0

@Pnog37 zaraz nie będzie kim grać w obronie

0

@NightShadow zobaczymy bo nawet pozostanie Viniciusa nie jest pewne

0

@Allblacks86
@Zieliq
no zobacz jaki mają skład teraz i kogo chcą zdobyć za rok. Będą mieli najlepsza kadrę. No ostatnio też mieli coś na wzór Galacticos i wygrali 3x z rzędu LM

0

@Who_you_mam dobre liczby robi w Lille, Inter chce go zaklepać bo Thurama chcą sprzedać

1

@AlexDark00 Jonathan David będzie za darmo

1

@Kamil689
@KrychaFCB
to gdzie ma iść? Real zaraz będzie miał najpotężniejsza kadrę więc to odpowiedni kierunek. City bez Guardioli to już nie będzie to samo

0

@AlexDark00 nie odejdzie za rok

0

Mam przeczucie że Real sprzeda za rok może dwa Rodrygo i będą chcieli Haalanda. Nie wyobrażam sobie żeby nas było nie niego stać

1

@blakkudium Inter chce go przyklepać więc trzeba się postarać. No FFP największy problem bo nikt nie chce odejść

0

@AlexDark00 na Kimmicha z jego pensją możemy pomarzyć

1

@blakkudium Jonathan David i Trent byliby bardzo przydatni, oby udało się ich wziąć ale wątpię

0

@Reviven Bernal ma chyba bardziej uszkodzoną łąkotkę

1

@mekston ale żeby tak zajeżdżać młodego chłopaka to nie wiem co trzeba mieć w głowie, w ich interesie też jest żeby nic mu się nie stało

15

@blakkudium to są jakieś żarty

1

@gukwa ma poparcie socios czyli jest ok? Ja Ci tylko przypomnę że ten beton nie potrafi wybrać nikogo dobrego od wielu lat. Tylko my go krytykujemy?
https://www.fcbarca.com/118709-la-vanguardia-powstaje-grupa-opozycyjna-majaca-na-celu-obalenie-joana-laporty.html
https://www.fcbarca.com/117836-socios-fc-barcelony-przygotowuja-wotum-nieufnosci.html
,,Przypomnijmy, że aby zainicjować wotum nieufności, według art. 55.2 Statutu Klubu należy zebrać 15% podpisów socios uprawnionych do głosowania, czyli pełnoletnich, mających co najmniej rok stażu. Na zebranie podpisów wyznaczonych jest 14 dni roboczych, co jest jednak dość trudne do zrealizowania, zwłaszcza jeśli nie ma w międzyczasie meczów na stadionie. Aby wotum nieufności zakończyło się sukcesem, za odwołaniem musi zagłosować min. 2/3 socios, przy frekwencji wynoszącej co najmniej 10%" tylko że tak jak tu jest napisane wywalanie Laporty jest praktycznie niemożliwe tym bardziej że nawet nie gramy na Camp Nou

0

@sidi12843 Trent i David by się przydali

1

@Gaz tak ciężko trenowali że co chwilę mieli wolne i treningi były śmieszne. Aż sami piłkarze prosili o zwiększenie intensywności treningów i większość z nich trenowała indywidualnie bo treningi Xaviego były za słabe. Flick przywraca pod tym względem normalność

0

@waletpl do 2028r. chyba jest. Nike chce nas wydymać na najbliższą dekadę bo Laporta sam się wyłożył przegrywając w sądzie. Pewnie Laporta się zgodzi na niższe warunki bo go nie obchodzi co będzie po jego kadencji ale ludzie bez przesady że aż tak nas zgwałcili

0

@gukwa Laporta to sobie może, De Jonga też chciał się pozbyć i co? To że Gundo nam poszedł na rękę nie znaczy że każdy musi

0

@gukwa to trener decyduje kto będzie grać. Deco odpowiada za transfery (przynajmniej teoretycznie bo to Laporta wybiera kogo kupić) a to trener decyduje czy da komuś szanse ze szkółki

1

@gukwa nie Deco tylko trenerów

0

Oby udało się przedłużyć kontrakt ale trzeba wygenerować miejsce w FFP bo Araujo ma obiecaną podwyżkę
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Obecnie nawet Inigo więcej zarabia, przy nowym kontrakcie Araujo wskoczy do czołówki płac w zespole więc trzeba kombinować. Jest parę opcji:
- kontrakt z Nike (ale napewno nie na tych śmiesznych warunkach jakie daje Nike) i zaległe dźwignie
- sprzedaże graczy
- zwiększenie żadłużenia klubu (z Laportą chyba najbardziej prawdopodobny bo już napewno nie uda się tego spłacić, przypominam że mamy 1,4mld do spłaty z czego 600mln do 2028r. a reszta do 2032r.)

0

@Rifek Kimmich już teraz zarabia 20mln brutto a chciał dostać podwyżkę więc jak przyjdzie za darmo to napewno chciałby więcej

0

@gukwa kontrakt Lewego zostanie automatycznie przedłużony bo nikt go ze składu nie wygryzie a po co miałby za rok odejść? Dobrze zarabia i będzie grać na najwyższym poziomie rozgrywkowym, po co miałby wtedy iść do Arabii albo MLS?

4

Na Taha jak najbardziej jest szansa ale o Kimmichu to możemy zapomnieć, już teraz chciał 20mln brutto a co dopiero jak będzie wolnym agentem, dużo klubów się nim interesuje a my nie mamy jak się licytować bo musiałoby dojść do kilku odejść albo do odejścia Lewego albo De Jonga

3

Może jestem naiwny ale za każdym razem staram się wierzyć że chłopak się odbuduje, przecież gdyby nie te kontuzje to mielibyśmy dwóch cracków na skrzydłach. Ansu mógłby się odnaleźć na pozycji schodzącego napastnika gdzie teraz gra Ferran, nie widzę go teraz ani na typowym skrzydle ani tym bardziej na ,,9". Tylko chłopak musi odblokować się mentalnie bo na każdym jego meczu widać że nie lubi pojedynkować się z rywalami ani nie ma już tego luzu

0

@JarekS pewnie zwiększa zadłużenie bo i tak nie da się tego spłacić

0

To akurat oczywiste przy jego problemach z plecami i kolanem, przypominam że Buffon zakończył karierę w wieku 45 lat

0

@VegetaPolska nie odpuści takiego zawodnika

0

@KonopaaEagle niby jaką? Sprzedał już wszystko. Kontrakt od Nike by pozwolił zgarnąć Trenta bez kontraktu i zarejestrować obecny skład na stałe (niektórzy są zarejestrowani tymczasowo) ale na Rodriego nie starczy, by musiał odejść Lewy/De Jong a na to nie ma szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?