BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gukwa czyli nic nie wiesz. Napisał farmazon którego nie umie obronić, standard
0
@gukwa jest normalnie napisane ale twój poziom wiedzy nie pozwala Ci tego nawet zrozumieć. Odpowiesz czy się boisz?
0
@gukwa nie umiesz czytać?
0
@BISHBASHBOSH już od miesiąca to słyszę
0
@gukwa na jakiej podstawie dzięki Deco tu gra?
1
@patrykzmc2000 hahahhaha xd
1
@krol211 są tutaj fanboye Laporty
0
@doc kolejna osoba odchodzi bo nie chce wiązać swojego nazwiska z cyrkiem Laporty ale socios i tak nic nie zrobią
0
@gukwa napisałeś że to transfer Deco nie mając pojęcia co piszesz a jak zostałeś zgaszony to tylko bana zarobiłeś za ,,kulturę" wypowiedzi
0
@BISHBASHBOSH jakoś się nie zapowiada żeby się wyrobili z tymi dźwigniami
0
@BTW to wyobraź sobie co by zrobił Laporta bez tych ograniczeń. Potężne zyski? Tak ale za kadencji Laporty wogóle nie zmniejszyliśmy długów tylko się jeszcze zwiększyły a Laporta wyprzedał klubowe aktywa i przez to zmniejszył dochody. Tych kredytów nie da się spłacić
0
@BTW gdyby nie widełki laligi to by nas do bankructwa doprowadził. Laporta ponosi tu 100% winy za tą sytuację. Gdyby Gundo nie zgodził się odejść to na 100% byśmy go nie zarejestrowali
0
@adrian89 pierwsze słyszę, bzdury totalne
0
@Litman Laporta nie lepszy
0
@BISHBASHBOSH Chiesa podobno chce 5mln netto więc gdzie ty go chcesz zarejestrować obecnie?
0
@MarFan tak FFP w La Liga to mem ale Laporta wiedział co robi. To jego wina że robi transfer nie wiedząc jak go zarejestrować
8
Laporta robi z nas mem! Przecież to jest kompromitacja. Zaraz pół składu sprzedamy żeby go zarejestrować
0
@MalanFCB po lewej stronie raczej będzie grać Raphinha jeśli uda się zarejestrować Olmo
2
@blakkudium to jest poprostu kompromitacja, Laporta robi z nas mem
0
Mam mieszane uczucia co do tego transferu. Z jednej strony napewno byłby wzmocnieniem ale to już nie jest ten sam zawodnik i z jakiegoś powodu Motta go skreślił na starcie a Juve chce go oddać w promocyjnej cenie. Ale żeby przyszedł to powinien odejść ktoś z ataku a na to się nie zapowiada, wtedy jeśli przyjdzie i nikt nie odejdzie to oznacza kompletne zabetonowanie awansów z La Massi na pozycje w ataku.
Na ten moment nie możemy zarejestrować Olmo i wyprzedajemy wszystko co się da żeby go zarejestrować a co dopiero jeszcze Chiesa. Obecnie jestem przeciwny temu transferowi
2
@homeins nawet przeczytać warunków wypożyczenia nie umiesz
0
@homeins poszli nam na rękę xd
2
Pozbędziemy się wszystkich i zaraz nie będzie kim grać. Odszedł już Faye i zaraz odejdzie Valle, kontuzje Araujo i Christensen a Inigo co chwilę ma urazy. Jak tak dalej pójdzie to prosimy się o problemy
2
,,W przypadku powrotu Brazylijczyka do Barcelony Verdiblancos będą mieli określony procent z kolejnego transferu zawodnika" nawet wypożyczenie musieli popsuć
0
Czyli pewnie robienie miejsca na jakiś transfer (pewnie Chiesa albo Pubill). Szkoda bo liczyłem że wywalczy miejsce w składzie zwłaszcza po świetnym presezonie. Mogli dać chociaż dłuższy kontrakt
0
@DamianBarcaCule listopad/grudzień
1
@Pawel13sz nie
2
@Arden ze szkółki to chyba tylko Kochen ma szansę się kiedyś przebić
1
@KrwawiaceoczyVEB oby do zobaczenia
0
@gukwa czyli to Deco go sprowadził do Barcelony? Nie, to dyrekcja sportowa go kupiła a on dogadywał kontrakt i tyle. A ty skończ szkołę do pogadamy jak prostych rzeczy nie rozumiesz