1

@Faro to chyba Farre ale pewny nie jestem

0

@Pawlak1992 nie wiem czy się z ciebie śmiać czy Ci współczuć xd. Jak nie potrafisz takich prostych rzeczy zrozumieć to chociaż byś nie brnął w dyskusję i się nie kompromitował

0

@Pawlak1992 no właśnie ty wierzysz w propagandę Laporty. Czuję się jakbym z małym dzieckiem dyskutował.
- Laporta cały czas mówi że chce przekonać Xaviego do pozostania
- Xavi nie chce zostać
- Laporta dalej go przekonuje
- Xavi jednak zostaje
- Laporta się cieszy i organizuje specjalna konferencję żeby podziękować Xaviemu i gada że wierzy w niego i czeka na następny sezon
- Xaviemu odwala na konferencji przedmeczowej
- zły Laporta go zwalnia z tego powodu a nie z powodów sportowych
Jeszcze mam Ci wytłumaczyć?

0

@Pawlak1992 teraz sam się zaorałes. Laporta sam mówił że przekonał Xaviego do pozostania i powtarzał to za każdym razem do końca sezonu razem z Xavim i został zwolniony po konferencji mimo wszystkich zapewnień o pozostaniu w tym czasie ze strony Xaviego. Dziecko w podstawówce by zrozumiało a ty masz z tym problem

0

@Pawlak1992 kłamstwo, Laporta go zwolnił tylko i wyłącznie przez to co powiedział na konferencji, czyli dalej nie uzasadniłeś

0

@pt9 nawet bez gorącej dyskusji wyskakują. Parę razy tak miałem

0

@Pawlak1992 a ty napisałeś jakiś przykład kiedy wyciągnął wnioski czy tak sobie wymyśliłeś?

1

@wpwelement czasami niektóre komentarze z artykułów wyskakują na jakiś czas na La Rambli i jak ktoś tam odpowie to nie widać dyskusji. Chyba o to chodzi

0

@Pawlak1992 Laporta wyciąga wnioski hahhahaha

0

@Pawlak1992 już raz z tobą chyba gadałem na ten temat

0

@Pawlak1992 jest lepszy ale go nie chce

0

@krol211 niektórym się sprawdzić nie chce

2

@kuz jak to nie widać xd?!
1.Ciria
2.Termes
3.Font
Każdy lepszy

0

@Kgorecki2500 aż tak się nie da

0

@Kgorecki2500 jest tragedia

0

Czyli wszystko super xd. Że ludzie się jeszcze na to łapią

0

@Nefir tak ale zobaczymy czy skorzystamy z tej opcji

2

@WYKIDAJLO89 Faye to akurat sprzedali żeby szybko zarobić, gdybyśmy go wypożyczyli albo dali szansę to albo byśmy mieli gracza na dekadę albo byśmy zarobili więcej. Poza tym to zgoda.

1

@Kgorecki2500 tak i co z tego? Nawet Guardiola by tu nic nie zrobił. Najpewniej Flick postawi go obok typowego DM żeby ten maskował jego brak umiejętności bronienia i De Jong będzie się zajmował rozegraniem

14

Super. W naszej sytuacji powinniśmy ściągać możliwe dużo takich chłopaków i chociaż jak kilku z nich wypali to będzie super interes. Na rynku Ameryki Południowej szans nie mamy więc Afryka to odpowiedni kierunek, fajnie jakby udało się tam zagrzać główne miejsce i stworzyć siatkę skautów.

1

@Kgorecki2500 ma 27lat i nie umie wogóle bronić i ma się nagle nauczyć xd?!
Będzie grał przed nominalnym DM albo ława

1

@BTW xd

0

@malicinho Motta to akurat owiele bardziej wszechstronny trener od De Zerbiego. Ale z takimi ocenami to poczekajmy.
PS: Flick to też styl Barceloński (;

2

@bartekvisca warto, im dalej tym lepiej. Najlepsza gra w jaką grałem

1

@normasubiektywna ale poczytaj trochę komentarzy to nawet tutaj ludzie się na to łapią a co dopiero ten beton z socios. Już nieraz na ten temat tutaj dyskutowałem ale chyba nie ma sensu tłumaczyć.
Trzeba liczyć żeby nie wygrał następnych wyborów bo będzie katastrofa

0

@normasubiektywna ale co Laporta naobiecywał to jego xd

1

@Rewolucja123 no wsumie o to też, trzeba będzie zaczynać robić miejsce na kontrakt Yamala bo jak Laporta dał taki kontrakt Fatiemu to Yamal zaraz będzie pewnie w topce

0

@Marian_Pazdzioch bo żaden trener z topu nie chciał tu pracować przez cyrk jaki się tutaj odwala od lat

2

@Messibestplayerintheworld jak on w tym wieku tak gra to co dopiero będzie za kilka lat. Oby ominęły go kontuzje a o resztę się nie martwię

0

@KrwawiaceoczyVEB bo Nike chce nas poprostu wydymać i dają nierynkowy kontrakt. Laporta jeszcze nas dobił przegraną w sądzie. Będą robić problemy i grać na czas żeby dać nam jak najmniej i zamiast ,,największego kontraktu w historii" będzie kompromitacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?