BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sk13 tak jak napisałem, kupowanie rezerwowego za taki hajs w naszej sytuacji to głupota, mamy kim grać i inne pozycje wymagają wzmocnień
0
@lukkobe po pierwsze nie polecam sugerować się cenami z transfermarkt to są śmieszne.
Po drugie lepiej zapłacić 70 mln w ratach na kilka lat niż 58mln na raz.
Po trzecie tak Nico spławił inne kluby.... bo nikt normalny nie da mu tyle ile chce :D.
Po czwarte już lepiej by było dać te 20mln brutto Davisowi niż kupować Nico bo zapewni konkurencję dla Balde i obsadzi lewe skrzydło jak będzie trzeba ale on też jest za drogi. Trzeba ogarnąć priorytetowo ,,9" za Lewego bo za rok ma 37 lat i nie będzie grał wszystkiego i musi być następca.
Właśnie jest sprowadzany bardzo perspektywiczny skrzydłowy do La Massi jeśli nie słyszałeś
https://www.fcbarca.com/120875-byron-mendoza-spektakularny-transfer-do-la-masii-wideo.html
0
@Gall a wiesz że w kadrze Niemiec już grał inaczej niż w Bayernie? Liczy się to jaki ma plan teraz, kogo Nico wywala ze składu? Nikogo bo nie pasuje do obecnej koncepcji. Są inne pozycje do wzmocnienia
0
@lukkobe jakiej dobrej cenie xd? 60mln płatne odrazu i wymaga takiej pensji że nikt po niego nie chciał ostatecznie ruszyć poza nami
1
@normasubiektywna Nico jest mega przehajpowany i zdecydowanie za drogi. Mamy dość opcji z ataku i jeszcze młodzi z La Massi czekają na awans. Nie gramy z LS a Raphinha jest nie do ruszenia. Są inne pozycje do wzmocnienia i wywalanie takich pieniędzy w naszej sytuacji na bezsensowne wzmocnienia jest niepoważne
0
@sk13 bo nie gramy z lewym skrzydłem tylko ofensywnym pomocnikiem? Po co nam zmiennik za 60mln płatne odrazu + duża pensja? Jego transfer nie ma obecnie żadnego sensu
1
Niech przedłuża, mam nadzieję że tu nie trafi. Temat jego transferu powinien być definitywnie zamknięty po transferze Olmo
0
@HypeR ale przy okazji najdroższy
0
@mordini123 xd
4
@Pnog37 i dlatego lepiej obejrzeć mecz niż patrzeć na statystyki
0
@PietrasCoelho przecież on ma umowę do 2026r., najwyżej możemy go wziąć taniej
1
@Murazor nie no hit czyli nie można wogóle skrytykować Laporty za to co robi teraz bo Bartomeu xd. Jaki cud? Wyprzedał tyle aktywów i nie spłacał długów więc miał kasę na sporo transferów a i tak sporo kasy poszło w błoto. Bądź trochę obiektywny bo po twoich wpisach to mam wrażenie że podziwiasz Laporte za kadencję sprzed lat a teraz już go na siłę tłumaczysz
0
@626 widzę że panuje optymizm
0
@Arekvip jakie za darmo?
1
@626 chyba nie wiesz że nie można tak poprostu niezarejestrować kogoś, to nielegalne i albo odejdzie za darmo albo za to zapłacimy karę. Mamy nóż na gardle przez Laporte i Nike zrobi z nami co chce. Nic nie muszą a zaraz podpiszą z nami kontrakt na świetnych dla siebie warunkach bo wszystko na to wskazuje
0
@Murazor nie nie kolego, krytyk a hejter to co innego, gdzie ja go wyzywam albo obrażam? Pisze fakty poparte argumentami i to jest różnica.
Haaland ma dostać spora podwyżkę kontraktu i będzie zarabiał więcej niż Lewy + amortyzacja dodatkowo obciąża budżet. Chyba by musiało większość najlepszych graczy odejść + wszystkie zaległe dźwignie i kontrakt z Nike i może by dało radę.
0
@Murazor po pierwsze najpierw dobrze oznacz.
Po drugie zacznij żyć w rzeczywistości bo taką głupotę teraz dałeś że szkoda gadać
1
@626 właśnie na odwrót, my jesteśmy pod presją bo musimy do zimy zarejestrować wyrejestrowanych graczy (((((:
Laporta sam sobie zrobił KO przegraną w sądzie i ułożeniem transferów tak że nie dało się normalnie zarejestrować
0
@Ronin47 z Wojtkiem jest taki problem że nie wiadomo czy będzie chciał jeszcze grać za rok, zobaczymy po sezonie
1
@masik86 teraz złe zarządzanie przykryje wynikami i może coś naobieca o Haalandzie i będzie znowu faworytem do kolejnej kadencji. Opozycja się musi zjednoczyć żeby były szanse go wywalić
0
@Arekvip nikt normalny nie wierzy w obietnice z Haalandem, wsumie się nie zdziwię jak Laporta weźmie to jako plan na następnego kampanię xd i będzie jak z pozostaniem Messiego
2
Tylko u nas się robi transfery a potem kombinowanie jaki ich zarejestrować
0
@BezglutenowyPedri a ja liczę że Szczęsny zagra i pokaże Peni gdzie jego miejsce
2
@Bolton piękna to by była historia ale trzeba by było wygrać przynajmniej dublet
0
@FcPortoFan1999 dostaniecie Pene w zamian
0
@Antimadridista_WR bardzo poważna kontuzja i nie wiadomo nawet czy będzie mógł grać na tym poziomie
1
Napewno musimy kogoś kupić jeśli Szczęsny nie zostanie. Costa to napewno jeden z lepszych bramkarzy i pasuje do nas profilem ale są też minusy, jest bardzo drogi, średnie warunki fizyczne i ma tendencje to błędów.
1
@Antimadridista_WR a nie doczytałem xd
0
- lewa noga: Messi
- prawa noga: Iniesta
- szybkość: Balde
- sila: Adama Traore
- drybling: Neymar
- wykończenie: Lewy
- gra głową: Lewy
0
@messi33 powinieneś być wiecznie zadowolony nieważne co się dzieje, czego nie rozumiesz? :D