0

@korn234 ty jesteś poprostu żałosny

0

Jak finalnie będą wyglądać te rozgrywki w końcu?

0

@Faro teraz to poleciałeś

1

@Azi uśmiałem się xd

1

@bryzabity a to dobre xd, niby na jakiej podstawie Laporta chce dobrze dla klubu a Font już nie?

0

@Faro raczej Musiala

0

@krol211 bo tak powinno być, Laporta ma zbyt duże poparcie tego betonu i muszą się przeciwko niemu zjednoczyć. Ale wątpię że Ciria dogada się z Fontem

3

Mam nadzieję że Ciria namiesza w tych wyborach bo ciemno widzę przyszłość jeśli ma wygrać Laporta. Wolę Fonta niż Laporte ale nie chce żadnego z nich, przydałby się w końcu jakiś profesjonalista znający się na swojej robocie a nie kolejny polityk

0

@Faro Gavi miał chyba zszywaną ale to był lekki jej uraz, Bernal ma mocniej uszkodzoną

1

@MarshallLAW żadnego

0

@TroY_PL nie gramy z LS i w szkółce czeka kilka talentów na awans. Nie ma sensu wydawania takich pieniędzy na zawodnika który jest niepotrzebny i tyle w temacie

0

@pep71 nie nie zmienię. Ten transfer może miał sens zanim kupiliśmy Olmo ale teraz nie ma już miejsca i są inne pozycje do wzmocnienia

0

@kanver_ jasne że mają ciężej ale porównanie słabe

0

@Kamazinho gra na pozycji która wymaga dobrej kondycji zwłaszcza za Flicka, Tottenham nie gra tyle co my. Co do umiejętności to nie mam wątpliwości że to bardzo dobry zawodnik ale według mnie już zapóźno

0

@kanver_ porównałeś spadek liczb a Mbappe gra w PSG które ma monopol w tej lidze więc jasne że miał dużo łatwiej o gole

9

@Messiasz2 bez tego nie jest potrzebny

0

@Kamil689 Depay się odbijał od każdego dużego klubu

0

@kanver_ Mbappe grał w PSG a David w Lille więc bez sensu porównanie

1

@KrzysekFCB artykuł ma na celu obalenie jego kłamstwa faktami, więc nie wiem z czym masz problem

0

@kanver_ co to za porównanie xd? Mbappe grał w PSG a David gra w Lille.
Żeby nie było, nie mówię że David to poziom Mbappe ale słabe porówanie

0

@JarekS nie no dajemy większe szanse na trofea, większa marka i jest naszym kibicem. Tego się nie da zepsuć

0

Przecież to nie powinna być konkurencja, tylko niekompetencja zarządu może doprowadzić do braku jego pozyskania.
Nasza oferta jest najlepsza sportowo i jest naszym kibicem

0

@LeoMessiiBarcaPepa trofea nie zależą tylko od niego. Ery Messiego też nie wykorzystaliśmy przez złe zarządzanie klubem. Nie wiadomo jak będzie wyglądać sytuacja w następnych latach przez problemy finansowe

0

Początek bardzo obiecujący i miejmy nadzieję że w końcu mamy trenera na lata a nie na jeden/dwa sezony ale zobaczymy czy dogada się w dłuższej perspektywie z Laportą który lubi wchodzić w czyjąś robotę

0

Trent, David i Valles to byłoby absolutnie top okienko. Dużo ludzi pisze o Sonie... bardzo dobry zawodnik, transfer zgadza się pod względem sportowym i marketingowym ale to transfer na rok maks 2 bo zaraz będzie miał 33 lata, zapoźno według mnie i trzeba się skupić na innych opcjach

0

@LatajacyHolender nic o nim nie pisałem

27

Flick nie powinien go wystawić w tym meczu wogóle tym bardziej że zaraz po tym mecze z Bayernem i Realem w krótkim odstępie czasu

0

@Bzyczekk sam się zaorałeś chłopie. Kończę dyskusję bo szkoda czasu. Polecam Ci obejrzeć chociaż jeden mecz Vallesa z poprzedniego sezonu ale po co lepiej wejść na transfermarkt i udawać eksperta

0

@Michal1889 ile xd?

0

@LatajacyHolender straciłeś to co pisał @Bzyczekk i tyle. Jak już chcesz kogoś bezsensownie bronić to chociaż napisz coś z sensem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?