BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ no w presezonie pokazali że się nadają. Faye wybrał idealny kierunek do rozwoju i za 2,3 lata będą się o niego biły potęgi jeśli będzie się dalej rozwijał a Valle z buta wszedł do Celticu
0
@Barceloniarz987 bo ta pozycja nie wymagała wzmocnienia ale pozbyli się Faye i wypożyczyli Valle
7
Gol nie powinien być uznany i to jest oczywiste, poziom sędziowania w Hiszpanii to żart
3
Ja się pytam co robił VAR przy drugiej bramce?
0
@Czarny_ck eh nie ma sensu dyskutować
0
@Pedri16Future i co porównujesz jeden klub na początku sezonu?
0
@partymaker jaka święta krowa jak jest na pierwszym miejscu strzelców w lidze?! Meczów jest dużo i dostanie swoją szansę później
0
@kanver_ Fati nie jest gotowy na granie od początku i Flick wspominał że będzie go wprowadzał stopniowo, wejdzie z ławki najwyżej. Zresztą Pau Victor jest w lepszej formie
0
@kanver_ Fati nie jest gotowy fizycznie żeby startować
0
@Pedri16Future widzę że ludzie się przyzwyczaili przez Xaviego że ciągle zajeżdżanie piłkarzy to norma. Flick wprowadza normalność i w takich meczach trzeba rotować
0
@Czarny_ck mamy słaby sztab medyczny ale piszesz bzdury, gość nawet nie da sobie pomóc i to nie ich wina w tym przypadku
0
@tbas Pedri tam może grać jak trzeba ale się tam poprostu marnuje
1
W końcu odpoczynek dla Yamala, dobrze że też Raphinha i Inigo odpoczną.
Zamknąć szybko mecz żeby nie musieli wchodzić, fajnie też jakby Ansu trochę więcej zagrał
0
@juarez sorry ale np. taki Olmo czy Fermin nie ma podjazdu do Musiali, zawsze można kogoś sprzedać jak jest nadmiar a graczy jak Musiala nie można odpuścić jak jest okazja ich pozyskać. Przypomnę też że gramy co 3 dni więc biorąc pod uwagę odpoczynek i kontuzje to dwóch dobrych graczy na jednej pozycji to mało więc każdy by się nagrał
0
@juarez napisałeś że jest zbędny a to nieprawda
1
@juarez przecież on ma z miejsca pierwszy skład xd
@tbas tam gdzie teraz Raphinha a Brazylijczyk wraca na ,,10"
0
Ale kocur, ciekawe co z niego będzie za parę lat
0
@Czarny_ck przecież to wiemy od samego początku chłopie, tutaj lekarze nic nie mogą zrobić jak piłkarz odmawia, to wina De Jonga i nie ma żadnej dyskusji tutaj
0
@Czarny_ck to De Jong odmawia operacji i woli czekać aż sam wyzdrowieje
6
Raczej nie powinno być problemu bo Wojtek będzie zarejestrowany w miejsce Matsa
4
@Vampir707 Benzema nie ma podjazdu do tej dwójki. Lewy wypada najlepiej i Flick ma poprostu tutaj rację. A jak już mówimy o złotej piłce to każdy wie że Lewy w 2020r. został okradziony, ma nagrody fifa the best
0
@LukaszFan ty zobacz jak Pena się zachowywał przy straconych bramkach, poprostu nie da się go tłumaczyć. Barcelona to nie jest i nie będzie jego poziom
0
@Ziemny uśmiałem się
4
Bardzo dobrze
9
Sytuacja jest prosta, gra lepszy ale raczej to się rozstrzygnie po jednym/dwóch treningach ale Flick nie powie Peni że nie ma szans i dobrze bo nie lubię podejścia że ktoś jest nie do ruszenia
0
@Hadim twoje tym bardziej
40
No tak karać cały klub i wszystkich kibiców za nieodpowiednie zachowanie 1-2 osób zamiast to ich zidentyfikować i ukarać
1
@Hadim dobrze że nie ty decydujesz
0
@tristan87 czytałem że ma niby w sobotę albo w niedzielę przylecieć i mieć testy medyczne więc zobaczymy
0
@katalonczyk987 podobno w poniedziałek