BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marian_Pazdzioch bo żaden trener z topu nie chciał tu pracować przez cyrk jaki się tutaj odwala od lat
2
@Messibestplayerintheworld jak on w tym wieku tak gra to co dopiero będzie za kilka lat. Oby ominęły go kontuzje a o resztę się nie martwię
0
@KrwawiaceoczyVEB bo Nike chce nas poprostu wydymać i dają nierynkowy kontrakt. Laporta jeszcze nas dobił przegraną w sądzie. Będą robić problemy i grać na czas żeby dać nam jak najmniej i zamiast ,,największego kontraktu w historii" będzie kompromitacja
1
@Lucho_Juchacho tu nie ma problemu bo Yamal z powodzeniem gra zarówno jako ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9"
2
@Adran360 szkoda że nie wzięliśmy go zamiast Roque jak już Laporta tak chciał odpowiedzieć na Endricka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@noface Raphinha to mental miał od dawna
0
@ViscaelBarca2007 napewno jego kontrakt będzie przedłużony ale trzeba spróbować zgarnąć takiego gracza za darmo
0
@ViscaelBarca2007 pomarzyć możemy z tym zarządem. Obecnie musimy panicznie szukać miejsca na rejestrację Olmo (zarejestrowany tymczasowo) i na nowe kontrakty (Pedri, Gavi, Araujo, Yamal....).
Ale siadłby u nas Trent i David (:
0
@Mitch_Atleta czyli nie chcesz darmowej kasy za udział? Przecież nawet rezerwy tam można wysłać aby kasa wpłynęła. W naszej sytuacji jak najbardziej by się przydało tam pojechać. W to miejsce i tak pojedziemy na mecze towarzyskie ale za mniejszy hajs
2
@fenix1983 bez sensu porównanie. Lewy i Raphinha to już wcześniej byli jednymi z najlepszych w zespole ale Xavi ich strasznie marnował.
Ansu ma nieporównywalnie większe problemy
0
@Mitch_Atleta przecież za sam udział jest spora kasa, nie trzeba robić tam wyników żeby coś dostać. Nawet rezerwami by się opłacało jechać
1
@Naker najwyżej wypożyczenie przy którym i tak będziemy płacić 3/4 jego pensji to lepiej żeby został
0
@KobeFR Eric akurat to raczej był zdrowy tylko miał odejść do Girony tylko przez kontuzje Bernala i Christensena został.
Ta kontuzja to nie koniec świata, Inigo po dwóch miesiącach wyzdrowiał i nie ma problemów, poprostu niektórzy dłużej dochodzą do zdrowia po tej kontuzji
1
Chciałbym zobaczyć Fatiego w roli schodzącego napastnika gdzie teraz gra Ferran, chyba idealna pozycja dla niego. Jako typowej ,,9" nie widzę go wogóle
1
@noface bez sensu porównanie. Raphinha już był jednym z najważniejszych elementów zespołu ale Xavi go strasznie marnował. U Ansu jest duży problem mentalny przede wszystkim
0
@malicinho bo nie byłem za zatrudnieniem Flicka i co miałem powiedzieć to już powiedziałem. Narazie jestem bardzo zadowolony z jego pracy.
Nie pisałem że chce tylko De Zerbiego, chciałem Motte a jak nie jego to De Zerbiego ale nie wyszło
1
To chyba zależy jak kto rozumie te pojęcie ,,DNA Barcy". Gra z piłką, pressing, atak pozycyjny.... ja tak to rozumiem ale dobrze że Flick to ulepsza bo to co widzieliśmy w ostatnich latach to próbowanie odtworzenia Barcy Guardioli a w obecnym futbolu nie da się tego odtworzyć, nawet nie ma kim. Futbol idzie do przodu i dobrze że Flick to rozumie
0
@MarFan cały czas piszesz jak to miał źle ale jak już trzeba napisać co zrobił żeby to naprawić to już gorzej. Już się fanboye Laporty zlecieli xd.
Laporta wyprzedał klubowe aktywa żeby wywalać na lewo i prawo na nieprzemyślane wzmocnienia i nie spłacał długów tylko jeszcze bardziej zwiększył zadłużenie, na to już raczej nie odpowiesz?
To wytłumacz mi teraz czemu wszyscy specjaliści i kompetentni ludzie odchodzą???? Chyba nie powiesz że przypadek bo praktycznie wszyscy odeszli a w ich miejsce jest rodzina i znajomi Laporty albo klubowe legendy, wszyscy bez kompetencji na swoje stanowiska.
Zwiększone przychody ze stadionu? Tak ale przy okazji zmniejszone dochody przez sprzedaże aktywów.
Laporta to typowy polityk i populista a tym klubem powinien zarządzać prawdziwy biznesmen, żadnych polityków których mieliśmy wielu i nie było dobrze.
Wspominasz jeszcze jego poprzednią kadencję sprzed lat xd? Mówimy o tym co jest teraz.
Odrazu powiem że nie chce Fonta ale to że na niego naskakujesz że miłośnik Xaviego to się sam wyjaśniłeś bo Laporta zrobił to samo, wygrał wybory dzięki kłamstwom że Messi zostanie a jak poległ to wziął Xaviego i trzymał go cały czas i nadal by tu był gdyby nie ta konferencja. Nie został zwolniony bo był słabym trenerem tylko przez słowa na konferencji.
Są super kandydaci jak Ciria i nawet Termes, prawdziwi biznesmeni których nam potrzeba.
@Murazor tak bo mamy zmniejszone wpływy z aktywów i sporo odroczonych pensji.
@Ryjewski ale się wysiliłeś xd
0
@MarFan widać że mało wiesz o tym co robi Laporta. Jest jeszcze gorzej zanim tu przyszedł i są owiele lepsze osoby które mogłyby naprawić sytuację. Gdyby Laporta nie miał ograniczeń od Tebasa to by nas do reszty zniszczył
0
@Cou7_ley pewnie Laporta chciał go spieniężyć ale przez kontuzje Bernala i Christensena Flick to zablokował
0
@KrychaFCB pomarzyć możemy....
0
@maroon gdyby nie ta konferencja to by nadal tu siedział
8
Przecież jego odejście nic nie zmieni, poprostu Laporta wymieni pionka na innego pionka, nikt pokroju Alemanego nie będzie pracował z Laportą. Deco tylko wykonuje polecenia Laporty, tyle z jego roboty.
Już prawie wszyscy specjaliści odszeli bo nie chcieli wiązać swojego nazwiska z Laportą.
Trzeba się pozbyć szefa tego cyrku czyli Laporty
0
@kanver_ napewno ktoś od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@blakkudium Fati to raczej będzie schodzącym napastnikiem jak Ferran ostatnio, nie wyobrażam sobie go jakoś na ,,9"
1
@Popitek12 to chyba strony pomyliłeś
1
@Popitek12 oby nie
0
@Szymemdymek
@jackdaniels
Nikt pokroju Alemanego tu nie przyjdzie dopóki jest Laporta, to przez niego odszedł
1
@MeAndSwan bo może dochodzi do niego że Laporta będzie chciał zrobić z niego kozła ofiarnego, zresztą jak nawet teraz by odszedł to pewnie by się to stało