BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Darvich zaczyna się powoli rozkręcać. Ma duży talent ale przy okazji wymaga długiego rozwoju, miejmy nadzieję że coś z niego będzie
0
@BISHBASHBOSH jakby był w swoim prime to może ale teraz nie ma szans na 50 goli. Ponad 30 goli w samej lidze w wielu 36lat to kosmiczny wynik
0
@kamiVeB Neymar zarówno zmarnował sobie karierę i u nas zaczął domino zniszczenia odchodząc. Teraz mógłby być nawet jednym z liderów zespołu
0
@marcin205 tak
https://www.fcbarca.com/120466-terminarze-zasady-czyli-jak-wyglada-nowy-format-ligi-mistrzow.html
0
@marcin205 omijają dodatkowy dwumecz i łatwiejsze losowania
0
@Encore żeby wygrać ZP to drużyna musi wygrać coś dużego więc zobaczymy ale to byłaby piękna historia
0
@gukwa Gundo gra w pierwszym składzie City ale co ty możesz tam wiedzieć
0
@pax też miałem na początku z niego ubaw ale to już się zrobiło żałosne
0
@pax że ci się chce mu tłumaczyć, takich gości się ignoruje
13
Nie dobije do 50 ale do 30+ już na spokojnie powinien
5
Już się zaczyna płacz. Nie ma sensu kombinować z tym przepisem i nowa technologia jest mega bo nie daje możliwości błędu z którego nieraz Real korzystał, spalony to spalony i tyle w temacie
0
@gukwa nawet na to nie zareaguje bo szkoda czasu
0
@gukwa za argumenty bana nie ma, za wyzwiska już tak to lepiej nie pisz
0
@gukwa ciekawe jak xd, zresztą nie wiem po co Ci odpowiadam bo znowu będzie to wyglądać tak samo
0
@ViscaelBarca2007 jak zagra tak parę meczy to zaczniemy wyciągać wnioski, w poprzednich meczach łagodnie mówiąc nie wyglądał dobrze i miał dużo szczęścia
0
@Marcelinho99 jednym meczem nic sobie nie zapewnił. Tak zagrał świetny mecz ale każdy widział jak grał wcześniej
31
Szkoda że nie udało się hat-tricka ale świetny mecz w jego wykonaniu, zasłużone MVP. Przypieczętował przy okazji zawodnika miesiąca La Ligi (:
0
@TheNekro94 przecież to bardzo ważny mecz, możemy odskoczyć na 6pkt albo stracić przewagę co będzie bardzo ważne w kontekście walki o mistrza
0
@CLS63AMG nie no sorry ale Xavi nie ma renomy i żaden duży klub go nie weźmie (chyba że United xd). Nie zdziwię się jak wróci do Arabii. Jego poziom to maks drużyna walczaca o europejskie puchary na ten moment
3
Ciekawe kiedy Pena trafi tam gdzie powinien być, czyli na ławkę. Miejmy nadzieję że wygramy żeby odskoczyć na 6pkt
0
@CLS63AMG a ty byłbyś zadowolony gdyby Xavi u nas został? To jak najbardziej normalne że nie chcą Xaviego
0
@Kismeth acha czyli ryzykujemy najważniejsze mecze żeby Pena się nie spłakał, jeśli by było jak piszesz to byłoby to poprostu głupie. Pena jest fatalny i nie ma wogóle pewności a ratuje go tylko świetna linia obrony. Jaki to jest przykład dla innych jak taki gość gra praktycznie za nic?
9
@WIKTORMASZTAFIAK nie mówił nic o meczu z Realem na konferencji wtedy
3
Na 99% zagra Pena bo Wojtek nie zagrał ani minuty narazie więc Flick mu nie da zagrać dzisiaj i jeszcze ten ostatni wywiad. Wojtek prosto z emerytury jest kilkanaście klas wyżej od Peni i nie wiem czym się kieruje Flick, Pena nie zasłużył na tyle szans
1
@Luciano99 to prawda i dużo tu będzie zależeć od formy obrońców, dzisiaj będzie bardzo brakować Araujo ale Flick musi być na to przygotowany
3
@xavi890 to Real gra z nami głównie z kontry
0
Najpewniej Olmo albo Fermin
0
@batoon zobacz jak grał gdy wchodził do drużyny za Xaviego a jak grał potem, przecież prawie nic z niego z zostało z tamtego okresu i jak nie widzisz takich oczywistych rzeczy to ja Ci nie pomogę
0
@Simusamu10 już nie pamiętasz co było dwa sezony temu? To jak ty chcesz rozmawiać. Stawiał na młodych jak musiał a jak nie musiał to kończyło się jak z Fortem i Casado
0
@Simusamu10 im dłużej grał u Xaviego tym gorzej grał, wbił mu się do składu na złość bo ten chciał grać Alba/Alonso. Jeszcze może by wam to głupie tłumaczenie przeszło gdyby nie to że prawie cały skład łapał za niego regres i teraz każdy to widzi