9

Darvich zaczyna się powoli rozkręcać. Ma duży talent ale przy okazji wymaga długiego rozwoju, miejmy nadzieję że coś z niego będzie

0

@BISHBASHBOSH jakby był w swoim prime to może ale teraz nie ma szans na 50 goli. Ponad 30 goli w samej lidze w wielu 36lat to kosmiczny wynik

0

@kamiVeB Neymar zarówno zmarnował sobie karierę i u nas zaczął domino zniszczenia odchodząc. Teraz mógłby być nawet jednym z liderów zespołu

0

@marcin205 omijają dodatkowy dwumecz i łatwiejsze losowania

0

@Encore żeby wygrać ZP to drużyna musi wygrać coś dużego więc zobaczymy ale to byłaby piękna historia

0

@gukwa Gundo gra w pierwszym składzie City ale co ty możesz tam wiedzieć

0

@pax też miałem na początku z niego ubaw ale to już się zrobiło żałosne

0

@pax że ci się chce mu tłumaczyć, takich gości się ignoruje

13

Nie dobije do 50 ale do 30+ już na spokojnie powinien

5

Już się zaczyna płacz. Nie ma sensu kombinować z tym przepisem i nowa technologia jest mega bo nie daje możliwości błędu z którego nieraz Real korzystał, spalony to spalony i tyle w temacie

0

@gukwa nawet na to nie zareaguje bo szkoda czasu

0

@gukwa za argumenty bana nie ma, za wyzwiska już tak to lepiej nie pisz

0

@gukwa ciekawe jak xd, zresztą nie wiem po co Ci odpowiadam bo znowu będzie to wyglądać tak samo

0

@ViscaelBarca2007 jak zagra tak parę meczy to zaczniemy wyciągać wnioski, w poprzednich meczach łagodnie mówiąc nie wyglądał dobrze i miał dużo szczęścia

0

@Marcelinho99 jednym meczem nic sobie nie zapewnił. Tak zagrał świetny mecz ale każdy widział jak grał wcześniej

31

Szkoda że nie udało się hat-tricka ale świetny mecz w jego wykonaniu, zasłużone MVP. Przypieczętował przy okazji zawodnika miesiąca La Ligi (:

0

@TheNekro94 przecież to bardzo ważny mecz, możemy odskoczyć na 6pkt albo stracić przewagę co będzie bardzo ważne w kontekście walki o mistrza

0

@CLS63AMG nie no sorry ale Xavi nie ma renomy i żaden duży klub go nie weźmie (chyba że United xd). Nie zdziwię się jak wróci do Arabii. Jego poziom to maks drużyna walczaca o europejskie puchary na ten moment

3

Ciekawe kiedy Pena trafi tam gdzie powinien być, czyli na ławkę. Miejmy nadzieję że wygramy żeby odskoczyć na 6pkt

0

@CLS63AMG a ty byłbyś zadowolony gdyby Xavi u nas został? To jak najbardziej normalne że nie chcą Xaviego

0

@Kismeth acha czyli ryzykujemy najważniejsze mecze żeby Pena się nie spłakał, jeśli by było jak piszesz to byłoby to poprostu głupie. Pena jest fatalny i nie ma wogóle pewności a ratuje go tylko świetna linia obrony. Jaki to jest przykład dla innych jak taki gość gra praktycznie za nic?

9

@WIKTORMASZTAFIAK nie mówił nic o meczu z Realem na konferencji wtedy

3

Na 99% zagra Pena bo Wojtek nie zagrał ani minuty narazie więc Flick mu nie da zagrać dzisiaj i jeszcze ten ostatni wywiad. Wojtek prosto z emerytury jest kilkanaście klas wyżej od Peni i nie wiem czym się kieruje Flick, Pena nie zasłużył na tyle szans

1

@Luciano99 to prawda i dużo tu będzie zależeć od formy obrońców, dzisiaj będzie bardzo brakować Araujo ale Flick musi być na to przygotowany

3

@xavi890 to Real gra z nami głównie z kontry

0

Najpewniej Olmo albo Fermin

0

@batoon zobacz jak grał gdy wchodził do drużyny za Xaviego a jak grał potem, przecież prawie nic z niego z zostało z tamtego okresu i jak nie widzisz takich oczywistych rzeczy to ja Ci nie pomogę

0

@Simusamu10 już nie pamiętasz co było dwa sezony temu? To jak ty chcesz rozmawiać. Stawiał na młodych jak musiał a jak nie musiał to kończyło się jak z Fortem i Casado

0

@Simusamu10 im dłużej grał u Xaviego tym gorzej grał, wbił mu się do składu na złość bo ten chciał grać Alba/Alonso. Jeszcze może by wam to głupie tłumaczenie przeszło gdyby nie to że prawie cały skład łapał za niego regres i teraz każdy to widzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?