0

@ViscaelBarca2007 coś widziałem z rana że Musiala jest celem na 2025r. .....

28

@michalgajdek będzie jakiś artykuł dokładnie wyjaśniający jakie problemy to rozwiąże? Np. stała rejestracja Olmo czy nadchodzące przedłużenia kontraktów?

24

Zdrowy Gavi to będzie nasze największe wzmocnienie w tym sezonie ale trzeba być ostrożnym. Ale człowiek się cieszy że niedługo wraca (:

0

@JarekS można się ewentualnie dogadać że będziemy mu płacić po kontrakcie, już parę razy tak było, np. nadal płacimy Messiemu. Trzeba zejść z jego pensji bo nie przedłużymy kontraktów

0

@KrwawiaceoczyVEB nie no z Musiala-Nico to zdecydowanie Musiala, Nico nie ma do niego podjazdu

0

@Joopiter nigdy nie wiadomo na 100% jeśli nie ma tego w oficjalce

0

@Spacedragon trudno powiedzieć, na ,,9" rotować może Victor i Ferran ale Flick chce podobno przetestować tam Ansu

0

Próbował zabawić się w Mendesa xd, nikt nie łyknie że jeśli jego agentem będzie Zahavi to będzie miał łatwiej awansować u Flicka. Zahavi poprostu chce posiadać u nas jak najwięcej graczy żeby robić potem z tego interes

0

@homeins ale widzisz na ile on jest wyceniany? To co dostanie w bonusie to grosze w porównaniu z tym ile byśmy musieli zapłacić za niego gdyby nie koniec kontraktu

0

@normasubiektywna to zależy jak będzie z odejściami. Owiele bardziej ma sensu wziąć Trenta niż Daviesa, zmiennikiem Balde powinien być Valle ale no cóż.

0

@homeins to bardziej wahadłowy notujący bardzo dobre liczby. Za darmo a ty wybrzydzasz xd, dla was to każdy jest słaby

0

@lukkobe wszystko wskazuje na to że chce odejść ale najprawdopodobniej odejdzie do Realu /:
Jedyne co nam daje szansę to to że jest naszym kibicem

8

Kompletnie bez sensu byłoby to przyjąć, to już lepiej go odkupić i sprzedać z zyskiem. Trzymać te 50% i się zarobi więcej

15

Trent za rok jest za darmo i powinniśmy iść po niego na pełnej zanim Real go zaklepie

1

@Reviven Ciria jest najlepszym kandydatem ale wiadomo czym kieruja się socios przy głosowaniu więc pozostaje wybór między Laporta-Font /:

0

@Elvisek to była poprzednia a teraz coś mówił?

0

@JarekS nie mam x to nie otworzę (:

0

@KonopaaEagle pomarzyć sobie możemy

0

@JarekS oczywiście że byłoby mega gdyby Ciria wygrał ale nie ma szans że go wystawią, już Font się kreuje za lidera opozycji. Ciria powiedział że wystartuje i najpewniej to zrobi ale pewnie sam nie ma zbyt wielkich nadziei, według mnie będzie chciał budować markę pod przyszłą prezydenturę.
Nie jestem optymistycznie nastawiony do wyborów bo na 99,9% wygra ktoś z Laporta/Font ale zobaczymy

0

@michalgajdek tym bardziej że po rozmowie obu Flick mówił że myślę że Gundo zostanie

0

@Szirer zapobiega urazom nadgarstków

0

@Elvisek gdzie powiedział że Xavi wróci?

0

@JarekS przecież sam mówił że chce kandydować, wiadomo że szans nie ma ale pewnie chce wystartować żeby zacząć budować sobie markę pod przyszłą prezydenturę.
Wiesz parę razy o nim pisałem to sporo osób nie ma pojęcia kto to (;
Niestety jesteśmy skazani na kogoś z Laporta-Font

0

@JarekS po co Font miałby go brać i potencjalnie oddać mu stołek? Wiadomo że do Cirii nie ma nikt podjazdu ale w wyborach większe szanse ma Font. Ciria nie jest politykiem, nie papla głupot i obiecanek ale przez to beton wyborczy może nawet nie wiedzieć o jego istnieniu xd. Najpierw trzeba by było go dobrze wypromować żeby miał jakiekolwiek szanse

1

@JarekS dobrze wiemy czym kierują się socios przy wyborach i Ciria ma praktycznie zerowe szanse przez to więc czemu opozycja z Fontem na czele miałaby na niego postawić?

1

@JarekS ale Ciria to praktycznie potwierdzony kandydat, dużo było informacji że chce startować
https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
Wiadomo że szans nie ma bo wiadomo czym się kieruje socios ale kandydować pewnie będzie

1

@jackdaniels bo nie chciał odejść za darmo z szacunku do Bilbao a nas nie stać na wpłacenie klauzuli

1

@dzefrej234 gdzie powiedział że Xavi wróci?

1

@th@les to zależy od wyników

0

@Ronad10 no czekam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?