BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro to chyba Farre ale pewny nie jestem
0
@Pawlak1992 nie wiem czy się z ciebie śmiać czy Ci współczuć xd. Jak nie potrafisz takich prostych rzeczy zrozumieć to chociaż byś nie brnął w dyskusję i się nie kompromitował
0
@Pawlak1992 no właśnie ty wierzysz w propagandę Laporty. Czuję się jakbym z małym dzieckiem dyskutował.
- Laporta cały czas mówi że chce przekonać Xaviego do pozostania
- Xavi nie chce zostać
- Laporta dalej go przekonuje
- Xavi jednak zostaje
- Laporta się cieszy i organizuje specjalna konferencję żeby podziękować Xaviemu i gada że wierzy w niego i czeka na następny sezon
- Xaviemu odwala na konferencji przedmeczowej
- zły Laporta go zwalnia z tego powodu a nie z powodów sportowych
Jeszcze mam Ci wytłumaczyć?
0
@Pawlak1992 teraz sam się zaorałes. Laporta sam mówił że przekonał Xaviego do pozostania i powtarzał to za każdym razem do końca sezonu razem z Xavim i został zwolniony po konferencji mimo wszystkich zapewnień o pozostaniu w tym czasie ze strony Xaviego. Dziecko w podstawówce by zrozumiało a ty masz z tym problem
0
@Pawlak1992 kłamstwo, Laporta go zwolnił tylko i wyłącznie przez to co powiedział na konferencji, czyli dalej nie uzasadniłeś
0
@pt9 nawet bez gorącej dyskusji wyskakują. Parę razy tak miałem
0
@Pawlak1992 a ty napisałeś jakiś przykład kiedy wyciągnął wnioski czy tak sobie wymyśliłeś?
1
@wpwelement czasami niektóre komentarze z artykułów wyskakują na jakiś czas na La Rambli i jak ktoś tam odpowie to nie widać dyskusji. Chyba o to chodzi
0
@Pawlak1992 Laporta wyciąga wnioski hahhahaha
0
@Pawlak1992 już raz z tobą chyba gadałem na ten temat
0
@Pawlak1992 jest lepszy ale go nie chce
0
@krol211 niektórym się sprawdzić nie chce
2
@kuz jak to nie widać xd?!
1.Ciria
2.Termes
3.Font
Każdy lepszy
0
@Kgorecki2500 aż tak się nie da
0
@Kgorecki2500 jest tragedia
0
Czyli wszystko super xd. Że ludzie się jeszcze na to łapią
0
@Nefir tak ale zobaczymy czy skorzystamy z tej opcji
2
@WYKIDAJLO89 Faye to akurat sprzedali żeby szybko zarobić, gdybyśmy go wypożyczyli albo dali szansę to albo byśmy mieli gracza na dekadę albo byśmy zarobili więcej. Poza tym to zgoda.
1
@Kgorecki2500 tak i co z tego? Nawet Guardiola by tu nic nie zrobił. Najpewniej Flick postawi go obok typowego DM żeby ten maskował jego brak umiejętności bronienia i De Jong będzie się zajmował rozegraniem
14
Super. W naszej sytuacji powinniśmy ściągać możliwe dużo takich chłopaków i chociaż jak kilku z nich wypali to będzie super interes. Na rynku Ameryki Południowej szans nie mamy więc Afryka to odpowiedni kierunek, fajnie jakby udało się tam zagrzać główne miejsce i stworzyć siatkę skautów.
1
@Kgorecki2500 ma 27lat i nie umie wogóle bronić i ma się nagle nauczyć xd?!
Będzie grał przed nominalnym DM albo ława
1
@BTW xd
0
@malicinho Motta to akurat owiele bardziej wszechstronny trener od De Zerbiego. Ale z takimi ocenami to poczekajmy.
PS: Flick to też styl Barceloński (;
2
@bartekvisca warto, im dalej tym lepiej. Najlepsza gra w jaką grałem
1
@normasubiektywna ale poczytaj trochę komentarzy to nawet tutaj ludzie się na to łapią a co dopiero ten beton z socios. Już nieraz na ten temat tutaj dyskutowałem ale chyba nie ma sensu tłumaczyć.
Trzeba liczyć żeby nie wygrał następnych wyborów bo będzie katastrofa
0
@normasubiektywna ale co Laporta naobiecywał to jego xd
1
@Rewolucja123 no wsumie o to też, trzeba będzie zaczynać robić miejsce na kontrakt Yamala bo jak Laporta dał taki kontrakt Fatiemu to Yamal zaraz będzie pewnie w topce
0
@Marian_Pazdzioch bo żaden trener z topu nie chciał tu pracować przez cyrk jaki się tutaj odwala od lat
2
@Messibestplayerintheworld jak on w tym wieku tak gra to co dopiero będzie za kilka lat. Oby ominęły go kontuzje a o resztę się nie martwię
0
@KrwawiaceoczyVEB bo Nike chce nas poprostu wydymać i dają nierynkowy kontrakt. Laporta jeszcze nas dobił przegraną w sądzie. Będą robić problemy i grać na czas żeby dać nam jak najmniej i zamiast ,,największego kontraktu w historii" będzie kompromitacja