BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Messibestplayerintheworld biorąc pod uwagę wyprowadzenie piłki to mamy 4 top obrońców pod tym względem (Cubarsi, Inigo, Eric i Christensen)
0
@Guess a co Eric nie gra? 8 spotkań, 3 w pierwszym składzie i średnio 56 min na mecz. Przy takiej liczbie meczów się spokojnie nagra i tacy zawodnicy są bardzo przydatni w szerokim składzie.
Mógłby odejść gdyby chciał być pierwszym wyborem ale narazie chce zostać
2
@Rifek nie jestem pewny ale chyba AI
0
Taha pewnie wezmą bo mają problemy kadrowe w obronie ale Coulibalego nie można odpuścić bo jest nam poprostu potrzebny DM chociaż na przyszłość bo obecnie mamy tylko Bernala, który zerwał więzadła
1
No i super (:
16
,,Nie jestem tu po to, żeby zabrać miejsce Iñakiemu" spokojnie Wojtek, miejsca na ławce mu nie zabierzesz (:
0
Super, jeszcze zrobić miejsce na nowy kontrakt żeby go nie stracić
1
@kejdzi nie wiem po co z tym gościem gadasz wogóle. Zobacz co on pisze, strata czasu
1
@Barceloniarz987 Araujo w formie to nasz najlepszy obrońca i tutaj dyskusji nie ma
1
@Yoshi94 Inigo jest zarejestrowany w miejsce Araujo (:
0
@Paziudzyn
- Nico ma wyraźny spadek formy i kontuzje
- po transferze Olmo kupienie Nico jest bez sensu
- nie gramy z LS więc kolejny powód
- talenty ze szkółki czekają na szansę i bez sensu wydawać 60mln na Nico
- gość jest bardzo przehajpowany
22
Yamal wygra na 100% i tyle w temacie. Nie ma obecnie konkurencji
0
@tristan87 to nie fejk
1
@karolszymek to zależy od gustu ale polecam Red Dead Redemption 2, genialna gra
1
@ventriloquist1 to zależy, lepiej że mają jedna opcje niż dwie bo jak nie uda się im wziąć Alonso to nie wezmą Klopa.
O Alonso będzie walka bo za rok trenera może szukać Real, City i Liverpool.
Miejmy nadzieję że jakimś cudem Alonso tam nie trafi bo to oznacza duże problemy
19
Szkoda bo to absolutna topka trenerów, może jeszcze wróci do trenowania. Przynajmniej nie obejmie za rok Realu czego się obawiałem
0
@PatrykBarca mnie on skrzydłowego nie przypomina, podobny profil do Lautaro.
Nie jest to profil Lewego ale obydwaj pasują do stylu Flicka z tym że Lewy więcej strzela ale David nadrabia innymi cechami
0
@MesQueUnClub_87 nie pivot, w dwójce DM
1
@PatrykBarca napastnik który ma stalowe płuca i non stop pressuje nie pasuje? Oczywiście że pasuje
0
@MesQueUnClub_87 a ja widzie i to duży. Było dużo informacji że Flick chce wahadło a Trent idealnie pasuje do nas stylem, może zabezpieczyć 3 pozycje (wahadło, PO i pomoc) oraz bardzo wzbogaca możliwości taktyczne
0
@tbas nie no na tych wszystkich 3 to nas nie stać nawet za darmo (:
Dwóch to jest maks i to przy sprzedaży kogoś
1
@PatrykBarca właśnie bardzo pasuje profilem do obecnej Barcy
19
Trzeba próbować bo nie można przepuścić takiej okazji w naszej sytuacji
5
@HypeR zobaczymy w jakiej dyspozycji będą przed meczem z nami. Z Pena na bramce niczego nie możemy być pewni więc lepiej żeby Wojtek był gotowy
22
Nie no na Bayern powinien się spokojnie wyrobić, już z Sevilla pewnie zagra. Wystawienie Peni na Bayern to proszenie się o problemy a to będzie bardzo ważny mecz
0
@escarabajo jakby udało się wziąć Trenta i Davida to byłoby top okienko
1
@karolszymek w używkach się za bardzo nie specjaliuje ale zestaw warty uwagi.
Jakby to na nowe części przeliczyć to wychodzi +- 7,5k więc nawet bym powiedział że okazja ale zależy też ile ten sprzęt ma. Też jak jest możliwość to fajnie by było gdybyś mógł przetestować sprzęt przed zakupem bo coś dziwnie tani więc żeby Cię nie naciągnął
1
@karolszymek składasz nowy czy robisz upgrade?
8
@Paziudzyn nie ma sensu
2
@lucas/catalan Bułka ma kontrakt do 2026r.