29

Super że Gavi i Cubarsi nie jadą

0

@bartoszek Mbappe nie dostał powołania bo stwierdził że tylko na ważne mecze będzie jeździł

1

@Greenalley prezydenta wybiera się na podstawie tego co on robi a nie bo trener go ratuje (Laporta uparcie wolał Xaviego i nie zwolnił go z powodów sportowych tylko przez konferencję)

0

@seba8101 czyli po jednym meczu taki wniosek będziemy wyciągać? Nie ma kompletnie żadnego powodu żeby wracać do taktyki od której odchodzą topowe kluby

7

No wtedy to już napewno Laporta wygra bo głosujący będą przede wszystkim głosować pod wpływem obecnych wyników niestety

0

@seba8101 a ja mówię że nie jest nam potrzebny

0

@Gall po co ma zmieniać coś co jest skuteczniejsze i przynosi średnio ponad 3 gole na mecz?

0

@seba8101 nie mam pojęcia o co Ci chodzi, nie gramy szarpiącymi skrzydłami więc?

1

@MesQueUnClub96 no poważna kontuzja nadgarstka i nie grał nic w tym sezonie, już z tą kontuzja pojechał na Euro

2

@MesQueUnClub96 kontuzja

8

Lewy napewno będzie u nas grał w następnym sezonie ale musimy sprowadzić zmiennika dla niego bo będzie już miał 37lat i musimy już myśleć o jego następcy, idealnie by było sprowadzić Johnathana Davida

1

1

@seba8101 a potrafisz rozróżnić ofensywnego pomocnika od skrzydłowego?
Masz 3 pozycje za Lewym do obsadzenia gdzie po lewej może grać Raphinha, Olmo, Fermin, Fati, na środku Olmo, Pedri, Fermin, Torre, Raphinha, Yamal i po prawej Yamal, Torres, Victor, Raphinha. Razem 9 graczy na 3 pozycje. Mało? Jeszcze mamy szkółkę pełna talentów na te pozycje.
Bardziej przyda się wzmocnienie pozycji bramkarza i boków obrony oraz ,,9"

3

0

@seba8101 wszystkie, a ty? Bo mam wrażenie że nie oglądasz

2

@AduŚ07 nikt normalny tyle nie da xd

2

@Carlosss nikt tyle nie da xd

0

@seba8101 a gramy skrzydłami? Nie.
Czyli co mamy trzech mocnych graczy na jedną pozycję to mało? Tym tokiem myślenia to każda pozycja wymaga wzmocnienia xd.
Baena by kosztował ok. 50mln w ratach i owiele niższa pensja

0

@barcanawieki przecież oni ostatnio same pierdoły piszą xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kubsoleon jakby miał lepszy mental to by wykorzystał swój talent a tak jest jak jest. Nawet z tą decyzją przejścia do Realu to wybrał chyba najgorszy moment bo nawet na swojej pozycji nie gra

2

@Mattems ale nie skreśla się zawodnika ze względu na narodowość ludzie

0

@Kubsoleon ja bym mu momentalnie opaskę odebrał za to. Pomyśl co by się w Polsce działo gdyby tak Lewy zrobił

2

@Kismeth to może też mieliśmy się pozbyć np. Cruyffa i Koemana?

0

@krol211 po lewej stronie Raphinha, Fermin i Olmo, dla mnie super

4

@KrychaFCB co ma do tego narodowość xd?

0

@Gall a źle zrozumiałem

1

@seba8101 nie jest potrzebny, mamy kim grać z przodu i są inne pozycje do wzmocnienia. Nawet jakby już ktoś nam kazał kupić kogoś do przodu to bym wolał np. Baene. Nie ma sensu nikogo tam kupować, jedynie zmiennika dla Lewego i tyle

0

@Gall akurat Olmo to pasuje do tego co gramy, tak myliłem się co do jego umiejętności ale jak już go kupiliśmy to tym bardziej Nico nie powinien tu trafić i zdania w tym temacie nie zmienię

1

@ViscaelBarca2007 podobno jakieś problemy z x i albo zadziała albo nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?