0

@FanBarcy22 mogę podać lepszych kandydatów obecnie ale dobrego prezydenta to tu dawno nie było

0

@FanBarcy22 mogę podać lepszych kandydatów obecnie ale dobrego prezydenta to tutaj dawno nie było

2

W końcu widać że kibice się budzą, Flick teraz będzie ratował wizerunek Laporty wynikami ale trzeba to odróżnić od tego jak klub jest zarządzany.

0

@ousmanedembele10 autor zapomniał wpisać

1

@MateuszDoniec brakuje Gaviego i Fermina na ławce

0

@Destroyer_of_Worlds teraz zauważyłem, na oficjalnej stronie jest na ławce

0

@ILovethisGame nie dopisali, na oficjalne stronie jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Xxxbarca4ever ale przy okazji niemożliwy

3

@plesniak no to byłby mega upgrade ale niemożliwe

8

Vitinha to genialny playmaker ale mamy dość pomocników, musiałby odejść np. De Jong

1

0

@Murazor napisałem Ci już multum argumentów a ty dalej swoje jak typowy beton wyborczy. A to że nie potrafisz czytać to nie moja wina

0

@Remi70 co rozumiesz przez ,,głupszy"?

1

Marqueza nie da się zastąpić więc nie ma co liczyć na cud jak w poprzednich sezonach. Mamy najmłodszą kadrę w lidze i kompletnie niezgrany skład. Cel jeśli chodzi o miejsce w lidze to powinno być utrzymanie i będzie ok, najważniejszy jest rozwój młodych i z tego powinien być rozliczany Sanchez

7

@Remi70 przecież Ferran to kompletnie inny typ piłkarza niż Dembele

0

@ViscaelBarca2007 też tak uważam. Jeśli Wojtek nie zostanie za rok to trzeba kupić tego bramkarza. Kupił bym tego Mio bo cenie jego talent wysoko ale to nie bramkarz na teraz, sprzedałbym Pene i Mio wchodzi w jego miejsce ale trzeba też sprowadzić kogoś kto zastąpi Matsa z miejsca. Może Bułka (potencjał na absolutny top ale niepewna głowa) albo Valles, inne opcje raczej za drogie bo nie wyobrażam sobie że wydajemy 30mln+ na bramkarza

0

@krol211 nie ma szans że tyle wydamy. Bramkarz pewnie zostanie sprowadzony jak najtaniej i myślę że się skończy że weźmiemy Mio Backhausa do rywalizacji

2

0

@Murazor znowu to samo xd, szkoda czasu

0

@Gall @partymaker na szczęście mamy Cubarsiego, Inigo, Christensena i Erica którzy są świetni w wyprowadzeniu piłki i mogą to zamaskować jeśli Flick dobrze to ułoży

0

@sergio5 chyba tylko Pedri i Olmo by mogli podbić ten rekord o ile Olmo znowu nie wypadnie z kontuzją, może też Fermin zaskoczyć

1

24

Cieszę się że Flick odblokował potencjał Pedriego i znowu się rozwija bo już myślałem że go zmarnujemy, bez niego nie gralibyśmy tak dobrze

1

@krol211 jakbyśmy nie wydawali na głupoty to byśmy mogli go przekonać i by tu trafił a tak zostanie w Bayernie bo wie że po niego nie pójdziemy

1

@MesQueUnClub96 eh
-------------------------Lewy
-----------Raphinha-Musiala-Yamal
--------------------Pedri----Casado
Balde---Cubarsi/Inigo----Araujo----Kounde
------------------------Wojtek
Tak mógłby wyglądać nasz skład, Musiala może grać na pozycji Raphinhi i Yamala oraz w środku. Nie wiem o co Ci chodzi

2

@kodi77 i co z tego? To są profesjonaliści, wielu już takich było co kibicowali Barcy albo Realowi i poszli do drugich

0

@MesQueUnClub96 ponieważ?

0

@barcanawieki nic na to nie poradzimy bo nie jesteśmy wstanie walczyć o takich zawodników. Mieliśmy szanse na sprowadzenie Musiali nawet za rok ale została już zaprzepaszczona niepotrzebnymi transferami

2

@krol211 panuje optymizm w tej sprawie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?