2

To są jakieś żarty, nie wiem co Pena ma na Flicka że ciągle gra

0

@Encore nie, to już jest wrak piłkarza jakim był kiedyś

0

@NorbiTBOB ale stawianie Peni i Martina obok takich perełek to żart, zresztą Martin to nawet nie jest wychowanek

0

@Pedri16Future bramkarza się zmienia gdy widać że jest poprostu słaby i jest owiele lepszy w jego miejsce na ławce, mamy czekać aż zawali mecz i nie uratuje go spalony?

0

@Ptasior już napewno bramkarz klasy światowej wznawia karierę żeby być zmiennikiem awaryjnym kogoś kto mu do pięt nie dorasta, napewno

0

@Pedri16Future mecz z Realem to jedyny mecz za jaki go można chwalić a reszta to szkoda gadać, gdyby nie genialna linia obrony i świetne pułapki ofsajdowe to byłoby po nim. Każdy groźniejszy strzał wpada, broni tylko to co musi wybronić. Gra nogami dobrze mu idzie? Weź oglądaj mecze

0

@Pedri16Future bo Pena nie daje żadnego argumentu żeby grał dalej kosztem kilkanaście klas lepszego bramkarza? To idealny mecz żeby Wojtek zaczął łapać rytm meczowy i zacząć wchodzić do pierwszego składu

0

@jacobFCB powinien

0

@ViscaelBarca2007 nie no ale brak Wojtka dzisiaj to żart według mnie

0

@siara10 głupie pytanie

1

@kondrel19 Yaakobishvili

0

@Filarrr11 masz Davida za darmo a Gyokeres będzie kosztował nawet ponad 100mln

0

@NorbiTBOB Pena i Martin? Chyba sobie żartujesz

25

Miejmy nadzieję że jutro Szczęsny zadebiutuje

1

Kwestia czasu aż De la Fuente go powoła

0

@RivaldoVitorBorba nie widzisz różnicy między rysowaniem linii na ekranie przez arbitrów a półautomatycznym spalonym? Przy tym pierwszym była masa błędów a drugi nie daje wogóle miejsca na błąd i każdy nawet milimetrowy spalony jest wyłapywany

2

No jakby dużo nie chciał i przyszedł by w miejsce np. Ferrana to czemu nie? Topowy piłkarz na swojej pozycji świetnie pasujący do naszego stylu

24

Sprzedać Martina i dać szansę Valle do rywalizacji na bokach obrony

3

@Guess super plan ale De Jonga nie da się sprzedać

0

@Murazor spoko

3

Ta taktyka wygląda świetnie a jak wróci Araujo to powinno być już tylko lepiej. Dobrze że wprowadzili półautomatyczny spalony bo by to wcześniej nie przeszło

1

@tbas jak coś nie leci w niego to gol, poprostu każdy groźniejszy strzał wpada i broni tylko to co musi poprostu obronić

0

@tbas ale wiemy jaką formę ma Pena (:
Nie no sorry ale Pena może czyścić buty Wojtkowi i musi być jakaś inna przyczyna że on gra

0

@tbas bo? Jedyny argument to że Wojtek może nie być gotowy

0

@Pedri16Future nie wiem ale to chyba idealna okazja na debiut więc jak nie teraz to nie wiem kiedy a Pena nie daje argumentów żeby Wojtek siedział na ławce

1

@kejdzi mamy Yamala i jakoś gra bliżej środka. Taka taktyka jest poprostu skuteczniejsza i taka jest prawda. Granie szerokimi skrzydłami już jest coraz mniej stosowane, teraz wymienność pozycji, pressing i zagęszczanie środka pola jest skuteczniejsze.
Nie kupienie Nico to głupota? To dawaj 60mln na zakup i opłacaj jego ponad 20mln brutto pensje jakiej się domaga

0

@wacha93 a wiesz że mamy też długi do spłacania? To też nie jest tak że wszystko na transfery idzie. To co będzie przeznaczone na transfery to powinno pójść przede wszystkim na zakup ,,9" i bramkarza

0

@Lucyfffer po co sobie utrudniać

4

@Arden 36 letni Lewy więcej pracuje w obronie

0

@Lucyfffer chyba lepiej gdyby został w Realu niż mieliby dostać ponad 200mln od Arabów i kupić Haalanda według mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?