BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
- lewa noga: Messi
- prawa noga: Iniesta
- szybkość: Balde
- sila: Adama Traore
- drybling: Neymar
- wykończenie: Lewy
- gra głową: Lewy
0
@messi33 powinieneś być wiecznie zadowolony nieważne co się dzieje, czego nie rozumiesz? :D
0
@aVe Toni Fernandez i Darvich np.
0
@ViscaelBarca2007 my powinniśmy się skupić na Johnathanie Davidzie
0
@kanver_ wszystko wskazuje narazie że kasa w błoto poszła
1
@CHRISmas_fcb mam nadzieję że Flick się opamięta bo poza meczem z Realem (tu zagrał świetnie) Pena jest tragiczny
0
@Wiktor91 też tak myślę bo Flick nie posadzi Peni po pierwszym meczu na poziomie
2
Ciekawe kiedy Wojtek dostanie szansę, mam nadzieję że nie będzie trzeba czekać do pucharu króla
8
@xavi890 to już nawet śmieszne nie jest, zacznij oglądać mecze
0
@BulaKG zobaczymy do kiedy bo Martin po presezonie gra bardzo słabo. Nagra się bo jest strasznie napięty terminarz
1
@Destroyer_of_Worlds gramy co 3 dni, zdąrzy pograć. Zawodnik nie rozwija się tylko podczas meczy
7
@Destroyer_of_Worlds nie, co zrobimy jak Balde albo Kounde złapie kontuzję? Chcesz grać Martinem? Fort wrazie zabezpiecza obie strony
3
Kurna po jednym meczu xd. Niech zagra tak większość sezonu to można to rozważyć
0
@kacperFCB_ xd
0
@krol211 kurna to wydaj taki hajs na przehajpowanego rezerwowego i przez to nie wzmocnij innych pozycji które bardziej tego wymagają
0
@malicinho najpierw ich pogoń
0
@PatrykBarca co mnie obchodzi że ludzie nie znający się na piłce chcieli sprzedać Raphinhe? Raphinhia wciąga nosem Nico i bardziej pasuje do obecnej taktyki
0
@PatrykBarca Nico byłby tylko rezerwowym bo nie ma podjazdu do Raphinhi. Nico jest mega przehajpowany i taka jest prawda, start sezonu fatalny w porównaniu z tym na kogo go kreowano
0
@PatrykBarca co mnie obchodzi jak grał w Bayernie? Ferran grał jako schodzący napastnik a nie skrzydłowy a Fati jako ofensywny pomocnik.
Jak ŚPO bliżej lewej strony gra Raphinha i może go zmieniać Fermi i Olmo, może też Pau Victor a w szkółce też czekają.
Nie kupuje się w naszej sytuacji zmiennika za tyle hajsu tym bardziej że ta pozycja jest obsadzona, są inne pozycje do wzmocnienia
4
@PatrykBarca po co wam ten Nico xd. Temat jego transferu powinien się definitywnie skończyć po transferze Olmo. Nie gramy z LS, w to miejsce jest ŚPO i działa super. Po co nam zmiennik za 60mln płatne odrazu + duża pensja. Ten transfer nie ma już kompletnie żadnego sensu tym bardziej że mamy pełno talentów w szkółce żeby dodatkowo wzmocnić te pozycje
2
@aVe Johnathan David to powinien być priorytet, można też się postarać o Trenta i Vallesa (jeśli Szczęsny nie będzie chciał zostać)
0
@kiper09 Theo, Leao?
0
@Destroyer_of_Worlds po co wam ten Nico xd. Temat jego transferu powinien się definitywnie skończyć po transferze Olmo. Nie gramy z LS, w to miejsce jest ŚPO i działa super. Po co nam zmiennik za 60mln płatne odrazu + duża pensja. Ten transfer nie ma już kompletnie żadnego sensu tym bardziej że mamy pełno talentów w szkółce żeby dodatkowo wzmocnić te pozycje
0
@Matt_i1992 wytłumaczcie mi po co wam ten skrzydłowy? Nie gramy na LS, w to miejsce jest ofensywny pomocnik i świetnie się sprawdza nie tylko u nas.
Mamy dość zawodników w ataku i tylko by się przydał zmiennik dla Lewego
0
@Rifek przydałoby by się bo klub w obecnej formuje przestaje mieć prawo bytu ale z tymi spółkami różnie bywa bo jak trafi się jak w np. Chelsea albo Valencii to już się trudno z tego wygrzebać
0
@Rifek nie, zwycięzca LM w tym sezonie kwalifikuje się dopiero na następne KMŚ
0
@Rifek zobaczymy ale wtedy pozostaje tylko sprzedanie części klubu
0
@Destroyer_of_Worlds ponad stan czyli? Mamy spaść do środka tabeli bo nie będzie nas stać na utrzymanie najlepszych graczy? Nie mamy jak spłacić długów i tylko powstanie SL może nas uchronić przed sprzedaniem części klubu w przyszłości
0
@Destroyer_of_Worlds biorąc pod uwagę nasza sytuacje finansową to jedyna deska ratunku przed sprzedaniem części klubu w przyszłości
0
@Destroyer_of_Worlds UEFA potrzebuje konkurencji bo ma monopol na piłkę nożną