BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo bo Ferran najlepiej gra na ,,9" a Victor bez problemu może grać jako schodzący napastnik
0
@Technik gość ma bardzo dobrą formę od początku sezonu i jedna sytuacje zmarnował i się nagle odpaliłeś xd. Nie kompromituj się
2
@MesQueUnClub96 tacy są Polscy kibice, nic nie poradzisz
2
Chyba najlepszy skład z dostępnych zawodników, oby szybko zamknąć mecz i zacząć rotować
1
@kanver_ Lewy przychodzi do Barcy w kryzysie mając 34 lata i robi takie liczby ale i tak będą pisać że jest słaby
3
@sidi12843 ciężko ocenić, czytałem różne opinie że Toni lepszy a drugie że Guille. Zobaczymy jak będą grać gdy awansują do pierwszego zespołu bo wtedy będzie weryfikacja
0
@333tricampeones333 nieprawda. Toni to ofensywny pomocnik/cofnięty napastnik, mi przypomina Griezmana
https://www.fcbarca.com/119495-made-in-la-masia-antonio-fernandez.html
0
@ViscaelBarca2007 na ,,9" go nie widzę za bardzo ale zobaczymy bo nadal ma dużo pola do rozwoju
0
@ViscaelBarca2007 a mi Griezmana
4
@Kamil689 Lewy będzie grał tu też za rok bo automatyczne przedłużenie jego kontraktu to praktycznie pewniak. Mamy Victora, Ferrana i Roque którzy mogą go zastąpić w dłuższej perspektywie a w szkółce czeka 16letni Oscar Gistau, za rok za darmo jest też do wyjęcia Jonathan David.
O Haalandzie możemy sobie pomarzyć bo zaraz dostanie kosmiczny kontrakt a Lautaro chce zostać w Interze
0
@barteq Xavi: pa tera
10
@tbas niedługo się zacznie granie co 3 dni, spokojnie dostanie pograć
3
@Classik10 jeden z największych diamentów w La Massi
https://www.fcbarca.com/113949-made-in-la-masia-guillermo-fernandez.html
27
To że nie ma w kadrze Ansu dobrze świadczy o Flicku i jego sztabie bo chcą żeby wrócił zdrowy w 100%
0
@Faro sprawdziłem ale źle ująłem, zanim zaczniesz pisać głupoty to się zastanów chwilę (;
0
@Faro źle to ująłem ale to nic nie zmienia
0
@Faro o matko bo miał uraz w poprzednim sezonie to już go skreślajmy xd, to sprzedajmy odrazu Gaviego póki coś wart xd. Jest za darmo i głupio by było chociaż nie spróbować go zgarnąć
0
@Faro jak ma się wypowiedzieć jak ma rok kontraktu w Bayernie, ma na trybunach wylądować? Pomyśl trochę
1
@Faro Balde wciąż się rozwija a Davies jest prawie 4 lata starszy więc bez sensu porównanie. Balde to 1:1 profil Daviesa więc nie ma sensu go brać gdy można wziąć Trenta
2
@Faro przecież on jest już praktycznie dogadany z Realem. Mamy już Balde więc lepiej wziąć Trenta który też jest za darmo za rok
0
Teraz przynajmniej ma profesjonalny sztab od przygotowania fizycznego a nie to co wcześniej. Jeszcze by się przydało zmienić sztab medyczny.
U Flicka powinno być lepiej bo ma kompetentnych ludzi w sztabie.
Trzymać kciuki żeby nie było już problemów z kontuzjami i zaczął grać na miarę swojego talentu czyli absolutnej topki na swojej pozycji
0
@Xaviball jakaś kara musi być ale zobaczymy jakiej rangi
2
@BorzyKrzys jasne kogo obchodzi ile kasy generuje kobiecy futbol i ile męski xd
0
@Arden tak tak xd
0
@Arden media pisały? A ja czytałem że bez operacji nie odzyska 100% sprawności i co teraz?
9
@Almighty De Jong już nieraz był testowany na DM i nigdy tam mu nie szło, w Ajaxie też tam nie grał. Gość sobie coś ubzdurał i nie ma sensu z nim gadać
2
@Arden hah a czekanie aż się sami zrobi to już daje gwarancję xd? Teoretycznie to żadna operacja nie daje gwarancji
1
@Arden czy pomogło to się okaże później, powinien się poddać operacji odrazu a nie czekać aż samo się naprawi. Zobaczymy czy nie wypadnie niedługo znowu na ten sam uraz, jeśli nie to wtedy możemy mówić że pomogło
22
Świetny tekst, Araujo świetnie pasuje do stylu preferowanego przez Flicka i bardzo czekam aż wróci. Trzeba przedłużyć kontrakt ale musi być miejsce w FFP na obiecaną podwyżkę
0
@gukwa https://www.fcbarca.com/120758-dyrektor-generalny-laligi-barcelona-miala-mozliwosc-wrocic-do-zasady-1-1-ale-skupia-sie-na-przyszlosci.html
Dyrektor generalny La Ligi powiedział że mogliśmy być ale nie jesteśmy. Więcej nie odpisuje