0

@DonCarletto a sorry mój błąd

0

@KonopaaEagle nawet nie ma mowy że będzie nas stać. Poza tym bardzo wątpliwe że odrzuci Real który buduje galaktyczny skład i niedługo może ich objąć Alonso albo Klopp

3

@KonopaaEagle za rok odchodzi Pep a Rodri będzie miał rok kontraktu więc bardzo realne. Real ma kasę więc za rok pewnie mocno ruszą na rynek albo nawet zimą. Niestety takie realia

1

@Gaz poczekaj sprzeda jakieś bajki socios albo ściągnie kogoś za gruby hajs i jakoś przejdzie xd

0

@MarFan gdzie stwierdził że jest najlepszym obrońcą? Jak ma nie grać w pierwszym składzie jak Araujo ma kontuzje, Christensen na kontuzje i częściej gra na DM a Eric gra praktycznie tylko na DM. Czyli pozostaje Inigo, Cubarsi i.... Dominquez więc jak ma nie grać xd?
Lubię Inigo, dobry solidny obrońca ale jak można mu było dać taka pensje?
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Zarabia więcej od Araujo xd.
Dał ignora i ucieka xd, spoko, nie będę tracił na ciebie czasu

0

@Tomek54321 tak ale to nie powód żeby wystawiać 17latka z dolegliwościami w meczu z Serbią

3

@Joopiter według mnie to by było niepoważne tym bardziej że u nas grał wszystko a te mecze kadry nie mają wielkiego znaczenia

0

@RC28 to się okaże bo np. w ostatnim sezonie mieli pół składu w szpitalu

2

@RC28 tego się boję

9

UEFA to powariowała z tą ilością meczy, widać to też w nowym formacie LM. Piłkarze zaczną niedługo padać jeden po drugim i nie będzie kim grać. Przez ogromne zmęczenie mecze tracą z czasem na widowiskowości co było dobitnie pokazane na Euro

15

Flick i Yamal obowiązkowo powinni zgarnąć te nagrody. Super że zdobędziemy te 3 nagrody, dawno chyba nie było sytuacji że trzech naszych graczy walczy o zawodnika miesiąca (:

15

Jak ma dolegliwości to mam nadzieję że De la Fuente da mu odpocząć i go nie wystawi. Jest młody i trzeba dbać o jego zdrowie

0

@lucca87
1) zaraz się zacznie granie co 3dni xd
2) wogóle brak jakichkolwiek argumentów xd, może odrazu skasujmy La Massie?
3) a wiesz co to rezerwowy?

1

@KamQiX Faye

0

@cules100pro i tyle umiesz napisać, żadnego uzasadnienia

0

@lucca87 czyli będziesz Ferranowi i Fatiemu płacił razem 24mln brutto za cały czas ławkę? Najpierw musi któryś odejść.
Ja piszę bzrury xd? Już któryś raz się wyjaśniam i tyle potrafisz napisać że piszę bzdury. Żałosne. Torre nie zagra? Chyba presezonu nie oglądałeś

0

@cules100pro co xd? Piłkarzy których podałem są w wieku Nico poza Yamalem xd, a szkółka wrazie na uzupełnienie. Nie ma miejsca i taki jest fakt

0

@quritto już myślałem że się zmyłeś xd. Uwielbiam twoje nieudolne zaczepki (;

0

@cules100pro po lewej stronie jest ofensywny pomocnik albo schodzący napastnik a po prawej mamy tylko Yamala który już gra bliżej środka i pewnie zacznie gra jako ofensywny pomocnik

0

@lucca87 w obecnym systemie mamy do obsadzenia 3 pozycję za napastnikiem a do dyspozycji jest Yamal, Raphinha, Pedri, Olmo, Fermin, Torres, Ansu, Victor, Torre i żebyś się nie przyczepił to po lewej stronie mogą grać Raphinha, Olmo, Torres i Ansu. A w szkółce są gracze którzy czekają na awans jak Unai Hernandez, czy Garrido a niedługo Guille i Toni Fernandez. Więc mi wytłumacz gdzie ty chcesz tego Nico wepchnąć? Są inne pozycje do wzmocnienia

0

@Messibestplayerintheworld według mnie ten transfer jest zbędny bo Flick nie gra na skrzydła. Powinniśmy spłacać długi albo jak już chcemy kupować to porządnego DM

0

@Messibestplayerintheworld to musi ktoś z ataku odejść bo nie ma kompletnie miejsca

3

@blakkudium super

0

@MarFan np. Inigo. Dalej piszesz to samo. Szkoda czasu

57

Tylu w La Liga czarnoskórych piłkarzy a na jednego jest rasizm xd, napewno o kolor skóry chodzi

0

@MarFan np. Roque. Zejście z pensji to był obowiązek ale Laporta dał kolejne nierynkowe kontrakty zwłaszcza młodym.
Nie mówię że sprzedaż aktywów to zwiększenie długu, został zwiększony do 1,4mld więc czytaj ze zrozumieniem przez inne rzeczy jak wzięcie pożyczki bo budżet się nie spinał.
To ja tu tracę czas bo cię zgasiłem pierwszym wpisem i nie wiem wsumie po co odpisuje na to samo

0

@MarFan cały czas mówisz jak ma trudno.
Nadal nie wzmniejszył długów tylko je jeszcze zwiększył i nie mów że się nie dało xd, tyle kasy poszło na niepotrzebne transfery i nierynkowe pensje które dał.
Udajemy teraz potęgę a po kadencji będzie problem bo kasy nie będzie a już dźwigni nie zrobimy wrazie co

1

@Remi70 zarobki są dostosowane do zysków jakie przynoszą. Też uważam że przesada ale 99% piłkarzy na świecie to może pomarzyć o takiej kasie. To kwesta tego że futbol generuje ogromne pieniądze to piłkarze muszą coś z tego mieć

0

@Herato Barca-Bayern napewno nie ale może jakiś mecz z słabszym zespołem dadzą

0

Bo powinien odrazu poddać się operacji a tak pewnie zaraz znowu wypadnie i dopiero będzie operacja która wykluczy go na większą część sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?