BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@masik86 Wojtek to jeden z najlepszych bramkarzy na świecie
29
Teraz czekamy na liczby
1
@AlvaroHanso bo Pena jest tragiczny?
0
@Roobo przecież Rodrygo to LS xd
2
@Tomaszekkkkk to by go nie ściągali wogóle
0
@MesQueUnClub_87 no co jest nie tak?
0
@normasubiektywna obaj mogą grać razem i się wymieniać pozycjami, to 1:1 ten sam profil piłkarza, szkoda że jeden nie może grać z drugiej strony to byśmy mogli czasami zagrać na wahadła
3
@MesQueUnClub_87 jakie fair? Dostał już dużo szans i je zmarnował. Powinien grać lepszy i tyle w temacie a nie że Pena czekał....
Wszystkie decyzje Flicka są świetne poza tym Peną, tego nie da się akceptować widząc co mecz jaki ten gość jest tragiczny, tylko mecz z Realem miał świetny
0
@Borneo i tym sposobem spowalnia akcje, Casado robi to owiele lepiej i odrazu potrafi napędzić akcje
0
@ziomal88 Davies jest 3 lata starszy i kilka razy droższy w utrzymaniu, skala talentu jest podobna. Chciałbym go u nas ale nie za taką pensje
0
@Pnog37 lepiej mieć Carlo niż jakiegoś no name na szybko
8
@MesQueUnClub_87 20mln brutto + 15mln premia, w życiu bym mu tyle nie dał, zamiast uzdrowić listę płac to znowu byśmy ją zniszczyli
0
@Pnog37 w środku sezonu go raczej nie wywalą bo nie ma kim go zastąpić, Alonso dostępny dopiero latem chyba że powrót Zidana
0
@partymaker Guler sam jest sobie winny, poszedł na kasę i tyle. Nawet u nas grałby dużo więcej
0
@Borneo to wymień jakie. De Jong się cofa bo boi się zagrać do przodu to klepie z obrońcami xd
1
@partymaker jak ćwiczy na siłowni to napewno nic poważnego, obstawiam zmęczenie
4
Można spróbować ale nie można mu dać tyle ile chce, bez przesady. Można spróbować pozbyć się latem Ferrana albo Fatiego i dać Daviesowi gdzieś 14 mln brutto maks + jakąś rozsądna premie za podpis ale nie 20 mln brutto
0
@Borneo był dobry a nie bardzo dobry ale potem znowu fatalne mecze. Co z tego że De Jong nie odejdzie? Nawet ich pozycje się nie przecinają więc nie ma to nic wspólnego z odejściem Erica
0
@Cvzx Ansu ma 14mln brutto
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
0
@KibicBarcy84
https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege
0
Nawet jakby było nas stać to po co? Nie jest nam potrzebny taki skrzydłowy typu Dembele. Wiem że Laporta będzie chciał zrobić jakiś ,,wielki transfer" żeby już wogóle omotać wyborczy beton ale niech już ten transfer ma jakiś sens ludzie. Jest tyle świetnych graczy w lecie za darmo ale co tam lepiej przewalić kilkadziesiąt milionów na Leao albo Nico którzy są nam niepotrzebni. Zresztą nie ma jak zarejestrować Olmo, nadal nie zarejestrowaliśmy Pau Victora, jeszcze Inigo jest zarejestrowany w miejsce Araujo xd.
Trzeba kombinować
0
@Borneo no i daje coś więcej? Podaje ciągle do najbliższego i spowalnia akcje.
Słabe porównanie, co innego jest rozpracować zawodnika a innego taką taktykę. Każdy mówił że Real ma idealnych zawodników i rozwalą tą naszą taktykę i co?
0
@Borneo wyprowadzenie piłki na lepsze Eric, jest dużo niżej ustawiony a i tak tworzy swoimi podaniami więcej sytuacji. Akurat w tym aspekcie Eric jest jednym z lepszych zawodników a De Jong tylko spowalnia akcje. Co znaczy naucza się grać na spalone? Myślisz że nikt się na to do tej pory nie przygotowywał? Real już dawno o tym wiedział i co? To my musimy w tym aspekcie nie popełniać błędów
0
@krol211 Roque nie lepszy (:
0
@Szymemdymek Toni to ofensywny pomocnik i od biedy może grać na ,,9", też jako fałszywa ,,9". Może bez problemu później zmieniać wszystkie trzy pozycję za Lewym (LAM, CAM, RAM) ale jego skala talentu napewno mu da za parę lat pierwszy skład jeśli dalej się będzie rozwijał i ominą go kontuzje
0
@Borneo taki Inigo też demonem prędkości nie jest, ważniejsze jest dobre pozycjonowanie a Eric może obskoczyć ŚO, DM i PO.
De Jong na ŚO to było przymusowe działanie, chłop nie umie bronić i wystawianie go tam to proszenie się o problemy
0
@HypeR tylko Balde dopiero teraz ma poważnego trenera a Davies cały czas ma, dopiero teraz Balde wraca do formy po regresie u Xaviego który dopadał każdego
0
@Borneo ta zaraz pół składu sprzedajmy. Eric jest dobrym uzupełnieniem szerokiego składu i lepiej żeby został
0
@Pawwwweeeell Deco to tylko pionek wykonujący rozkazy, wątpię że to jego pomysł. Najpewniej to Laporta chciał pokazać że niby możemy szaleć na rynku a tylko nas skompromitował. Gdyby nie kontuzja Christensena i odejście Gundo to Olmo nadal by nie zagrał
0
@ViscaBarca123 a jak wygląda sytuacja z Primem i Espartem?