2

@Kinginiesta to Laporta wypuszcza takie informacje, kupił Olmo którego nie było jak zarejestrować to pozbył nie kogo sie da a i tak jest zarejestrowany w miejsce Christensena. Valle by na spokojnie sobie pograł

0

@KondiCules no np. można go potem sprzedać

0

@AlwaysBlaugrana nie przegrał, jego wypożyczenie to decyzja ekonomiczna

0

@szymonekk już coś słyszałem że będą chcieli sprzedać Rodrygo

0

@ACMaldini3 po Haalanda pójdą najpewniej

0

@kanver_ wiem że to nie DM ale potrafi bronić przez co może być tam alternatywa a De Jong nie ma tam prawa bytu poprostu. Jeśli nikogo nie kupimy na DM to będzie tam grać Casado/Garcia/Christensen i tyle

1

@kanver_ ja w tego gościa poprostu nie wierzę, 5 lat i tylko czasami na krótki okres zagra lepiej i tyle z niego. Casado daje poprostu więcej a Flick nie wystawi De Jonga na DM bo tym przegra mecz, prędzej zagrają razem ale wtedy ktoś z Pedri/Olmo musi usiąść na ławce a obydwaj lepiej grają niż De Jong

0

@Odcinkowy bo jest niedoceniany, często nawet koryguje ustawienie kolegów i gdy jest na boisku gra wygląda dużo lepiej.
Podobno ma być brany pod uwagę przy powołaniach

4

@kanver_ niby dlaczego Casado jest gorszy? Biega za dwóch i potrafi bronić czego nie robi De Jong. Holender jest tylko lepszy w rozegraniu ale w tym też irytuje bo często spowalnia akcje

0

@FCB_dimiC no ale mogli zapytać czy bierze pod uwagę pozostanie na kolejny sezon a żadnego takiego pytania nie było

6

@FCB_dimiC a żaden nie wpadł na pomysł żeby zapytać czy zostanie na dłużej niż jeden sezon

1

Nadal mam nadzieję że damy rade wyjść z miejsc 1-8 i uniknąć dodatkowego dwumeczu, przy tych losowaniach wypadałoby wyjść z tych miejsc ale porażka z Monaco komplikuje sprawy, porażki Bayernu i Realu napewno pomogą ale trzeba punktować jak najwięcej

0

@Culer9002 już się boję

10

@4Fabregas4 ty byś strzelił xd, nie wiem jak się tak można kompromitować

17

Już w komentarzach hejterzy płaczą xd

0

Znowu xd

0

@Litman nie na temat

1

@partymaker @Faro to Flick ich obserwuje na treningach i nie bez powodu gra właśnie Ferran. I nie mówcie mi że go wprowadza po kontuzji bo ma już dawno zielone światło i wogóle nie gra

2

Widzę że Ferran staje się wrogiem numer jeden xd. Flick widać coś w nim widzi i stara się go odbudować..... zobaczymy co z tego będzie ale Flick mówił na początku że na grę trzeba sobie zapracować więc bez powodu nie gra

0

@Litman nie można tak

1

@krol211 miał dostać podwyżkę po awansie do pierwszego zespołu

0

@krol211 a jak zarejestrujemy? Na Valle nie było miejsca (:
Trzeba liczyć że odpali ktoś ze szkółki bo innych opcji nie ma

1

Bo jego odejście to nie decyzja sportowa tylko ekonomiczna. To że się spodobał Flickowi nie podlega dyskusji ale jak zarząd nie potrafi zarejestrować swoich zachcianek transferowych to tak jest

0

@JarekS jak wspominasz o tym ego to tym bardziej uważam że tam nie pójdzie jako zmiennik Haalanda. Dobra zobaczymy, miejmy nadzieję że wybierze nas

0

@JarekS no mogę się zgodzić ale ostatnim zdaniem pokazałeś dlaczego lepiej żeby tam nie szedł. Według mnie wyląduje w Serie A (Inter/Juve) ale mam nadzieję że trafi do nas

0

@Pab a jak dojdzie David to co?

1

@Pab Mbappe gra na ,,9" a na skrzydłach jest już limit. Interesują się nim praktycznie wszystkie topowe kluby więc po co ma iść na ławkę do Realu?

2

@kanver_ od dawna nie potrafi zagrać 50% spotkań a teraz gra w zespole walczącym na wszystkich frontach..... bardzo małe szanse ale wierzyć można

2

@JarekS po co on ma iść do Realu? Przecież mają Mbappe i Endricka więc po co ma tam iść jak praktycznie wszystkie topowe kluby go obserwują?

15

W końcu jakieś zainteresowanie nim. Trzeba skorzystać bo rzadko można wyrwać takie ,,9" za darmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?