18

Bardzo dobrze że wraca. Mam nadzieję że nie zagra wogóle z Sevilla i będzie gotowy na Bayern i Real

0

@Bzyczekk paplasz same głupoty że się tego skomentować nawet nie da.
Co do ostatniego zdania to nie widzisz różnicy w tempie rozwoju bramkarzy i zawodników z innych pozycji? Ta dyskusja nie ma sensu jeśli nawet takich rzeczy nie widzisz

0

@krol211 pewnie nawet jednego meczu jego nie obejrzał

0

@Bzyczekk ten cieniak co był w czołówce trofeo zamory w poprzednim sezonie grając w Las Palmas? Bramkarze mają różne tempo rozwoju i dłużej się rozwijają jakbyś nie wiedział.
Nie brali go teraz bo po pierwsze za rok jest za darmo a po drugie już nie mógłby być zarejestrowany w La Liga.
Przypomnę tylko że wszyscy profesjonaliści z dyrekcji sportowej odeszli i Laporta wsadził pionka Deco bez żadnych kompetencji na to stanowisko

0

@krol211 no właśnie chodzi mi o to, Mio można odrazu wypożyczyć. Ale może być tak że Vallesa nam zaraz sprzątną i zostaje tylko Mio

0

@krol211 Mats jeśli nie będzie w pełni sprawny nie jest nie do ruszenia. Valles sadza go na ławce odrazu a Mio mógłby go zastępować. Teraz nie gra bo wrócił z wypożyczenia i są bardziej doświadczeni bramkarze, szkoda że znowu go nie wypożyczyli

0

@krol211 owiele bardziej realna rywalizacja niż w przypadku Peni. Przy tej kontuzji Matsa nawet nie możemy być pewni czy da radę grać. Mio zbiera same dobre recenzje, ma duży talent i dobre warunki fizyczne. Jest do wzięcia za grosze i trzeba brać. W lato sprzedać Pene bo on się nawet na zmiennika nie nadaje

0

Transfer bramkarza w lato to obowiązek.
Według mnie najlepsze opcje to Valles jako opcja na pierwszego bramkarza i Mio Backhaus jako opcja do rywalizacji z Matsem.

16

To była kwestia czasu, jak tak dalej będzie to go zajadą. Już powinien wracać ze zgrupowania i nie wychodzić wogóle z Sevilla bo potem mecze z Bayernem i Realem które będą bardzo ważne i bardzo obciążające fizycznie

1

Tak jak myślałem, Pena jest tak słaby że Flick nie widzi go nawet jako zmiennika. Czytałem coś że celem Flicka jest Mio Backhaus który jest do wyjęcia za grosze więc jeśli Wojtek nie zostanie na drugi rok to pewnie on będzie rywalizował z Ter Stegenem (o ile wogóle będzie dysponowany bo jak zacząłem czytać o jego kontuzji to nie mam dobrego przeczucia)

1

@Who_you_mam nie to xd

8

@Who_you_mam tak powinno być za każdym razem

2

@Krzysztof1987 druga....

2

@KrwawiaceoczyVEB 1,7 mln za taki talent.... jakby grał w Brazylii to dopiero by zawołali xd. Trzeba się w tej Afryce rozgościć

4

@mordini123 to nie jest przyczyną opóźnienia xd. Od samego początku te prognozy podawane przez media były przesadzone i nierealne

3

Te wyceny to żart

0

@Marian_Pazdzioch nie. Są lepsze opcje a Dibu nie gra w klubie tak jak w repce

1

@Stinger_ ciężko być w formie jak się tyle czasu praktycznie nie gra
https://www.transfermarkt.pl/christopher-nkunku/verletzungen/spieler/344381

1

1

@KrwawiaceoczyVEB bardzo ciekawe pokolenie się szykuje, dawno nie było tylu topowych talentów praktycznie na raz

0

@Faro niby na jakiej podstawie nie chcą? Od samego początku były informacje że będą go monitorować na wypadek chęci zmiany trenera a na to się zapowiada.
Klopp już nie jest dla nich opcja więc napewno pójdą po Alonso

0

@partymaker Casado to nie jest DM, bardziej pozycja De Jonga ale młody umie chociaż bronić. Może tam grać jak już trzeba ale to jego pozycja nie jest. Nie jestem za formacja 4-3-3

0

@Guess dobrze gra to po pierwsze. Po drugie chyba nie wiesz od czego jest rezerwowy

0

@takisobiektos Wojtek obecnie jest jednym z najmniej zarabiających a Mats też kokosów niewiadomo jakich nie ma
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/

6

@Cvzx a co on ma do gadania? Pozostanie Wojtka na kolejny sezon by było super rozwiązaniem i mam nadzieję że Flick nie weźmie pod uwagę że Mats nie chce konkurencji

2

Bardzo dobra decyzja, jeszcze koniecznie w Pucharze Króla to powinni wprowadzić

3

@Messibestplayerintheworld biorąc pod uwagę wyprowadzenie piłki to mamy 4 top obrońców pod tym względem (Cubarsi, Inigo, Eric i Christensen)

0

@Guess a co Eric nie gra? 8 spotkań, 3 w pierwszym składzie i średnio 56 min na mecz. Przy takiej liczbie meczów się spokojnie nagra i tacy zawodnicy są bardzo przydatni w szerokim składzie.
Mógłby odejść gdyby chciał być pierwszym wyborem ale narazie chce zostać

2

@Rifek nie jestem pewny ale chyba AI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?