3

@Kgorecki2500 przecież on na trybunach siedzi bo kontraktu nie przedłużył

1

@Rewolucja123 no tak, Valles jest za grosze i nawet na już

9

@Pedri16Future niech tam ktoś zacznie myśleć i lecą się dogadać z Las Palmas o Vallesa

0

@Rewolucja123 no trzeba kogoś sprowadzić

4

@Rewolucja123 całkowicie zerwał

0

@MOLESTA on jest bezczelny

0

@krol211 Deco raczej nawet o tym nie pomyśli (:
Ale to byłoby masterclass

1

@tbas zakontrakowanie go to obowiązek, takiej okazji długo nie będzie

10

Valles najlepsza opcja, dogadać transfer w styczniu a teraz przeczekać

0

@tbas rok kontraktu którego nie chce przedłużyć

0

@FanLeal8 nie wydamy tyle na bramkarza

1

Z tańszych opcji to Valles ma rok kontraktu i będzie w zimę za grosze więc wypada skorzystać.
Jeśli chcemy wydać więcej to można kupić Bułkę albo Simona.
Można też teoretycznie namówić Szczęsnego ale wątpię że wróci do grania

0

@normasubiektywna a ja nie liczę na Astralage. Trzeba szukać na rynku bo w szkółce Kochen i Yakobaszvili są za młodzi.

1

@kanver_ bramkarze nie wskakują na taki poziom w tym wieku, a jak już to naprawdę wyjątki

2

Oby to nie było nic poważnego, narzekamy na Matsa a zaraz zostaniemy z Peną..... trzeba zacząć szukać bramkarza do konkurencji

0

@Miszak można sprowadzić nowego bramkarza wtedy

0

@rk ale czy oni tak napisali bo już parę razy widziałem jak ludzie takie rzeczy wstawiają a ten dziennikarz nic takiego nie wrzucał

1

@rk to nie fake?

6

Przez kontuzje każdy wie jakim wyjdziemy składem, to nie pomaga. Jedna kontuzja w pomocy i mamy bardzo nieciekawą sytuację

0

@visca_josef w internecie jest pełno trolli i każdego tak wyzywają, na Matsa teraz przez jakiś czas będzie dużo tego

0

@Cvzx nie ma sensu wchodzić w dyskusję, już raz go zaorałem to mnie zablokował (:

1

@luka1995 uważaj bo jeden kolega Cię zje że to w 90% błąd Garcii xd

15

Przez wczesne wyrzucenie Erica musieli biegać podwójnie cały mecz więc mnie to nie dziwi

3

@Faro @Szymemdymek bez przesady ludzie. Kto wystawi 18latka ze szkółki w ważnych meczach. Poczekać na puchar króla i tam dać szansę

5

@addept 70%? Bardzo optymistycznie bo w ostatnich latach nie daje rady zagrać 50% meczy
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385

0

@AlwaysBlaugrana Valles jest za rok za darmo i powinien tu trafić jako konkurencja dla Matsa

0

@KacperVEB to że nie gra nie znaczy że się nie rozwija. Rozwój zawodnika to przede wszystkim praca indywidualna

0

@barteq nadal gra w Barcy B. To duży talent ale wymaga długiego rozwoju

0

@KacperVEB Darvich to bardzo duży talent ale wymaga długiego rozwoju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?