym czasie
0
@Lokusekpl teraz jest zainteresowana tylko Puma bo mamy ważny kontrakt z Nike, sytuacja będzie kompletnie inna jak będziemy wolni
0
@Lokusekpl nie skończy się, będą chętne kluby bo to mocny interes ale muszą zaproponować odpowiednie warunki do rynku
0
@Hindus odkąd gra, gdybyś oglądał mecze rezerw w poprzednim sezonie to byś wiedział że potrafił i robił w tym duże postępy. Jak na obrońcę to super gra nogami i tego mu odmówić nie można
0
@Lokusekpl ostatnio jako klub zarobiliśmy najwiecej na sprzedaży koszulek. Napewno będą chętni bo obie strony na tym zarabiają
0
@Lokusekpl zmiana prezydenta dużo zmieni, Puma już teraz dawała więcej od Nike
0
@Veysel i kosztował tyle co Olmo :D
0
@Lokusekpl mój błąd, kontrakt z Nike jest ważny do 2028r.
Ale i tak lepiej poczekać tym bardziej że z informacji medialnych wynika że Nike nas poprostu wydyma
0
@mekston tak można brać pod uwagę ale tu jest zbyt duża różnica żeby zwalić to na ligę. Zobacz też że Lewy i Suarez to inne typy ,,9", Lewy bardziej pasował do Bayernu niż Suarez a Suarez bardziej pasował do Barcelony niż Lewy
0
@Hindus przecież Faye bardzo dobrze gra nogami i wyprowadza piłkę
0
@mekston mało to zmienia, fakty są takie że Lewy wypadł poprostu lepiej
0
@Messibestplayerintheworld to do następnego meczu. Ale akurat Nico to jedno z mniejszych naszych zmartwień w tym sezonie
0
@Hindus no jakich braków? Ma problemy z koncentracja co skutkuje wylewami w obronie ale to jest łatwe do naprawienia.
Teraz trafił do jednego z najlepszych klubów na świecie pod względem szkolenia zawodników więc zobaczysz efekty za rok czy dwa jak zaczną o niego zabiegać największe kluby
1
@JarekS marzenie ale raczej nie ma szans żeby wygrał, pewnie się zakończy starciem Laporta-Font
0
@Messibestplayerintheworld no i co na Nico wystawisz młodego Forta?
0
@Hindus to zawodnik do rozwoju z bardzo dużym potencjałem, w presezonie jak grał to był jednym z najlepszych na boisku. Oczywiście nie grałby w pierwszym składzie ale teraz by się bardzo przydał jako zmiennik
0
No to jeszcze sprzedamy Erica i tyle będzie z bogactwa w obronie. Teraz zostaje Inigo, Cubarsi i..... Lenglet xd. Dobrze że jest jeszcze Faye.... a nie czekaj.
0
@nuevojugador koniec umowy z Nike chyba się zbiega z końcem kadencji Laporty więc jest szansa że ktoś poważny by mógł negocjować
0
@Gaz bo Lewy ma lepszą karierę. Więcej nagród indywidualnych, więcej trofeów klubowych i lepsze liczby
3
Ja bym przeczekał ten kontrakt i podpisał z kimś nowym np. Puma albo Adidas
0
@Pawel13sz super