BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Q najsilniejszy skład? Zobacz kto jest na bramce
8
Nie no Yamal w podstawie, to jakiś żart, oby się to nie zemściło bo zaraz mecze z Bayernem i Realem
0
@Stinger_ jakie fair xd? Gra lepszy a nie bo mu się niby należy. Szczęsny powinien grać
0
@ViscaelBarca2007 już wcześniej to widziałem, zmienili chyba momentalnie po artykule Marca. Czyli najpewniej chodziło o wypchnięcie go na siłę ale dobra reklama to nie była :D
0
@addept było chyba pisane w mediach że występ wątpliwy ale Flick nie mówił na konferencji że nie zagra
0
@kanver_ kurna ludzie chłopak miał przeciążenie mięśniowe przez co musiał opuścić zgrupowanie a wy byście go dali w pierwszym na Seville jak zaraz bardzo ważne i przy okazji bardzo wyczerpujące mecze z Bayernem i Realem
0
Jeśli Yamal zagra w podstawie to będzie to poprostu niepoważne, wogóle nie powinien dzisiaj grać
0
To zaraz będzie.....
7
Zarówno Laporta i Deco kłamią na temat Gundogana, nasz najlepszy zawodnik z poprzedniego sezonu miałby mało grać? Sam Gundo mówił że odszedł z powodów finansowych
1
@lukmrz ale mamy okazję oglądać co odwala w meczach, gość jest poprostu tragiczny
4
Nie dość że zagra z Sevilla i Bayernem to jeszcze zagra z Realem bo Flick powie że Wojtek nie ma rytmu meczowego więc go nie wystawi na nich. Według mnie decyzja kompletnie niezrozumiała i może być fatalna w skutkach. Jedyna szansa to że Pena się jak zwykle skompromituje z Sevilla (ale żeby nie stracić punktów) i Flick się w końcu opamięta
2
@ACRAB95 Pena nie musi popełniać błędów..... on poprostu jest tragiczny i ta decyzja może być fatalna w skutkach
1
@krol211 i ta pomyłka będzie fatalna w skutkach niestety
17
No i to się może źle skończyć, to była świetna szansa na wprowadzenie Wojtka a teraz pewnie zostaniemy z tragicznym Pena na Bayern i Real bo Flick powie że nie ma ogrania i nie wystawi go w tych meczach. A chyba każdy wie jak się skończy wystawienie Peni na tak ważne mecze z bardzo trudnymi rywalami
1
@krol211 sezon się dopiero zaczął, to prawda że grają źle ale zobaczymy... miejmy nadzieję że ten sezon to będzie dla nich klapa (:
W lato albo nawet zimą zaczną dokonywać wzmocnień i mogą pozyskać latem Alonso więc sytuacja się może zmienić drastycznie
0
@krol211 poczytaj sobie ile jest informacji że Haaland chce trafić do La Liga i najprawdopodobniej do Realu, chce wygrywać wszystko a w Realu tworzy się potężny skład i za rok może ich trenować Alonso. Najpewniej odejdzie Rodrygo i wtedy może być atak Vini-Haaland-Mbappe jeśli Viniego jeszcze nie sprzedadzą co nie jest wykluczone. Do nas nie przyjdzie napewno a jego transfer do Realu jest praktycznie kwestią czasu. I nie mów mi że nie zagra z Mbappe, to samo było mówione że nie zagra z Vinim.
Żadnym wyznacznikiem nie jest strzelanie regularnie goli w Lille i repce?
0
@krol211 obecność Mbappe nie przekreśla transferu Haalanda.
Oczywiście że David to jest opcja na podstawowy skład, w następnym sezonie by dzielił minuty z Lewym a w kolejnym by go zastąpił
4
Nie ma szans na Haalanda w naszej sytuacji, najpewniej jeśli odejdzie z City to pójdzie do Realu. Teraz trzeba zaklepać Johnathana Davida
2
@Wojtek88 @SelloutCrowd wy sobie żarty robicie xd? Pena jest tragiczny i Szczęsny prosto z emerytury go wygryza ze składu
6
@Faro zrobi kółeczko, minie dwóch graczy i poda do tyłu
0
@BISHBASHBOSH xd
0
@Turio więcej meczy i same kluby z topu więc większe obciążenie meczowe
2
Myślę że nie ma konieczności zmniejszania liczby drużyn w lidze krajowej. Wystarczy wywalić tą nikomu nie potrzebna ligę narodów, powinny zostać tylko Euro, MŚ i krótkie eliminacje, zmniejszyć liczbę meczów w LM (nowy format zwiększa ilość meczów) i jeszcze superpuchar powinien mieć tylko jeden mecz między mistrzem ligi i zwycięzcą pucharu króla. I mamy po problemie ale UEFA prędzej jeszcze doda tych meczy, już dodali KMŚ i drużyny będą grały wsumie 11 miesięcy sezon
16
O jaka szkoda xd. Ale Ansu praktycznie za darmo to chcieli :D
2
@ACRAB95 Wojtek po jednym treningu zjada Pene, gość nie jest żadna konkurencja i Flick musiałby upaść na głowę żeby go wystawić na Bayern i Real zamiast Wojtka
5
Świetnie. Mam nadzieję że zagra odrazu w pierwszym z Sevilla
0
@AlexDark00 wiem właśnie. Trent bardzo by nam zwiększył możliwości taktyczne dając opcje do gry na wahadła, może zagrać na PO i w pomocy dlatego wolę jego. Davies daje tylko rywalizację na LO a zarabia kilka razy tyle co Balde
1
Nie pogradziłbym Daviesem ale nie za taką pensje, bez przesady. Rozumiem premia za podpis to norma przy wolnych transferach i pensja też jest wyższa ale bez przesady.
Wolałbym żebyśmy poszli po Trenta ale zobaczymy, jest tyle wolnych agentów w lato że będą opcje i trudno będzie to zepsuć
8
Trzeba walczyć, nie wyobrażam sobie że przegrywamy walkę z klubami z Serie A, z PL może być gorzej ale zależy jaki klub.
Takiej okazji długo nie będzie a za rok trzeba już sprowadzić następcę Lewego
0
Dobrze że w końcu przedłużył, może dostanie w końcu szansę. Ale ,,6" to on nie jest, to bardziej gracz typu box to box, jak szukamy już ,,6" w La Massi to można przetestować Xaviego Esparta