BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Super że Gavi i Cubarsi nie jadą
0
@bartoszek Mbappe nie dostał powołania bo stwierdził że tylko na ważne mecze będzie jeździł
1
@Greenalley prezydenta wybiera się na podstawie tego co on robi a nie bo trener go ratuje (Laporta uparcie wolał Xaviego i nie zwolnił go z powodów sportowych tylko przez konferencję)
0
@seba8101 czyli po jednym meczu taki wniosek będziemy wyciągać? Nie ma kompletnie żadnego powodu żeby wracać do taktyki od której odchodzą topowe kluby
7
No wtedy to już napewno Laporta wygra bo głosujący będą przede wszystkim głosować pod wpływem obecnych wyników niestety
0
@seba8101 a ja mówię że nie jest nam potrzebny
0
@Gall po co ma zmieniać coś co jest skuteczniejsze i przynosi średnio ponad 3 gole na mecz?
0
@seba8101 nie mam pojęcia o co Ci chodzi, nie gramy szarpiącymi skrzydłami więc?
1
@MesQueUnClub96 no poważna kontuzja nadgarstka i nie grał nic w tym sezonie, już z tą kontuzja pojechał na Euro
2
@MesQueUnClub96 kontuzja
8
Lewy napewno będzie u nas grał w następnym sezonie ale musimy sprowadzić zmiennika dla niego bo będzie już miał 37lat i musimy już myśleć o jego następcy, idealnie by było sprowadzić Johnathana Davida
1
@FcPortoFan1999 racja
1
@seba8101 a potrafisz rozróżnić ofensywnego pomocnika od skrzydłowego?
Masz 3 pozycje za Lewym do obsadzenia gdzie po lewej może grać Raphinha, Olmo, Fermin, Fati, na środku Olmo, Pedri, Fermin, Torre, Raphinha, Yamal i po prawej Yamal, Torres, Victor, Raphinha. Razem 9 graczy na 3 pozycje. Mało? Jeszcze mamy szkółkę pełna talentów na te pozycje.
Bardziej przyda się wzmocnienie pozycji bramkarza i boków obrony oraz ,,9"
3
@CHRISmas_fcb Pena
0
@seba8101 wszystkie, a ty? Bo mam wrażenie że nie oglądasz
2
@AduŚ07 nikt normalny tyle nie da xd
2
@Carlosss nikt tyle nie da xd
0
@seba8101 a gramy skrzydłami? Nie.
Czyli co mamy trzech mocnych graczy na jedną pozycję to mało? Tym tokiem myślenia to każda pozycja wymaga wzmocnienia xd.
Baena by kosztował ok. 50mln w ratach i owiele niższa pensja
0
@barcanawieki przecież oni ostatnio same pierdoły piszą xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kubsoleon jakby miał lepszy mental to by wykorzystał swój talent a tak jest jak jest. Nawet z tą decyzją przejścia do Realu to wybrał chyba najgorszy moment bo nawet na swojej pozycji nie gra
2
@Mattems ale nie skreśla się zawodnika ze względu na narodowość ludzie
0
@Kubsoleon ja bym mu momentalnie opaskę odebrał za to. Pomyśl co by się w Polsce działo gdyby tak Lewy zrobił
2
@Kismeth to może też mieliśmy się pozbyć np. Cruyffa i Koemana?
0
@krol211 po lewej stronie Raphinha, Fermin i Olmo, dla mnie super
4
@KrychaFCB co ma do tego narodowość xd?
0
@Gall a źle zrozumiałem
1
@seba8101 nie jest potrzebny, mamy kim grać z przodu i są inne pozycje do wzmocnienia. Nawet jakby już ktoś nam kazał kupić kogoś do przodu to bym wolał np. Baene. Nie ma sensu nikogo tam kupować, jedynie zmiennika dla Lewego i tyle
0
@Gall akurat Olmo to pasuje do tego co gramy, tak myliłem się co do jego umiejętności ale jak już go kupiliśmy to tym bardziej Nico nie powinien tu trafić i zdania w tym temacie nie zmienię
1
@ViscaelBarca2007 podobno jakieś problemy z x i albo zadziała albo nie