BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JarekS ale Ciria to praktycznie potwierdzony kandydat, dużo było informacji że chce startować
https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
Wiadomo że szans nie ma bo wiadomo czym się kieruje socios ale kandydować pewnie będzie
1
@jackdaniels bo nie chciał odejść za darmo z szacunku do Bilbao a nas nie stać na wpłacenie klauzuli
1
@dzefrej234 gdzie powiedział że Xavi wróci?
1
@th@les to zależy od wyników
0
@Ronad10 no czekam
0
@JohnnySilverhand a ty dalej płaczesz?
0
@Ronad10 a masz już ten wynik finansowy? Mówię o stanie o którym narazie wiemy a nie co się dowiemy zaraz
0
@Lucyfffer wiem a co to ma do tego?
0
@Ronad10 bo takie są informacje z mediów, nie powiedział że wynosi 1,3mld tylko że klub może być stabilny z zadłużeniem 1,3mld
0
@Ronad10 o zadłużeniu klubu a nie kredycie na stadion.
Na początku wynosił 1,3mld a mimo wielu dźwigni wzrósł do 1,4mld co jest absurdem
0
@Ronad10 nie mówię o długu na stadion
1
@Lucyfffer a wiesz że za Laporty dług został zwiększony a część aktyw została sprzedana? Sytuacja pod względem finansowym jest bardzo zła, Laporta gra pod wyniki za swojej kadencji i ma gdzieś co będzie po nim
0
@Lucyfffer idealny nie jest ale bez przesady, napewno lepszy od Laporty
0
@Herbert fakt bo to wszystko było poprostu jasne ale Laporta nie przyzna się przecież oficjalnie
0
@Herbert jak ma potwierdzić xd? Przecież by się do reszty skompromitował
0
@Bykunn jeszcze jest kapitanem xd
0
@Herbert absolutnie nie, miał zostać mimo złych wyników na co są dowody w postaci słów Laporty, najpierw go przekonał do pozostania a potem bronił że zostanie i po konferencji się zaczęło
5
Super, oby nie ostatni raz
1
@Bykunn miał ale odmówił
4
@Kgorecki2500 a gdyby nie jego słowa na konferencji to by Laporta go nadal trzymał i to jest fakt a nie wiemy jak by się zachował Font więc to tylko twoje domysły.
Pomysł Fonta nie był zły żeby trener budował projekt i miał więcej do powiedzenia a nie jak w ostatnich latach że to prezydent decyduje o transferach ale wybranie Xaviego do prowadzenia tego to głupota. Zobaczymy co teraz zaproponuje
14
@david89 a Laporta wygrał na Messim (:
A Xaviego i tak wziął
1
No wiadomo że by to socios łyknęli i by miał więcej głosów ale to mu jeszcze wygranej nie daje. Nie chcę Fonta ale jak mam wybierać między nim a Laporta to zdecydowanie Font.
Nadal trzymam kciuki za Cirię ale wątpię że socios zdecydują się w końcu na prawdziwego biznesmena a nie polityka czy publicystę
0
@Kondziubarca a co on ma zrobić? On nawet nie ma z czego lepić. I tak za niego jest poprawa ale będzie tylko gorzej, odszedł Szczęsny, po MŚ odejdzie Lewy a perspektyw nie ma
1
@Kondziubarca a czego wy oczekujecie po tak słabej kadrze? Ja się już dawno przyzwyczaiłem
3
@Rupert_Haubica to akurat dobra decyzja bo to dla chłopaka będzie dobre pod względem psychicznym i mentalnym bo wie że klub na niego liczy i może spokojnie wracać do zdrowia bo ma kontrakt a my możemy wynegocjować lepsze warunki umowy dla nas. Jeśli chodzi Ci o przykład Fatiego to też nie był zły pomysł żeby przedłużyć kontrakt ale Laporta się skompromitował dając mu wtedy taką pensję
0
@Litman nie stać nas na to (:
0
@Tibu nie wiem czy się z ciebie śmiać czy Ci współczuć
0
@Tibu jakoś robisz to za każdym razem ale się tylko kompromitujesz. Każdy Cię wyjaśnia to piszesz wspomnienia z poprzedniej kadencji Laporty. Ciebie się nie da traktować poważnie
0
@Tibu lajkujesz każdy farmazon swojego kolegi to też się może wybroń? Możesz mnie oznaczać, fajnie się czyta jak ktoś wyjaśnia takich jak ty
0
@gukwa
@Tibu
a wy wiecie że to w większości oficjalne informacje? Tak trudno pomyśleć chwilę? Zresztą nie ma sensu z wami gadać