1

@JarekS ale Ciria to praktycznie potwierdzony kandydat, dużo było informacji że chce startować
https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
Wiadomo że szans nie ma bo wiadomo czym się kieruje socios ale kandydować pewnie będzie

1

@jackdaniels bo nie chciał odejść za darmo z szacunku do Bilbao a nas nie stać na wpłacenie klauzuli

1

@dzefrej234 gdzie powiedział że Xavi wróci?

1

@th@les to zależy od wyników

0

@Ronad10 no czekam

0

@JohnnySilverhand a ty dalej płaczesz?

0

@Ronad10 a masz już ten wynik finansowy? Mówię o stanie o którym narazie wiemy a nie co się dowiemy zaraz

0

@Lucyfffer wiem a co to ma do tego?

0

@Ronad10 bo takie są informacje z mediów, nie powiedział że wynosi 1,3mld tylko że klub może być stabilny z zadłużeniem 1,3mld

0

@Ronad10 o zadłużeniu klubu a nie kredycie na stadion.
Na początku wynosił 1,3mld a mimo wielu dźwigni wzrósł do 1,4mld co jest absurdem

0

@Ronad10 nie mówię o długu na stadion

1

@Lucyfffer a wiesz że za Laporty dług został zwiększony a część aktyw została sprzedana? Sytuacja pod względem finansowym jest bardzo zła, Laporta gra pod wyniki za swojej kadencji i ma gdzieś co będzie po nim

0

@Lucyfffer idealny nie jest ale bez przesady, napewno lepszy od Laporty

0

@Herbert fakt bo to wszystko było poprostu jasne ale Laporta nie przyzna się przecież oficjalnie

0

@Herbert jak ma potwierdzić xd? Przecież by się do reszty skompromitował

0

@Bykunn jeszcze jest kapitanem xd

0

@Herbert absolutnie nie, miał zostać mimo złych wyników na co są dowody w postaci słów Laporty, najpierw go przekonał do pozostania a potem bronił że zostanie i po konferencji się zaczęło

5

Super, oby nie ostatni raz

1

@Bykunn miał ale odmówił

4

@Kgorecki2500 a gdyby nie jego słowa na konferencji to by Laporta go nadal trzymał i to jest fakt a nie wiemy jak by się zachował Font więc to tylko twoje domysły.
Pomysł Fonta nie był zły żeby trener budował projekt i miał więcej do powiedzenia a nie jak w ostatnich latach że to prezydent decyduje o transferach ale wybranie Xaviego do prowadzenia tego to głupota. Zobaczymy co teraz zaproponuje

14

@david89 a Laporta wygrał na Messim (:
A Xaviego i tak wziął

1

No wiadomo że by to socios łyknęli i by miał więcej głosów ale to mu jeszcze wygranej nie daje. Nie chcę Fonta ale jak mam wybierać między nim a Laporta to zdecydowanie Font.
Nadal trzymam kciuki za Cirię ale wątpię że socios zdecydują się w końcu na prawdziwego biznesmena a nie polityka czy publicystę

0

@Kondziubarca a co on ma zrobić? On nawet nie ma z czego lepić. I tak za niego jest poprawa ale będzie tylko gorzej, odszedł Szczęsny, po MŚ odejdzie Lewy a perspektyw nie ma

1

@Kondziubarca a czego wy oczekujecie po tak słabej kadrze? Ja się już dawno przyzwyczaiłem

3

@Rupert_Haubica to akurat dobra decyzja bo to dla chłopaka będzie dobre pod względem psychicznym i mentalnym bo wie że klub na niego liczy i może spokojnie wracać do zdrowia bo ma kontrakt a my możemy wynegocjować lepsze warunki umowy dla nas. Jeśli chodzi Ci o przykład Fatiego to też nie był zły pomysł żeby przedłużyć kontrakt ale Laporta się skompromitował dając mu wtedy taką pensję

0

@Litman nie stać nas na to (:

0

@Tibu nie wiem czy się z ciebie śmiać czy Ci współczuć

0

@Tibu jakoś robisz to za każdym razem ale się tylko kompromitujesz. Każdy Cię wyjaśnia to piszesz wspomnienia z poprzedniej kadencji Laporty. Ciebie się nie da traktować poważnie

0

@Tibu lajkujesz każdy farmazon swojego kolegi to też się może wybroń? Możesz mnie oznaczać, fajnie się czyta jak ktoś wyjaśnia takich jak ty

0

@gukwa
@Tibu
a wy wiecie że to w większości oficjalne informacje? Tak trudno pomyśleć chwilę? Zresztą nie ma sensu z wami gadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?