BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CLS63AMG nie no sorry ale Xavi nie ma renomy i żaden duży klub go nie weźmie (chyba że United xd). Nie zdziwię się jak wróci do Arabii. Jego poziom to maks drużyna walczaca o europejskie puchary na ten moment
3
Ciekawe kiedy Pena trafi tam gdzie powinien być, czyli na ławkę. Miejmy nadzieję że wygramy żeby odskoczyć na 6pkt
0
@CLS63AMG a ty byłbyś zadowolony gdyby Xavi u nas został? To jak najbardziej normalne że nie chcą Xaviego
0
@Kismeth acha czyli ryzykujemy najważniejsze mecze żeby Pena się nie spłakał, jeśli by było jak piszesz to byłoby to poprostu głupie. Pena jest fatalny i nie ma wogóle pewności a ratuje go tylko świetna linia obrony. Jaki to jest przykład dla innych jak taki gość gra praktycznie za nic?
9
@WIKTORMASZTAFIAK nie mówił nic o meczu z Realem na konferencji wtedy
3
Na 99% zagra Pena bo Wojtek nie zagrał ani minuty narazie więc Flick mu nie da zagrać dzisiaj i jeszcze ten ostatni wywiad. Wojtek prosto z emerytury jest kilkanaście klas wyżej od Peni i nie wiem czym się kieruje Flick, Pena nie zasłużył na tyle szans
1
@Luciano99 to prawda i dużo tu będzie zależeć od formy obrońców, dzisiaj będzie bardzo brakować Araujo ale Flick musi być na to przygotowany
3
@xavi890 to Real gra z nami głównie z kontry
0
Najpewniej Olmo albo Fermin
0
@batoon zobacz jak grał gdy wchodził do drużyny za Xaviego a jak grał potem, przecież prawie nic z niego z zostało z tamtego okresu i jak nie widzisz takich oczywistych rzeczy to ja Ci nie pomogę
0
@Simusamu10 już nie pamiętasz co było dwa sezony temu? To jak ty chcesz rozmawiać. Stawiał na młodych jak musiał a jak nie musiał to kończyło się jak z Fortem i Casado
0
@Simusamu10 im dłużej grał u Xaviego tym gorzej grał, wbił mu się do składu na złość bo ten chciał grać Alba/Alonso. Jeszcze może by wam to głupie tłumaczenie przeszło gdyby nie to że prawie cały skład łapał za niego regres i teraz każdy to widzi
0
@viscabee9 ta wbił mu się do składu na złość a im dłużej z nim pracował tym gorzej. Każdy widział jaki regres u niego zaliczył
0
@Fake69 bo ma dużo do poprawy i każdy to widzi, dwa lata temu pokazał swój wielki talent wchodząc z drzwiami do pierwszej drużyny gdy Xavi chciał grać Alba/Alonso na LO, Xavi go poprostu zniszczył jak prawie każdego i trzeba czasu żeby wrócił do formy ale nie mówmy że jest słabym punktem bo daje niemało od siebie w każdym meczu. Jest czas rozwijać indywidualnie zawodników przez zarówno sztab jak i trenera ale jak to idzie to ocenimy po sezonie, miejmy nadzieję że Flick skupi się też na rozwoju graczy a nie samych wynikach ale narazie wygląda że pracuje nad ich rozwojem
4
@MOLESTA xd
1
@Szymemdymek z Bayernem grał poprawnie a jak czytałem komentarze to jakby nam mecz zawalał
1
Trzeba poprostu czekać aż Flick go odbuduje po tym co zrobił z nim Xavi, już kilku graczy wraca do formy jak np. Fort a potencjał innych został odblokowany np. Raphinha i Casado ale krytyka lecącą w stronę Balde jest trochę przesadzona, tak nie gra narazie dobrze ale nie tragicznie jak tu niektórzy piszą
0
@Tomek54321 limit płacowy
0
@Tomek54321 nie wiadomo czy będzie nas stać na jednego a ty dwóch byś chciał xd
10
Dlaczego La Liga nic z tym nie robi? Przecież takie sytuacje nie powinny mieć miejsca a oni to robią regularnie
33
@Blugrn to ironia co nie?
0
@DonAndresFCB nie to, nadal by siedział gdyby nie odpalił na konferencji
1
@Aragorn33 ja tylko czekam aż Wojtek wleci do składu bo nie mogę już patrzeć na Pene
1
@Tomek54321 wiem. Trent może grać na prawej obronie, prawym wahadle i w pomocy. Daje dużo możliwości taktycznych i możliwość gry na wahadła
0
Przydałby się bo byśmy mieli świetnie obstawioną lewą obronę a nawet mógłby grać razem z Balde bo obaj mogą grać zarówno na lewej obronie, lewym wahadle i lewym skrzydle (:
Ale według mnie to zbyt drogo i wolałbym podpisać Trenta który dałby nam dużo możliwości taktycznych
0
@Piechu_9 nasza kadra ma średnia wieku 24 lata więc nic dziwnego
7
@Messibestplayerintheworld największą obawą jest Pena
0
@Szymemdymek tak ale nikt by takim Kimmichem nie pogardził (:
Tylko że nasz budżet jest na tretytki i nie wiadomo jak będzie z rejestracją obecnej kadry i nowych kontraktów więc jeśli zostanie miejsce to lepiej wziąć np. Jonathana Davida bo potrzebny jest następca Lewego albo takiego Trenta bo brakuje prawego wahadła
0
Nie stać nas na niego, musiałby mocno obniżyć wymagania finansowe
0
@ACMaldini3 każdy kto się zna na piłce wiedział że to jak grał to wina Xaviego, poprostu nie dało się patrzeć jak go marnował. Wystarczy że trener ma na niego plan i mamy efekty momentalnie