BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 przecież on na trybunach siedzi bo kontraktu nie przedłużył
1
@Rewolucja123 no tak, Valles jest za grosze i nawet na już
9
@Pedri16Future niech tam ktoś zacznie myśleć i lecą się dogadać z Las Palmas o Vallesa
0
@Rewolucja123 no trzeba kogoś sprowadzić
4
@Rewolucja123 całkowicie zerwał
0
@MOLESTA on jest bezczelny
0
@krol211 Deco raczej nawet o tym nie pomyśli (:
Ale to byłoby masterclass
1
@tbas zakontrakowanie go to obowiązek, takiej okazji długo nie będzie
10
Valles najlepsza opcja, dogadać transfer w styczniu a teraz przeczekać
0
@tbas rok kontraktu którego nie chce przedłużyć
0
@FanLeal8 nie wydamy tyle na bramkarza
1
Z tańszych opcji to Valles ma rok kontraktu i będzie w zimę za grosze więc wypada skorzystać.
Jeśli chcemy wydać więcej to można kupić Bułkę albo Simona.
Można też teoretycznie namówić Szczęsnego ale wątpię że wróci do grania
0
@normasubiektywna a ja nie liczę na Astralage. Trzeba szukać na rynku bo w szkółce Kochen i Yakobaszvili są za młodzi.
1
@kanver_ bramkarze nie wskakują na taki poziom w tym wieku, a jak już to naprawdę wyjątki
2
Oby to nie było nic poważnego, narzekamy na Matsa a zaraz zostaniemy z Peną..... trzeba zacząć szukać bramkarza do konkurencji
0
@Miszak można sprowadzić nowego bramkarza wtedy
0
@rk ale czy oni tak napisali bo już parę razy widziałem jak ludzie takie rzeczy wstawiają a ten dziennikarz nic takiego nie wrzucał
1
@rk to nie fake?
6
Przez kontuzje każdy wie jakim wyjdziemy składem, to nie pomaga. Jedna kontuzja w pomocy i mamy bardzo nieciekawą sytuację
0
@visca_josef w internecie jest pełno trolli i każdego tak wyzywają, na Matsa teraz przez jakiś czas będzie dużo tego
0
@Cvzx nie ma sensu wchodzić w dyskusję, już raz go zaorałem to mnie zablokował (:
1
@Cvzx w gorących wczoraj wisiał
niedawno
https://www.fcbarca.com/120939-kto-zostal-wybrany-mvp-meczu-monaco-barca-ter-stegen-najwyzej-ocenionym-pilkarzem-barcy,dyskusja-14847083.html#comment-14847083
1
@luka1995 uważaj bo jeden kolega Cię zje że to w 90% błąd Garcii xd
15
Przez wczesne wyrzucenie Erica musieli biegać podwójnie cały mecz więc mnie to nie dziwi
3
@Faro @Szymemdymek bez przesady ludzie. Kto wystawi 18latka ze szkółki w ważnych meczach. Poczekać na puchar króla i tam dać szansę
5
@addept 70%? Bardzo optymistycznie bo w ostatnich latach nie daje rady zagrać 50% meczy
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
0
@AlwaysBlaugrana Valles jest za rok za darmo i powinien tu trafić jako konkurencja dla Matsa
0
@KacperVEB to że nie gra nie znaczy że się nie rozwija. Rozwój zawodnika to przede wszystkim praca indywidualna
0
@barteq nadal gra w Barcy B. To duży talent ale wymaga długiego rozwoju
0
@KacperVEB Darvich to bardzo duży talent ale wymaga długiego rozwoju