0

@Hadim twoje tym bardziej

40

No tak karać cały klub i wszystkich kibiców za nieodpowiednie zachowanie 1-2 osób zamiast to ich zidentyfikować i ukarać

1

@Hadim dobrze że nie ty decydujesz

0

@tristan87 czytałem że ma niby w sobotę albo w niedzielę przylecieć i mieć testy medyczne więc zobaczymy

0

@katalonczyk987 podobno w poniedziałek

0

@Szklaner ty o Victora masz pretensje? Na Roque poszło ponad 30mln....

0

@galix22 trzeba ale Szczęsny będzie zarejestrowany w jego miejsce

0

@Tigermaus o to też chodzi pośrednio

0

@gukwa prawda

0

@gukwa jakbyś chociaż trochę myślał to byś wiedział że Wojtek będzie zarejestrowany w miejsce Matsa

0

20

@bartoszek jakie nie fair? Gra lepszy i tyle

0

@Pedri16Future tak zawsze jest, poziom piłki nożnej w Polsce jest śmieszny i każdy Polak w topowym klubie zawsze będzie bardzo cieszył

0

@Reviven te podniesienie to jeszcze nic pewnego

0

@Murazor xd, sam się zaorał

0

@Spacedragon połowa ale każde elclassico jest

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

10

@MajkiYB z nim nie ma sensu gadać

1

Flick na spokojnie powinien wygrać kolejny raz, tylko nie wiem czemu w kategorii u23 nie ma Yamala ani Pedriego

8

Nie no Yamal to powinien dzisiaj odpocząć zwłaszcza że gramy z Getafe

0

@JarekS wiesz w styczniu już można z nim negocjować...... zobaczymy bo na tym etapie chyba nie ma sensu o tym dyskutować.
Pena już w dawno powinien być sprzedany, Mio to fajna opcja przyszłościowa i jest do wyjęcia za grosze

0

@JarekS a jak Wojtek się zgodzi na rok kontraktu i za rok bierzemy Vallesa za free? Tego nie można wykluczyć

0

@Murazor a Laporta wygrał na Messim a Xaviego i tak wziął xd

9

No i super

0

@Lanosss super (:

0

@Hawatkhar oby bo z Peną dobrze nie będzie

0

@JohnnySilverhand w obydwu brutto zaznaczyłem. Jak już tak się interesujesz to byś wiedział że w tej kwestii mam inne zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?