BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gukwa ty jesteś każdy? Zdanie trolli takich jak ty nikogo nie obchodzi
0
@gukwa nie jego tylko dyrektorów sportowych. Zero argumentów i pisanie farmazonów z twojej strony
0
@Faro najpewniej tak bo ma niska pensje a Betis będzie pokrywać 90%
0
@Faro nie, tu chodzi o zejście z limitu płac. Olmo zostanie zarejestrowany po wypożyczeniu Lengleta. Żeby tak poprostu go zarejestrować by musiała wejść większa gotówka jak zaległe dźwignie
0
@Faro ta kontuzja ma to do siebie że bardzo trudno ocenić czas powrotu
3
@Arden to nie jest poziom Yamala ale talent ma gigantyczny. Ogólnie to trudno kogokolwiek porównywać obecnie do Yamala pod tym względem
0
@Arden ale nie potrafią tego docenić
0
Szkoda, mam nadzieję że kiedyś wróci
1
@Dillu trzeba poczekać do wypożyczenia Lengleta
1
@Messibestplayerintheworld ciężkie pytanie, jeśli chodzi o pomocników to tak ale o cały skład to trudno powiedzieć
8
@4Fabregas4 najlepszego napastnika hahahahhaha
0
@MarshallLAW przecież przez niego przeszło dużo akcji i był bardzo aktywny. Mial nawet 4 udane dryblingi przy skuteczności 100%. Pisanie że jego występ był tragiczny jest kompletnie bezpodstawne
1
@gukwa ty jesteś nienormalny xd. ,,Transfer Deco" jaki jego transfer xd, on był jego agentem chłopie
0
@gukwa tak jak ty jesteś istotny trollu xd, idź i płac Olmo za siedzenie w szpitalu jak taki mądry jesteś
1
@gukwa to nie Deco go kupił, był wtedy jego agentem ekspercie
0
@gukwa znowu nietrafiona pozycja, kompromitujesz się
0
@gukwa Casado i Bernal to nie ta pozycja.
Gundo jest najlepszy z nich i jest dla nich wzorem do naśladowania i mieli się poprostu od kogo uczyć
5
@Arden zgadzam się, w dzisiejszym futbolu trener jest bardzo ważna postacią
0
@gukwa tak tylko to nasz najbardziej kreatywny pomocnik, jest drugi jeśli chodzi o udział przy bramkach, nie łapie kontuzji i jest jednym z liderów zespołu. O tym nie wspomniałeś
8
Bardzo dobry mecz. Widać zdecydowanie poprawę i z czasem powinno być jeszcze lepiej. Widać że Flick w przeciwieństwie do Xaviego wie jak wykorzystać piłkarzy indywidualnie co chyba najlepiej pokazuje przykład Raphinhi.
Raphinha powinien zdobyć dzisiaj MVP, na plus zdecydowanie występ Torresa i Pedriego a Bernal jest poprostu świetny jak na swój wiek. Lewy zaczyna wracać do formy strzeleckiej co jest super informacją. Kounde schował dzisiaj Nico do kieszeni.
Wygralibyśmy wyżej ale zabrakło trochę skuteczności i może szczęścia w niektórych akcjach
0
@gukwa masz jakiś inny argument niż wiek? A wsumie po co pytam
27
Nie no obiektywnie to Raphinha powinien zgarnąć MVP
0
@gukwa hahahhaha xd, sam siebie podsumowałeś (:
Próbujesz bronić tego nieudolnego zarządu ale się kompromitujesz i ośmieszasz
5
@blakkudium w końcu
0
@gukwa nadal brak argumentów tylko wyciąganie pojedyńczych meczów
0
@gukwa Olmo to nie jest poziom Gundo i nie będzie.
Olmo miał lepszy turniej? Gundo miał lepszy sezon i nie był połowę sezonu w szpitalu
0
@xavi890 nie przyszedł za darmo więc też kwota transferu wchodzi do FFP w ramach amortyzacji ale też mało nie zarabia
0
@Bogan no narazie tak to wygląda ale na ten moment żaden czołowy talent nie odszedł przez to..... narazie
0
@gukwa i tyle? Heh. I w jego miejsce kupił za 60mln Olmo z kontraktem do 2030r. z pensja ok. 12mln brutto. Zamykam dyskusję
3
Się tak zastanawiam jak Laporta chce utrzymać w klubie największe talenty jak ciągle kupuje niepotrzebnych graczy i limit FFP jest spięty na tretytki. Niedługo zbliża się czas na przedłużenie umów Yamala, Pedriego, Gaviego i Araujo nadal nie przedłużył kontraktu z obiecaną podwyżka bo nie ma jak zmieścić nowego kontraktu w FFP. Już Laporta zaczyna pozbywać się niektórych dużych talentów jak Faye czy Navarro